PLN 449

Niszczarka FELLOWES 60Cs

nr kat.: 1183873 FELLOWES
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Niszczarka FELLOWES 60Cs
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Niszczarka FELLOWES 60Cs
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Niszczarka biurowa tnąca na ścinki 4x50 mm. Niszczy papier, karty kredytowe, spinacze i zszywki. Posiada wyjmowany kosz o pojemności 22 litrów.

Zastosowane technologie

Safe Sense Safe Sense

Techniczne

Pojemność kosza [l]

22

Rodzaj

Niszczarka

Głośność [dB]

72

Szerokość wejścia [mm]

230

Zastosowane technologie

Safe Sense

Funkcje

Auto start/stop

Fotokomórka, TAK

Funkcja cofania

TAK

Funkcje bezpieczeństwa

Czujnik bezpieczeństwa zatrzymujący niszczarkę w przypadku dotknięcia szczeliny wejściowej

Niszczenie

Sposób niszczenia

Ścinki

Rozmiar cięcia [mm]

Rozmiar ścinka 4 x 50 mm

Niszczenie jednorazowe [szt.]

10

Średnia prędkość niszczenia [m/min.]

4

Niszczenie kart kredytowych

TAK

Niszczenie innych materiałów

Spinacze, Zszywki

Poziom bezpieczeństwa

P3 (dawniej DIN 3)

Inne

Czas pracy ciągłej: 6 minut

Fizyczne

Wysokość [cm]

40.7

Szerokość [cm]

23.3

Głębokość [cm]

37.1

Waga [kg]

5.8

Ogólne

Producent

Fellowes

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Brak

Okres gwarancji

5 lat na noże tnące, 24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

3 na 5

Jacek

Opinia potwierdzona zakupem

Niszczarka a moja FV

Niszczarkę zakupiłem 4 stycznia. Do tej pory nie otrzymałem za nią FV. Urządzenie jest super jednak samo robienie zakupów na stronie media markt to totalna porażka. Pięć razy dzwoniłem by otrzymać swoją fakturę. Jakaś pinda z biura upiera się że mi ją wysłała. Otwieram załącznik z jej wiadomości a tam FV na robot roomba na całkiem inną firmę. Ten sklep jest "nie dla idiotow podobno" ale obsługi to widocznie nie dotyczy.

5 na 5

Aleksandra

Wczesny ranek. Pierwsze promienie porannego słońca nieśmiało przebijają się przez kurtynę nocy. Wnętrze niewielkiego pokoju. Wszystkie jego ściany zastawione są szafkami na dokumenty. Przy nich stoję ja. Trzymam w ręku tajne papiery niepewna co z nimi zrobić. Na schodkach słychać zbliżające się kroki. Już tu są. Barykaduję drzwi i rzucam się do niszczarki. Urządzenie płynnie i szybko tnie wszystkie kartki na równiutkie paseczki. Słyszę uderzenia i walenie do drzwi. Niedługo je wyważą. Wrzucam coraz więcej kartek do niszczarki. Moi wrogowie nigdy nie zdobędą tych tajnych dokumentów!!! Dobijanie jest coraz głośniejsze. W końcu słyszę krzyk : „Dlaczego znowu zamknęła się Pani w pokoju? Inni też chcą skorzystać z niszczarki!!”.
Czar pryka, znowu jestem w swoim biurze rachunkowym, ale przez kilka chwil czułam się jak bohaterka filmu szpiegowskiego. A wszystko to dzięki niezawodnej niszczarce Fellowes 60Cs!! To praktyczne urządzenie mieści jednorazowo do 10 kartek. Praca z nim jest łatwa i przyjemna. Bez najmniejszych problemów radzi sobie z papierem, ale też zszywkami i spinaczami. A do tego można w nim pozbyć się starych kart kredytowych. Wystarczy tylko włączyć urządzenie, ustawić przełącznik na automatyczny start, włożyć papier do szczeliny i niszczarka resztę zrobi sama! Rozmiar uzyskanych ścinek to 4x50mm, więc żaden tajny agent obcego wywiadu nie będzie w stanie odtworzyć niszczonych papierów :-) Fellowes 60Cs może pracować jednorazowo przez ok. 6 minut. Po tym czasie automatycznie się wyłącza, aby ustrzec urządzenie przed przegrzaniem. Ogromnie przydatna jest dodatkowa funkcja Safesense. Dzięki jej ustawieniu niszczarka zatrzymuję się, gdy dotknięta zostanie szczelina na papier, więc praca z Fellowes 60Cs jest naprawdę bezpieczna. Kosz na ścinki ma pojemność aż 22 litrów, więc nie trzeba go co chwilkę opróżniać. Łatwo też kontrolować poziom jego zapełnienia, dzięki przezroczystego okienku na obudowanie. Niszczarki Fellowes 60Cs używam od wielu miesięcy i jeszcze nie zdarzyło mi się, że jakiś dokument w niej utknął. A ile razy siłowałam się z jej poprzedniczką, kiedy w akcie prywatnego protestu postanawiała zniszczyć papier tylko do połowy! Problem zakleszczania papieru został praktycznie wyeliminowany dzięki zastosowaniu fotokomórki. Do tego niszczarka zajmuję niewiele miejsca i można ją łatwo przestawiać, gdyż jest poręczna i lekka. Podczas pracy nie wydaję przerażających ryków, więc nie przeszkadza pozostałym użytkownikom biurowej przestrzeni.
Bo właśnie tam używam Fellowes 60Cs, ale jestem przekonana, że równie dobrze sprawdziłaby się w warunkach domowych, więc polecam ją również wszystkim pracującym w domu. Urządzenie ma bardzo przystępną cenę i chociaż można oczywiście znaleźć tańsze niszczarki to warto zainwestować w Fellowes 60Cs, bo jest po prostu niezawodna!
A do tego każdemu użytkownikowi pozwoli chociaż przez chwilę poczuć się jak tajny agent!
Bo kto powiedział, że niszczenie dokumentów nie może być prawdziwą frajdą? Wystarczy tylko odrobinka wyobraźni!

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Niszczarka FELLOWES 60Cs
Niszczarka FELLOWES 60Cs ×
Niszczarka FELLOWES 60Cs
Niszczarka FELLOWES 60Cs

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]