MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Niszczarka HAMA X12CD

nr kat.: 1359720
Niszczarka HAMA X12CD
Niszczarka HAMA X12CD
Niszczarka HAMA X12CD
Niszczarka HAMA X12CD
Niszczarka HAMA X12CD
Niszczarka HAMA X12CD
  • Sposób niszczenia: Ścinki
  • Niszczenie jednorazowe [szt.]: 12
  • Niszczenie płyt CD/DVD: TAK
  • Poziom bezpieczeństwa: E-3 , O-1 , P3 (dawniej DIN 3) , T-3
  • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Kupuj w zestawie

Produkt, który przeglądasz

+
429,00
420,10

Produkt, który przeglądasz

+
429,00
414,10

Opis i specyfikacja

50182 Hama NISZCZARKA PREMIUM X12CD, 21L

50182 Hama NISZCZARKA PREMIUM X12CD, 21L


Zgodnie z przepisami RODO wymagane jest dochowanie należytej staranności w dziedzinie ochrony danych osobowych. Kosz na śmieci to z pewnością nie jest miejsce na niepotrzebne dokumenty. Do ich utylizacji wykorzystaj niszczarkę, która pozwoli Ci zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych.

Automatyczne rozpoczęcie i zakończenie pracy

Czujnik niszczarki uruchamia urządzenie podczas wsuwania kartki i wyłącza je po zniszczeniu dokumentu. Dzięki temu proces niszczenia przebiega bardzo sprawnie, nawet jeśli posiadasz dużą ilość materiału do utylizacji.

Duża wydajność pracy

Niszczarka jednorazowo może zniszczyć aż 12 kartek (w przypadku papieru o grubości 70 g/m²). Natomiast chcąc zniszczyć grubszy papier (80 g/m²) możesz jednorazowo włożyć do otworu 10 arkuszy.

Niszczenie plastikowych kart i płyt

Urządzenie niszczy nie tylko papier, ale również plastikowe karty oraz płyty CD. Dzięki temu możesz bezpiecznie i w łatwy sposób pozbyć się wielu nośników, zawierających Twoje prywatne dane.

Również do zszytych dokumentów

Wysokiej jakości stalowe noże radzą sobie również ze zszywkami. Dzięki temu możesz niszczyć również ‘zszyte’ dokumenty, bez konieczności wcześniejszego rozłączania ich.

Drobne ścinki

Niszczarka tnie wciągany materiał na drobne ścinki o rozmiarze 5 x 34 mm. Daje Ci to pewność dokładnego zniszczenia dokumentów z poufnymi danymi, a dodatkowo zwiększa pojemność kosza.

Bezpieczne działanie

Hama Premium X12CD zostało wyposażone w bezpiecznik, który uchroni urządzenie przed przegrzaniem oraz przeciążeniem

Techniczne

Pojemność kosza [l]

21

Rodzaj

Niszczarka

Głośność [dB]

58

Szerokość wejścia [mm]

225

Inne

Pojemność kosza na płyty CD/DVD: 0.8 l

Cechy

Osobny kosz na płyty CD DVD

Funkcje

Auto start/stop

TAK

Funkcja cofania

TAK

Funkcje bezpieczeństwa

Blokada pracy przy wyjętym koszu/zdjętej głowicy, Zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeciążeniem

Niszczenie

Sposób niszczenia

Ścinki

Rozmiar cięcia [mm]

Rozmiar ścinka 5 x 34 mm

Niszczenie jednorazowe [szt.]

12

Średnia prędkość niszczenia [m/min.]

2

Niszczenie kart kredytowych

TAK

Niszczenie płyt CD/DVD

TAK

Niszczenie innych materiałów

Zszywki

Poziom bezpieczeństwa

E-3, O-1 P3 (dawniej DIN 3), T-3

Fizyczne

Wysokość [cm]

40.6

Szerokość [cm]

35.4

Głębokość [cm]

21.1

Ogólne

Producent

Hama

Kolor

Czarno-srebrny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie

5/5

Dark

Krótko mówiąc: NISZCZARKA

Powie ktoś: co to za pomysł, żeby recenzować niszczarkę do papieru. To ja odpowiem tak: mam już doświadczenie z kilkoma różnymi niszczarkami, różnych marek i w różnych przedziałach cenowych... więc wiem o czym mówię, a także "po co mówię". A mówię po to, aby inni klienci nie wydali pieniędzy na darmo... na niszczarkę, która się zacina nawet przy kilku cienkich kartkach, na niszczarkę, której ostrza szybko się tępią, na niszczarkę, która ogólnie rzecz biorąc nie daje rady...

Dlatego powiem dobre słowo o niszczarce HAMA X12CD. A powiem dlatego dobre słowo, bo to dobra niszczarka. Według specyfikacji niszczy do 12 sztuk papieru jednocześnie, ale powiem z ręką na sercu, że daje radę i więcej. No ale dobra, niech będzie że użytkujemy ją zgodnie z instrukcją. Wówczas możemy być pewni, że papier z ważnymi dla nas danymi jest mielony drobno, bez ociągania... a wszystko dość cicho (jak na niszczarkę). 21-litrowy kosz to gwarancja, że możemy wyprodukować sporo makulatury, zanim będziemy musieli opróżnić kosz. To ważne, bo często ludzie przyoszczędzają na wielkości kosza, a później biegają co 5 minut z workiem pełnym papierowych trocin, bo więcej im się nie mieści. Ja od biurka ruszam się rzadko, pomimo, że niszczę dziesiątki kartek dziennie. A jak już się ruszam to głównie po to, aby iść zjeść śniadanie lub pogadać ze znajomymi. Co ciekawe, HAMA X12CD ma nie tylko funkcję niszczenia płyt CD/DVD, ale i osobny kosz na zniszczone płyty. Super! Nie trzeba już szukać w ścinkach papieru zniszczonych płyt, które mogłyby niesłusznie trafić do makulatury... Jak oprócz płyt macie jeszcze jakieś stare karty kredytowe, bankowe, karty dostępów, czy plastykowe karty członkowskie - również bez najmniejszego problemu zmielicie je w niszczarce HAMA X12CD.

Co tu dużo mówić? Po prostu nazwa mówi sama za siebie: niszczarka. Niszczy porządnie i skutecznie. Ale tylko to, co chcemy zniszczyć. Polecam!

Akcesoria