Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe
PLN 469

Niszczarka HAMA X12CD

nr kat.: 1359720 HAMA

Minęły już dni, w których można było wyrzucić faktury, wyciągi z konta lub karty debetowe bez upewnienia się, że dokumenty te są prawidłowo niszczone. Rozdrabniacz Hama "Premium X12CD" zabezpiecza Twoje dane osobowe i zapobiega przed dostaniem się ich do niewłaściwych rąk.

Korzyści:

 • W razie przegrzania urządzenie wyłącza się automatycznie, aby zapobiec uszkodzeniu
 • Niszczenie dysków CD/DVD/Blu-ray poprzez oddzielny podajnik
 • Niszczenie kart plastykowych poprzez oddzielny podajnik, również poprzez podajnik papieru (rozdrabnia na mniejsze ścinki)
 • Cichobieżny silnik
 • Wysokiej jakości stalowe wały nożowe odporne na zszywki
 • Tnij papier na małe skrawki, aby zmaksymalizować pojemność kosza
 • Automatyczne włączanie i wyłączanie z czujnikiem podczerwieni
 • Po zdjęciu głowicy niszczarka wyłącza się automatycznie (przełącznik stykowy)
 • Odcięcie zabezpieczające chroni rozdrabniacz przed przegrzaniem i przeciążeniem
Techniczne

Pojemność kosza [l]

21

Rodzaj

Niszczarka

Głośność [dB]

58

Szerokość wejścia [mm]

225

Inne

Pojemność kosza na płyty CD/DVD: 0.8 l

Cechy

Osobny kosz na płyty CD DVD

Funkcje

Auto start/stop

TAK

Funkcja cofania

TAK

Funkcje bezpieczeństwa

Blokada pracy przy wyjętym koszu/zdjętej głowicy, Zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeciążeniem

Niszczenie

Sposób niszczenia

Ścinki

Rozmiar cięcia [mm]

Rozmiar ścinka 5 x 34 mm

Niszczenie jednorazowe [szt.]

12

Średnia prędkość niszczenia [m/min.]

2

Niszczenie kart kredytowych

TAK

Niszczenie płyt CD/DVD

TAK

Niszczenie innych materiałów

Zszywki

Poziom bezpieczeństwa

E-3, O-1 P3 (dawniej DIN 3), T-3

Fizyczne

Wysokość [cm]

40.6

Szerokość [cm]

35.4

Głębokość [cm]

21.1

Ogólne

Producent

Hama

Kolor

Czarno-srebrny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Krótko mówiąc: NISZCZARKA

Powie ktoś: co to za pomysł, żeby recenzować niszczarkę do papieru. To ja odpowiem tak: mam już doświadczenie z kilkoma różnymi niszczarkami, różnych marek i w różnych przedziałach cenowych... więc wiem o czym mówię, a także "po co mówię". A mówię po to, aby inni klienci nie wydali pieniędzy na darmo... na niszczarkę, która się zacina nawet przy kilku cienkich kartkach, na niszczarkę, której ostrza szybko się tępią, na niszczarkę, która ogólnie rzecz biorąc nie daje rady...

Dlatego powiem dobre słowo o niszczarce HAMA X12CD. A powiem dlatego dobre słowo, bo to dobra niszczarka. Według specyfikacji niszczy do 12 sztuk papieru jednocześnie, ale powiem z ręką na sercu, że daje radę i więcej. No ale dobra, niech będzie że użytkujemy ją zgodnie z instrukcją. Wówczas możemy być pewni, że papier z ważnymi dla nas danymi jest mielony drobno, bez ociągania... a wszystko dość cicho (jak na niszczarkę). 21-litrowy kosz to gwarancja, że możemy wyprodukować sporo makulatury, zanim będziemy musieli opróżnić kosz. To ważne, bo często ludzie przyoszczędzają na wielkości kosza, a później biegają co 5 minut z workiem pełnym papierowych trocin, bo więcej im się nie mieści. Ja od biurka ruszam się rzadko, pomimo, że niszczę dziesiątki kartek dziennie. A jak już się ruszam to głównie po to, aby iść zjeść śniadanie lub pogadać ze znajomymi. Co ciekawe, HAMA X12CD ma nie tylko funkcję niszczenia płyt CD/DVD, ale i osobny kosz na zniszczone płyty. Super! Nie trzeba już szukać w ścinkach papieru zniszczonych płyt, które mogłyby niesłusznie trafić do makulatury... Jak oprócz płyt macie jeszcze jakieś stare karty kredytowe, bankowe, karty dostępów, czy plastykowe karty członkowskie - również bez najmniejszego problemu zmielicie je w niszczarce HAMA X12CD.

Co tu dużo mówić? Po prostu nazwa mówi sama za siebie: niszczarka. Niszczy porządnie i skutecznie. Ale tylko to, co chcemy zniszczyć. Polecam!

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

 • Serwis "door to door"
 • Ochrona na wypadek awarii po gwarancji producenta
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

 • Serwis "door to door"
 • Ochrona na wypadek awarii po gwarancji producenta
 • Ochrona na wypadek uszkodzenia mechanicznego
 • Ochrona na wypadek przepięcia
 • Ochrona na wypadek kradzieży lub rabunku

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 12x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Niszczarka HAMA X12CD
Niszczarka HAMA X12CD ×
Niszczarka HAMA X12CD
Niszczarka HAMA X12CD
Niszczarka HAMA X12CD

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane do 31.12.2019r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]