Podkładka pod mysz ASUS ROG Balteus Qi

nr kat.: 1454902
 • Szerokość [mm]: 320
 • Długość [mm]: 370
 • Grubość [mm]: 7.9
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Bezprzewodowa moc na wyciągnięcie ręki

ROG Balteus Qi to gamingowa podkładka pod myszkę, która wnosi do komputerów desktopowych wygodę bezprzewodowego ładowania w technologii Qi. Jej duża powierzchnia w orientacji portretowej oferuje mnóstwo miejsca do komfortowej rozgrywki, a jednocześnie ładuje kompatybilne urządzenia. Wykończenie o mikroporowatej strukturze jest zoptymalizowane do ultraszybkiego namierzania. Podkładka oferuje 15 indywidualnie konfigurowanych stref oświetlenia Aura Sync RGB – przygotuj się więc na rozgrywkę w swoim stylu.

Bezprzewodowe ładowanie w technologii Qi

Połóż swoje urządzenie w strefie ładowania, odpręż się i ciesz się wygodą bezprzewodowego ładowania bezpośrednio na swoim biurku. Zintegrowana dioda LED wskazująca status ładowania miga, kiedy przepływa energia, informując Cię o trwającym ładowaniu urządzenia.


Informacja: Kabel do ładowania przez Qi musi być podłączony, aby funkcja bezprzewodowego ładowania była aktywna.

Informacja: Obiekty metalowe lub obiekty zawierające metal, takie jak np. monety, obudowy lub karty kredytowe, nie powinny być umieszczane w strefie ładowania.

Oświetlenie ASUS Aura Sync w 15 strefach

Podkładka ROG Balteus Qi oferuje oświetlenie RGB w 15 indywidualnie konfigurowanych strefach. Jest więc gotowa do rozświetlenia Twojego biurka w dynamicznych i żywych kolorach i zsynchronizowania oświetlenia posiadanego sprzętu obsługującego Aura Sync. Zapewnia Ci to praktycznie nieskończone możliwości aranżacji świetlnych. Posiada ona nawet zintegrowany przycisk do dostosowania efektów lub jasności w trakcie korzystania, dzięki czemu możesz ją podłączyć i cieszyć się rozgrywką w doskonałym stylu.

Tryb statyczny

Pulsowanie

Cykliczna zmiana kolorów

Efekt tęczy

Gwiaździsta noc

Kometa

Lśniący efekt Yo Yo

Obieg

Orientacja portretowa i powierzchnia zoptymalizowana do rozgrywki

Podkładka ROG Balteus Qi dysponuje dużą powierzchnią o wymiarach 320 x 370 mm w orientacji portretowej, a więc oferuje mnóstwo miejsca do wygodnego manewrowania myszką – nawet podczas ładowania kompatybilnego urządzenia. Wydajna powierzchnia tej podkładki wyróżnia się mikroporowatą strukturą, co umożliwia ultraszybkie namierzanie. Ponadto jest ona zoptymalizowana do zapewniania optymalnej precyzji sterowania, niezależnie od czujnika myszy lub ustawień. Połączenie jest intuicyjnie umieszczone w lewej górnej części, dzięki czemu kable nie przeszkadzają Ci podczas korzystania.

Przelotowe gniazdo USB

Dzięki zintegrowaniu przelotowego gniazda USB 2.0 podkładka pod mysz ROG Balteus Qi umożliwia Ci wygodne podłączanie swojej myszy gamingowej lub innych urządzeń.

Stylowa podstawa antypoślizgowa z gumy

Antypoślizgowa podstawa z gumy ozdobiona wzorem z cybernetycznym tekstem ROG niezawodnie utrzymuje podkładkę ROG Balteus Qi na swoim miejscu podczas gorących sesji gamingowych.

Armoury II

Armoury II to oprogramowanie pracujące w oparciu o sterowniki, które oferuje szerokie opcje sterowania oraz intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu możesz łatwo dostroić podkładkę ROG Balteus Qi i ustawić preferowane przez siebie oświetlenie. Twórz profile świetlne, personalizuj kolory i efekty świetlne, a także ustaw funkcjonowanie zintegrowanego w podkładce przycisku sterowania światłem – do wybierania profili świetlnych lub przełączania pomiędzy pięcioma poziomami jasności.

  Fizyczne

 • Rodzaj
  Podkładka pod mysz
 • Przeznaczenie
  Dla graczy
 • Materiał
  Guma Tworzywo sztuczne
 • Długość [mm]
  370
 • Szerokość [mm]
  320
 • Grubość [mm]
  7.9
 • Inne
  Antypoślizgowy spód; zasilana przez kabel microUSB; HUB USB; podświetlenie LED; odłączany kabel; powierzchnia do ładowania bezprzewodowego Qi

  Ogólne

 • Kolor
  Czarny
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)