Podkładka pod mysz LOGITECH G640

nr kat.: 9999560511
Outlet
Stan: dostateczny
Szczegóły
 • Szerokość [mm]: 460
 • Długość [mm]: 400
 • Grubość [mm]: 3
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
136
,-
Nowy: 209
Taniej o 73
Outlet
Wysyłamy w 24h
Warianty produktu

Opis i specyfikacja

G640Duża podkładka pod mysz do grania
Materiałowa powierzchnia podkładki pod mysz Logitech® G640 Cloth Gaming Mouse Pad zapewnia idealne tarcie powierzchniowe podczas grania z niskim ustawieniem rozdzielczości, poprawiając sterowanie myszą i kierowanie kursorem. Szybkie i nagłe ruchy, zatrzymania i zmiany w kierunku to nie problem, jeśli masz podkładkę G640. Gumowe podłoże utrzymuje podkładkę w miejscu podczas intensywnego grania. Miękki materiał zapewnia większą wygodę, gdy nadgarstek przesuwa się po krawędzi podkładki pod mysz.
ZWIĘKSZ POZIOM KONTROLI
Zyskaj przewagę w grze..
UMIARKOWANE TARCIE POWIERZCHNIOWEStworzona do zapewniania kontroli. Umiarkowane tarcie powierzchniowe zapewnia właściwy poziom oporu podczas rozpoczynania lub kończenia szybkiego albo gwałtownego ruchu, co często zdarza się podczas grania z niskim ustawieniem rozdzielczości. Powierzchnia podkładki pod mysz G640 została obrobiona termicznie w temperaturze 200°C, gwarantując odpowiedni poziom tarcia do manewrowania przy niskiej rozdzielczości.
JEDNOLITA FAKTURA POWIERZCHNIDziałanie od krawędzi do krawędzi. Skomplikowane wzory i projekty mogą zakłócać działanie czujnika. Podkładka pod mysz G640 ma czystą i jednolitą teksturę powierzchni. Zapewnia to czujnikowi optymalny obraz w celu przenoszenia ruchu myszy na ruch kursora. Jest to znaczące ulepszenie w przypadku niejednolitych lub zabrudzonych powierzchni stołu lub biurka.
DOPASOWANIE DO CZUJNIKÓW LOGITECH GLepsza współpraca. Niezależnie od tego, czy używana jest mysz optyczna lub laserowa, podkładka G640 zapewnia graczom większą dokładność czujnika i precyzję. W podkładce G640 wykorzystano teksturę powierzchni zbliżoną do optymalnego środowiska testowania myszy Logitech G.
Opinie Mediów
Redaktorzy o testowanym sprzęcie
"Ta podkładka jest i duża i gruba. Posiada też bardzo porządnie wykonaną powierzchnię, która łączy w sobie podkładki typu speed oraz control."
" Powierzchnia została obrobiona termicznie w temperaturze 200 stopni Celsjusza, dzięki czemu ma zapewniać umiarkowane tarcie powierzchniowe. Co to oznacza w praktyce? Podkładka będzie stawiała minimalny opór w trakcie rozpoczęcia i kończenia ruchu. W teorii może się to wydawać niepożądane. Jednak po przyzwyczajeniu okazuje się niezwykle przydatne, właśnie w przypadku niskich czułości myszek, gdzie trzeba wykonywać dłuższe ruchy. "
Logitech G640 ma wymiary 400 x 460 mm i grubość 3 mm. Najlepiej współpracuje z czujnikami myszek z serii Logitech G, ale doskonale poradzi sobie także z innymi sprzętami.
ROZMIAR Ma znaczenie
Sprawdź, czy taki jest dla Ciebie odpowiedni


Logitech G640
Duża podkładka pod mysz do grania
Play Advanced

  Fizyczne

 • Rodzaj
  Podkładka pod mysz
 • Przeznaczenie
  Dla graczy
 • Materiał
  Tkanina
 • Długość [mm]
  400
 • Szerokość [mm]
  460
 • Grubość [mm]
  3

  Ogólne

 • Kolor
  Czarno-biały
 • Okres gwarancji
  24 miesiące
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (3)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (3)