Program CorelDRAW Home & Student Suite X7 PL

nr kat.: 1248596 APN PROMISE

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
 
CorelDRAW Home & Student Suite X7
 
Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X7 Wersja dla użytkowników domowych. Oferowane w pakiecie intuicyjne funkcje do projektowania graficznego, przygotowania ilustracji, układów stron, grafik internetowych i edycji zdjęć umożliwiają kreatywną pracę zarówno doświadczonym projektantom, jak i początkującym grafikom.
Główne cechy:

  • Różnorodne materiały, w tym profesjonalnie zaprojektowane szablony, wysokiej jakości zdjęcia i obrazki clipart ułatwiają opracowywanie przyciągających wzrok projektów do domu i szkoły.
  • Użytkownicy mogą edytować zdjęcia i przygotowywać raporty, rysunki, ulotki, reklamy, wizytówki, logo i inne materiały.
  • Oferowana najnowsza wersja zawiera również usprawniające pracę, zmodernizowane obszary robocze, a także zupełnie nowe efekty specjalne, szkoleniowe nagrania wideo i przewodnik szybkiego startu, pozwala ponadto na udostępnianie prac innym użytkownikom pakietu CorelDRAW.
  • Wszystko, czego potrzebujesz w jednym, kompletnym pakiecie do projektowania graficznego!
Charakterystyka

Producent

Apn Promise

Platforma

PC

Producent

Corel

Wydawca PL

APN Promise

Wersja językowa

Polska

Techniczne

Producent

Apn Promise

Rodzaj

Program

Wymagania sprzętowe

Producent

Apn Promise

Procesor

Intel Core 2 Duo

Dysk twardy

1 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

2 GB

System operacyjny

Microsoft Windows 7/8/8.1

Licencja

Producent

Apn Promise

Rodzaj licencji

Dla Użytkowników Domowych, Licencja na 3 komputery

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Ten program jest świetny!! Awsome!! Uczę się w kierunku projektowania reklamy i ten program jest dla mnie idealny, oczywiście jest też droższa wersja tego programu, ale ta jest taka sama, a tańsza o dobre 2 tysiaki. Po prostu idealnie.

Na tym programie możesz robić wszystko i jeszcze więcej. Mimo że jest dla użytkowników domowych można robić to samo co dla użytkowników z firm. Tworzenie czegoś nowego, daje taką frajdę jak przejażdżka w rollercoasterze, bynajmniej dla mnie.

Corel to najlepsza firma jaka może być. jej prestiż, jej możliwości, to wszystko zawarte w jednej płycie, po prostu niebo! te wszystkie funkcje, które ze sobą tak grają.

Myślałam długo nad zakupem tego programu, aż w końcu zdecydowałam się go kupić i to w tym sklepie, ponieważ w innych sklepach komputerowych nie ma tego programu. Nie zajmuje dużo miejsca na komputerze, można go instalować na trzech komputerach no i jest COREL!

Zawsze myślałam że nie kupie takiego programu, bo jest za drogi, ale patrząc na tą cenę, to aż łezka się w oku kręci. Jestem baaardzooo zadowolona z tego zakupu, ponieważ pomaga mi on w nauce i dokształca mnie nie tylko w szkole, ale i w domu. Ciepła herbatka, kocyk i wieczorek z Corelem załatwiony ;)

Polecam ten program wszystkim, no dosłownie.

Program zawiera:
- Bitstream Font Navigator
- Corel CAPTURE X7
- Corel CONNECT X7
- Corel PHOTO-PAINT Home & Student X7
- CorelDRAW Home & Student X7
- Duplexing Wizard
- Video Tutorials X7

Ogólnie programy świetne, zwłaszcza dla osób zajmujących się tworzeniem reklamy.
Mimo tego, że miałam mały problem z włączeniem, ponieważ komputer nie czytał płyty za pierwszym razem, ale kiedy w końcu załapało, to kamień spadł mi z serca.

Niesamowita grafika (to oczywiście zależy od komputera, ale program też ma w tym jakiś udział).
Mimo tego że wersja jest domowa, to warto było wydać te 4 stówy(wersja profesjonalna kosztuje 2300) i bawić się do nieskończoności.

Teraz, dzięki temu programowi, mam najlepsze prace w klasie, bo mogę zrobić każdy drobny szczegół.

Jeżeli nie mogę sobie z czymś poradzić, bądź ustawić czegokolwiek na plakacie, czy zdjęciu, mogę włączyć opcję \"Pomoc\" i to pomoże mi ze wszystkim, są też różne filmiki, które pokazują jak użyć danej funkcji.

Kupujcie to puki jest, bo jak zabraknie tooo.....będzie kiepsko ;)

Aktualności

Więcej

Program CorelDRAW Home & Student Suite X7 PL ×
Program CorelDRAW Home & Student Suite X7 PL

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]