Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

nr kat.: 1235700 G DATA
 
G Data Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)
 
G Data INTERNET SECURITY to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. G Data czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. Nasze oprogramowanie zapewnia najlepszą ochronę przed wirusami i trojanami oraz chroni Cię przed atakami hakerów wykorzystując potężną zaporę sieciową.Utrzymuje z dala wszelkie niebezpieczeństwa z internetu, bez względu na to czy piszesz maila, korzystasz z bankowości czy jedynie surfujesz. Kompleksowa ochrona przed exploitami to zupełnie nowa propozycja w wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych.

CECHY PROGRAMU:

  • Najlepsza ochrona przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci: dowiedziona wielokrotnie w niezależnych testach w połączeniu z najnowszą technologią sprawia, że nawet nowe wirusy nie mają szans.
  • Kontrola zachowania: proaktywne metody detekcji w połączniu z analizą w chmurze stanowią zaporę nie do przejścia dla nieznanych zagrożeń.
  • Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail: podejrzane wiadomości są skanowane w momencie ich otrzymania pod kątem zawartości szkodliwych załączników zanim te zdążą wyrządzić szkody na Twoim komputerze
  • Aktywna ochrona przed exploitami: moduł eliminujący luki bezpieczeństwa zainstalowanego oprogramowania - od edytorów tekstowych po dodatki do przeglądarki.
  • Bezpieczna bankowość i zakupy online: BankGuard 2.0 to opatentowana technologia chroniąca przed wykradzeniem danych dostępowych do usług bankowości elektronicznej. Teraz z dodatkową ochroną przed keyloggerami.
  • Firewall chroniący przed atakami hakerów: monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące dostarczając tym samym sprawdzonej ochrony przed atakami sieciowymi.
  • AntiSpam: powiedz stop reklamom i wiadomościom wykradającym dane dostępowe. Moduł usuwa irytujące wiadomości spam oraz usuwa odnośniki do stron phishingowych rozsyłanych za pomocą wiadomości e-mail.
  • Kontrola rodzicielska: upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera.
  • Polskojęzyczna pomoc techniczna: nasz dział wsparcia służy pomocą w przypadku nieprzewidzianych problemów technicznych.Cena obejmuje 12 miesięczną licencję wraz z cogodzinnymi aktualizacjami baz sygnatur wirusów, aktualizacją
oprogramowania oraz bezpłatnym upgradem do najnowszej dostępnej wersji.

Charakterystyka

Producent

G Data

Platforma

PC

Producent

G Data

Wydawca

G Data

Wydawca PL

G Data

Wersja językowa

Polska

Dziedzina

Oprogramowanie komputerowe

Wymagania sprzętowe

Producent

G Data

Pamięć RAM

1 GB, 512 MB dla XP

System operacyjny

Microsoft Windows XP(SP2)/Vista/7/8/8.x

Funkcje

Producent

G Data

Wykorzystanie Internetu

TAK

Licencja

Producent

G Data

Ilość licencji

Licencja dla 3 stanowisk

Okres licencji

1 rok

5 na 5

Działa idealnie. Łatwy w obsłudze. @Jan jeśli masz problem z otwieranymi stronami wyłącz filtr HTTP mnie pomogło.

3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Trudno jest mi wyrazić opinię, gdyż jestem laikiem w tych sprawach.Poprzednio miałem Kasperskiego i nic się nie działo. Obecnie program antywirusowy wychwycił kilka wirusów ,zablokował je i nie wiem co dalej z nimi robić.Kazałem mu usunąć je, nawet kosztem utrary plików, a on dalej trzyma je zablokowane.Ukazuje też komunikat że sieci bezprzewodowe nie są dostatecznie chronione, ale nie podpowiada co mam zrobić.Co rusz blokuje się otwierana strona i muszę wyłączać laptopa i otwierać stronę na nowo.,bo kursor nie reaguje.

4 na 5

Opinia pochodzi od:

Prosty w użytku prog...

Prosty w użytku program, jak każdy inny tego typu. Jedyne co mnie w nim zdziwiło, to szybkość reakcji. Podam przykład. W trakcie korzystania z zaufanej strony internetowej, chciałam skorzystać z zamieszczonego linku do innej strony. Wówczas program tak błyskawicznie zareagował, że nie dał połączyć się z daną stroną. Ukazał się moim oczom komentarz, że nigdy w życiu nie pozwoli mnie na tą stronę wejść. Inny program znanej marki, z którego wcześniej korzystałam, nie wykrywa w ogóle zagrożenia od tej strony. Jednak, za krótko z ww. programu korzystam, aby coś więcej o nim móc powiedzieć. Mam nadzieję, że nadal będę mile zaskoczona.

Więcej opinii

Aktualności

Więcej

Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)
Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok) ×
Program Internet Security 2015 (3 Stanowiska 1 Rok)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]