Program Microsoft Office 2013 Dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 32/64 Bit PL

nr kat.: 1187430 MICROSOFT

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
 
 
 
 

Organizuj swoje dni bardziej efektywnie. Najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują pakietu Office z programem Outlook na jednym komputerze PC. Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera następujące aplikacje: Word 2013, Excel 2013, PowerPoint 2013, OneNote 2013 i Outlook 2013.Co wchodzi w skład pakietu?Skład pakietu
Pełne wersje aplikacji Office

Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów umożliwia instalację pełnych wersji aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Korzystaj z nich zarówno w trybie offline, jak i online.
Wyróżnij swoje pomysły

Pomysły wyróżniają Twoją firmę na rynku. Za pomocą szablonów aplikacji Word i Excel albo nowego, panoramicznego szablonu aplikacji PowerPoint zamienisz te pomysły w skuteczne, profesjonalne prezentacje.

Utrzymuj porządek

Pakiet Office pomaga koordynować życie zawodowe i prywatne. Dzięki poczcie e-mail, udostępnianym kalendarzom i narzędziom listy zadań programu Outlook możesz zarządzać równocześnie harmonogramami prac domowych i służbowych.

W łatwy sposób udostępniaj pliki

Przechowując pliki na wirtualnym dysku OneDrive, masz do nich zawsze dostęp i w łatwy sposób możesz udostępniać je innym osobom.Opis aplikacji

Zainstaluj aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, a swoje pomysły zapisuj za pomocą klawiatury, rysika lub ekranu dotykowego.Word

Edytor tekstu Word pozwala tworzyć profesjonalne dokumenty. Możesz dodać wideo online do swojego dokumentu, otwierać pliki PDF i edytować ich zawartość, a także z łatwością wyrównywać zdjęcia, wykresy i diagramy.

Excel

Arkusz kalkulacyjny, który pomoże Ci uporządkować i przeanalizować dane. Excel zapamiętuje i rozpoznaje Twoje wzorce postępowania i może automatycznie uzupełniać brakujące dane. Co więcej, może zaproponować wykresy i schematy, które najlepiej zilustrują Twoje dane.
Powerpoint

Opracuj scenariusz, przedstaw swoją tezę jasno i przekonująco za pomocą aplikacji PowerPoint. Nowe lepsze narzędzia projektowania pomogą Ci stworzyć zachwycającą prezentację. Ulepszona funkcja widoku prezentera pozwala przeglądać notatki na monitorze, podczas gdy odbiorcy widzą tylko slajdy.
Onenote

Cyfrowy notes przechowujący Twoje notatki na wszystkich urządzeniach. Sporządzaj notatki ręcznie bądź na klawiaturze, szkicuj, wklejaj linki, strony, wstawiaj zdjęcia, filmiki, tabele i załączaj pliki. Twoje notatki są zapisywane i dostępne do wyszukiwania także z innych urządzeń. Aplikacja OneNote na komputery Mac jest dostępna do pobrania osobno ze sklepu Mac App Store.
Outlook


Aplikacja Outlook zapewnia organizację wiadomości e-mail, kalendarzy, zadań do wykonania i kontaktów w jednym miejscu. Wykorzystaj narzędzia, które pomogą Ci zarządzać Twoim kalendarzem, ułatwią komunikację i pozwolą szybko wyszukać to, czego potrzebujesz. Na wizytówce osoby wyświetlane są wszystkie kluczowe informacje o kontakcie: telefon, e-mail, adres, informacje o firmie oraz aktualizacje z mediów społecznościowych, jeśli są dostępne.
OneDrive

Każdy użytkownik OneDrive otrzymuje bezpłatnie 15 GB pamięci online w OneDrive. Można tam zapisywać m.in. dokumenty, zdjęcia i prezentacje, a następnie odczytywać je z komputera lub telefonu. Dodatkową pamięć można dokupić w razie potrzeby. Po zainstalowaniu na komputerze aplikacji OneDrive dokumenty są dostępne także w trybie offline.
Pakiet Office poza domem

Po zsynchronizowaniu bezpłatnego pakietu Office Online z kontem OneDrive można otwierać, przeglądać, edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki z dowolnego połączonego z Internetem urządzenia, na którym jest uruchomiona obsługiwana przeglądarka.Charakterystyka

Producent

Microsoft

Platforma

PC

Producent

Microsoft

Wydawca

Microsoft

Wydawca PL

Microsoft

Wersja językowa

Polska

Linia

Microsoft Office

Techniczne

Producent

Microsoft

Rodzaj

Program

Nośnik

Licencja z kluczem aktywacyjnym

W zestawie

Excel - arkusz kalkulacyjny, OneNote - organizator notatek, Outlook - menedżer poczty elektronicznej oraz informacji, PowerPoint - program do tworzenia prezentacji, Word - edytor tekstu

Inne

Zawiera Service Pack 1 32-bit

Wymagania sprzętowe

Producent

Microsoft

Procesor

1 GHz

Dysk twardy

3 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

1 GB (32-bitowy)/2 GB (64-bitowy)

Karta graficzna

Kompatybilna z DirectX 10

System operacyjny

Microsoft Windows 2008 R2 z platformą .NET 3.5 lub nowszą, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8

Inne

Do zainstalowania Nowego Pakietu Office i korzystania z jego wszystkich funkcji będziesz potrzebował połączenia z internetem. Załóż lub odśwież swoje Konto Microsoft, jest ono niezbędne do instalacji Nowego Office’a. Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5 lub Google Chrome 17.x.

Urządzenia peryferyjne

Dostęp do Internetu, Klawiatura, Monitor 1366 x 768, Mysz

Funkcje

Producent

Microsoft

Wykorzystanie Internetu

TAK

Licencja

Producent

Microsoft

Rodzaj licencji

Dla małych firm, Dla Użytkowników Domowych, Licencja bez nośnika, Nowa licencja

Ilość licencji

1

Inne

Wersja przenaszalna

Typ licencji

Komercyjna

5 na 5

Spoko, działa, fajna obsługa, niska cena.

5 na 5

Jestem, jak na razie adowolony.

5 na 5

Wszystko w najlepszym porządku

Aktualności

Więcej

Program Microsoft Office 2013 Dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 32/64 Bit PL ×
Program Microsoft Office 2013 Dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 32/64 Bit PL

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]