Program Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów 32/64 Bit PL

nr kat.: 1187429 MICROSOFT

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
 
 

Osiągaj więcej w domu i pracach domowych. Najlepsze rozwiązanie dla rodzin, które potrzebują pakietu Office na jednym komputerze PC. Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera następujące aplikacje: Word 2013, Excel 2013, PowerPoint 2013 i OneNote 2013Co wchodzi w skład pakietu?
Co wchodzi w skład pakietu ?


Pełne wersje aplikacji Office

Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów umożliwia instalację pełnych wersji aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Korzystaj z nich zarówno w trybie offline, jak i online.
Wyróżnij swoje pomysły

Jakość prezentacji ma znaczenie. Zaimponuj kolegom z klasy i nauczycielom/wykładowcom. Za pomocą aplikacji Word i Excel albo nowych, panoramicznych szablonów programu PowerPoint zmień swoje pomysły w atrakcyjne wizualnie, przekonujące prezentacje.
Sporządzaj interesujące notatki

W notesach programu OneNote możesz wpisywać odręcznie, wpisywać z klawiatury, klikać, a następnie przeglądać notatki, szybko przesuwając palec po ekranie. Uporządkuj swoje notatki i znajduj szybko te, których potrzebujesz. Udostępniaj notesy, aby ułatwić pracę w grupie.

W łatwy sposób udostępniaj pliki

Przechowując pliki na wirtualnym dysku OneDrive, masz do nich zawsze dostęp i w łatwy sposób możesz udostępniać je innym osobom.Opis aplikacji

Zainstaluj aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a swoje pomysły zapisuj za pomocą klawiatury, rysika lub ekranu dotykowego.Word

Edytor tekstu Word pozwala tworzyć profesjonalne dokumenty. Możesz dodać wideo online do swojego dokumentu, otwierać pliki PDF i edytować ich zawartość, a także z łatwością wyrównywać zdjęcia, wykresy i diagramy.

Excel

Arkusz kalkulacyjny, który pomoże Ci uporządkować i przeanalizować dane. Excel zapamiętuje i rozpoznaje Twoje wzorce postępowania i może automatycznie uzupełniać brakujące dane. Co więcej, może zaproponować wykresy i schematy, które najlepiej zilustrują Twoje dane.
Powerpoint

Opracuj scenariusz, przedstaw swoją tezę jasno i przekonująco za pomocą aplikacji PowerPoint. Nowe lepsze narzędzia projektowania pomogą Ci stworzyć zachwycającą prezentację. Ulepszona funkcja widoku prezentera pozwala przeglądać notatki na monitorze, podczas gdy odbiorcy widzą tylko slajdy.
Onenote

Cyfrowy notes przechowujący Twoje notatki na wszystkich urządzeniach. Sporządzaj notatki ręcznie bądź na klawiaturze, szkicuj, wklejaj linki, strony, wstawiaj zdjęcia, filmiki, tabele i załączaj pliki. Twoje notatki są zapisywane i dostępne do wyszukiwania także z innych urządzeń. Aplikacja OneNote na komputery Mac jest dostępna do pobrania osobno ze sklepu Mac App Store.
OneDrive

Każdy użytkownik OneDrive otrzymuje bezpłatnie 15 GB pamięci online w OneDrive. Można tam zapisywać m.in. dokumenty, zdjęcia i prezentacje, a następnie odczytywać je z komputera lub telefonu. Dodatkową pamięć można dokupić w razie potrzeby. Po zainstalowaniu na komputerze aplikacji OneDrive dokumenty są dostępne także w trybie offline.
Pakiet Office poza domem

Po zsynchronizowaniu bezpłatnego pakietu Office Online z kontem OneDrive można otwierać, przeglądać, edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki z dowolnego połączonego z Internetem urządzenia, na którym jest uruchomiona obsługiwana przeglądarka.Charakterystyka

Producent

Microsoft

Platforma

PC

Producent

Microsoft

Wydawca

Microsoft

Wydawca PL

Microsoft

Wersja językowa

Polska

Linia

Microsoft Office

Techniczne

Producent

Microsoft

Rodzaj

Program

Nośnik

Licencja z kluczem aktywacyjnym

W zestawie

Excel - arkusz kalkulacyjny, OneNote - organizator notatek, PowerPoint - program do tworzenia prezentacji, Word - edytor tekstu

Inne

Zawiera Service Pack 1 64-bit i 32-bit

Wymagania sprzętowe

Producent

Microsoft

Procesor

1 GHz

Dysk twardy

3 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

1 GB (32-bitowy)/2 GB (64-bitowy)

Karta graficzna

Kompatybilna z DirectX 10

System operacyjny

Microsoft Windows 2008 R2 z platformą .NET 3.5 lub nowszą, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8

Inne

Do zainstalowania Nowego Pakietu Office i korzystania z jego wszystkich funkcji będziesz potrzebował połączenia z internetem. Załóż lub odśwież swoje Konto Microsoft, jest ono niezbędne do instalacji Nowego Office’a. Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5 lub Google Chrome 17.x.

Urządzenia peryferyjne

Dostęp do Internetu, Klawiatura, Monitor 1366 x 768, Mysz

Funkcje

Producent

Microsoft

Wykorzystanie Internetu

TAK

Licencja

Producent

Microsoft

Rodzaj licencji

Dla uczniów, Dla Użytkowników Domowych, Licencja bez nośnika, Nowa licencja

Ilość licencji

1

Inne

Wersja przenaszalna

Typ licencji

Niekomercyjna

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Office

Ekspresowa realizacja zamówienia. Plusem ofiice jest wersja dozywotnia, natomiast jak na 4 programy cena zbyt wysoka.

3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Plus - dożywotnia licencja
Minus - brak płyty (jako element dodatkowy )
Minus - cena mogłaby być niższa z uwagi na okrojoną wersję...

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Ekspresowa realizacja zamówienia. Plusem ofiice jest wersja dozywotnia, natomiast jak na 4 programy cena zbyt wysoka.

Więcej opinii

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

  • Minimum formalności 1
  • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
  • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
  • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
  • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
  • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

    2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

    Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Program Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów 32/64 Bit PL ×
Program Microsoft Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów 32/64 Bit PL

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]