Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

 • Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
PL_office-home-business-FPP

Key Visual

Office 365 Home

Opis produktu

Twórz wspaniale wyglądające dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje

Pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci osiągać więcej: poprzez funkcje pozwalające zaoszczędzić czas, nowoczesny wygląd i narzędzia do współpracy. Dodatkowo dzięki usłudze OneDrive możesz zapisywać swoje dokumenty w przestrzeni dyskowej w chmurze i mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca.

Skład pakietu

Pełne wersje programów
Multiplatfrom
 • Pełne, zainstalowane programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook w wersji Office 2016.
 • Do zainstalowania na 1 komputerze PC z systemem Windows 7 lub nowszym, do użytku firmowego lub domowego.
 • Łatwe zapisywanie i przechowywanie dokumentów w chmurze dzięki usłudze przestrzeni dyskowej OneDrive.

Główne cechy

Zaprojektowany do działania

Pakiet Office 2016 obejmuje pełne wersje Twoich ulubionych programów — Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook. To wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać więcej.

Zaprojektowany do współpracy

W aplikacje pakietu Office 2016 wbudowano szeroką gamę narzędzi wspomagających współpracę, które ułatwiają udostępnianie dokumentów programu Word, PowerPoint i OneNote oraz ich wspólne edytowanie — produktywność jeszcze nigdy nie była wyższa.

Zaprojektowany do pracy mobilnej

Dzięki przestrzeni dyskowej w chmurze w usłudze OneDrive możesz zabrać pliki, gdziekolwiek się udajesz — aby efektywniej pracować zarówno w biurze, jak i w domu, lokalnie lub zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie.

skype

Opis aplikacji

Word
Twórz, wygładzaj i udostępniaj pięknie wyglądające dokumenty. Udostępnianie dokumentów i praca zespołowa to teraz pestka. Nowy program Word pozwala współtworzyć dokumenty z wieloma osobami i edytować je równocześnie, bez względu na to, czy jesteście w tym samym pokoju, czy w różnych częściach świata. Natomiast dzięki integracji z chmurą udostępnianie dokumentów idzie jak z płatka.

Excel
Poznaj nowe, intuicyjne sposoby analizowania danych oraz ich wizualizacji. Przekształcaj liczby w dokładne analizy za pomocą nowego programu Excel. Fragmentatory tabel przestawnych pozwalają odkrywać zależności w dużych zbiorach danych, a dzięki polecanym wykresom możesz przedstawiać dane w formie atrakcyjnych wykresów. Uruchamiane jednym kliknięciem narzędzie do prognozowania automatycznie przeszukuje arkusze robocze, wyszukując tendencje i przedstawiając je w formie wykresów i tabel.

Powerpoint
Twórz pomysły, pracuj nad nimi w zespole i prezentuj je w efektowny sposób. Twórz prezentacje w zespole – pracując nad nimi jednocześnie z innymi. Dodawaj komentarze do tekstów i obrazów oraz porównuj różne wersje danej prezentacji za pomocą widoku rozwiązywania konfliktów.

OneNote
Zachowuj swoje myśli w swoim osobistym cyfrowym notesie Zapisuj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notesów, które możesz otwierać z dowolnego urządzenia. Znajdź szybko potrzebne rzeczy przy użyciu wszechstronnej wyszukiwarki, która między innymi pamięta wprowadzone przez ciebie znaczniki.

Outlook
Porządkuj wiadomości e-mail, koordynuj harmonogram i bądź w bieżącym kontakcie ze znajomymi. Nowy Outlook obsługuje technologię Push Mail, dlatego twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. Ulepszony widok konwersacji sprawia, że wiadomości z podobnymi wierszami tematu nie trafiają do jednego worka razem z zupełnie innymi konwersacjami. Znajdziesz tu także więcej opcji dołączania załączników i zarządzania nimi.

OneNote
Wszyscy użytkownicy usługi OneDrive otrzymują 15 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej do przechowywania plików online w usłudze OneDrive. Przekazuj dokumenty Office, fotografie, prezentacje i inne pliki, żeby potem mieć do nich dostęp z komputera Mac lub PC, tabletu lub telefonu.

Po zsynchronizowaniu bezpłatnej usługi Office Online z kontem OneDrive możesz otwierać, przeglądać, edytować i udostępniać dokumenty programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote z dowolnego połączonego z Internetem urządzenia, na którym jest uruchomiona obsługiwana przeglądarka.

Zobacz wideo

Porównaj produkty

Wybierz Office odpowiedni dla siebie.

Office 365 Personal

Office 365 Personal Subskrypcja

Office 365 dla Użytkowników Domowych

Office 365 dla Użytkowników Domowych

Office 365 dla Studentów

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Office 365

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Jeden komputer

Komputer PC lub Mac®1

5 komputerów

5 komputerów PC lub Mac®1

Jeden komputer

Komputer PC

Jeden komputer

Komputer PC

Tablet

Tablet
lub iPad®1

Tablety

Tablet
lub iPad®1

Smarfton

Łatwy dostęp ze smartfona

Smartfon

Łatwy dostęp ze smartfona

OneDrive

1TB Przestrzeni dyskowej OneDrive 2

OneDrive

1TB Przestrzeni dyskowej OneDrive 2

Skype

60 min. miesięcznie dla jednego użytkownika3

SKype

60 min. miesięcznie dla jednego użytkownika3

Stałe aktualizacje

Stałe aktualizacje

Subskrypcja
miesięczna lub roczna

Subskrypcja
miesięczna lub roczna

Licencja
dożywotnia
Licencja
dożywotnia

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
To najnowsza wersja pakietu Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, którą można zainstalować na 1 komputerze PC z systemem Windows (w wersji 7, 8 lub nowszej). Pakiet Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera aplikacje Word, Outlook Excel, PowerPoint i OneNote w wersji Office 2016.
Czy użytkownicy wcześniejszych wersji Office mogą otwierać dokumenty, które tworzę za pomocą pakietu Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
Użytkownicy Office 2007, Office 2010, Office 365 lub Office 2013 mogą otwierać utworzone dokumenty bez podejmowania dodatkowych kroków. Użytkownicy wcześniejszych wersji systemu Office mogą pobrać i zainstalować pakiet zgodności.
Co to jest OneDrive?
OneDrive to usługa, która umożliwia przekazywanie plików do przestrzeni dyskowej w chmurze, a następnie otwieranie ich z komputera lub telefonu. Usługę OneDrive można wykorzystywać do przechowywania dokumentów, notatek, muzyki, filmów oraz innych typów plików. Usługa OneDrive ułatwia udostępnianie materiałów. Można załączyć zdjęcia i pliki do wiadomości e-mail, wysłać w wiadomości tekstowej krótki link do tych plików, umieścić je w sieci społecznościowej albo na własnej stronie internetowej lub blogu - a wszystko to da się zrobić bezpośrednio z usługi OneDrive. Jest też klasyczna aplikacja desktopowa OneDrive, którą możesz zainstalować lokalnie. Tworzy ona na twoim komputerze PC lub Mac folder, który automatycznie synchronizuje się z twoim folderem w chmurze, dzięki czemu masz dostęp do swoich plików także w trybie offline.
Czy moje dokumenty przechowywane w usłudze OneDrive są również dostępne w trybie offline ?
Dzięki aplikacji OneDrive, zainstalowanej na komputerze, dokumenty są dostępne także w trybie offline, a użytkownik nie musi podejmować w tym celu jakichkolwiek działań. Klasyczna aplikacja OneDrive tworzy na twoim komputerze folder, który automatycznie synchronizuje dokumenty między twoją przestrzenią dyskową OneDrive w chmurze a twoim komputerem. Dzięki temu możesz pracować nad swoimi dokumentami w trybie offline – mając pewność, że te wersje zawsze są ze sobą zsynchronizowane
W jaki sposób należy zainstalować pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
W celu zainstalowania któregoś z pakietów Office 2016 należy postępować zgodnie z instrukcjami, znajdującymi się na jego opakowaniu. W większości przypadków należy wejść na stronę www.office.com/setup i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, żeby pobrać oprogramowanie na swój komputer.

Wymagania systemowe

 • Procesor x86 lub 64‐bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2.
 • Pamięć: 2 GB pamięci RAM.
 • Dysk twardy: 3 GB dostępnego miejsca.
 • Wyświetlacz: 1280x800.
 • Grafika: przyspieszenie sprzętowe grafiki wymaga DirectX10.
 • System operacyjny: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server.
 • Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 9,10,11 ; Mozilla Firefox 35.x + ; Google Chrome 40+; Microsoft Edge.
 • Wersja platform .NET: Wymagane .NET 3.5, część funkcji może także wymagać zainstalowania .NET 4.0 lub 4.5 CLR.
 • Do korzystania z jakichkolwiek funkcjonalności wielodotyku konieczne jest urządzenie obsługujące funkcje dotykowe. Jednak wszystkie funkcje lub funkcjonalności są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Funkcje dotykowe są zoptymalizowane do pracy w systemie Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10.
 • Funkcjonalność produktu i grafiki może być różna w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub połączenia z serwerem.
 • Konto Microsoft
Charakterystyka

Producent

Microsoft

Platforma

PC

Producent

Microsoft

Wydawca

Microsoft

Wydawca PL

Microsoft

Wersja językowa

Polska

Linia

Microsoft Office

Techniczne

Producent

Microsoft

Rodzaj

Program

Rodzaj programu

Program biurowy

Nośnik

Licencja z kluczem aktywacyjnym

Wymagania sprzętowe

Producent

Microsoft

Procesor

1 GHz

Dysk twardy

3 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

1 GB (32-bitowy)/2 GB (64-bitowy)

System operacyjny

Microsoft Windows 7/8/8.1/10

Licencja

Producent

Microsoft

Rodzaj licencji

Licencja bez nośnika

Ilość licencji

Licencja dla 1 stanowiska

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Subskrybcja Microsoft Office 365

Bardzo profesjonalny Office w super cenie w zestawie z laptopem i drukarką. Wada: Szkoda, że subskrypcja jest tylko na rok.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

OPINIA

pozytywnie zaskakująco świetny produkt za świetną cenę , POLECAM!

1 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Czasowe licencje to wyłudzenia

Ile razy można sprzedawać ten sam produkt wielokrotnie? To tak jakbyście musieli płacić za samochód co roku bez końca.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Microsoft Office 365

spełnia oczekiwania w każdym calu

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Osobiście jestem zadowolona i gorąco polecam ten produkt.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Office 365

Polecam legalne oprogramowanie -działa jak trzeba

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

PC

Jest to office na ile sprzętów?

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

office 365

wszystko ok

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Jest OK

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Świetny laptop mam, całe noce gram, zadowolona jestem mega no!

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Ofice 35

Pełne, wersje programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access. Możliwość dostępu do swoich dokumentów z wielu użadzeń ... PC, tablet, komórka ... :)

5 na 5

Mała porada !

Świetne narzędzie, które każdy musi posiadać ! Jesli zamierzasz używać Outlooka, polecam uzupełnić go o dodatkowe oprogramowanie https://pl.evomailserver.com/ !

3 na 5

Subskrypcja MICROSOFT Office 365 dla Użytkowników Domowych

Opinia potwierdzona zakupem

Skopane

Instalacja została podporządkowana polityce zabezpieczenia produktu.
Pierwsza instalacja, miałem poprzednią wersję, wymaga zalogowania się na konto.
Po dwóch dniach wyświetla się komunikat, że brak jest offica, Kolejna instalacja (godzinka w plecy).
Po kolejnych trzech tygodniach znowu brak offica.

Naprawdę MICROSOFT długo musiał pracować nad sposobem zniechęcenia klientów do tego produktu.

3 na 5

Subskrypcja MICROSOFT Office 365 dla Użytkowników Domowych

Opinia potwierdzona zakupem

Tylko dla wprawionych

Sam office nic nowego. Natomiast jego instalacja to jazda bez trzymanki.
Numer wpisuje się na koncie Microsoft.
Po tym myślałem, że został zainstalowany office, ale to złudne marzenia. po dwóch dniach komunikat o braku offica. Więc ponowne odwiedzenie konta i znowu 60 minut obrazków instalacyjnych. Ale co w zamian????????????????

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Office 365

Produkt bardzo dobry i powszechnie znany. Zakupiłem do obróbki na komputerze typu MAC. Co do transakcji - bardzo szybka i brak zastrzeżeń. Ponadto jako klient Premium zakupiłem ten produkt z 10% obniżką.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Subskrypcja Office 365

Nie mam zastrzeżeń zarówno do produktu jak i dostawy. Usługę oceniam na 5.

Pozdrawiam!

Janusz Janik

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Polecam mam i jestem zadowolona, zainstalowałam na komputerze i tablecie, bo telefon będę zmieniać więc zainstaluje później. Wszystko dobrze działa do tego robię notatkę n tablecie, a kończę na komputerze. Do tego program zawsze aktualny jest super.

4 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Jest ok.. Łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Polecam

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Nowoczesność, innowacja i profesjonalny wygląd - wszystko, co cenię sobie najbardziej.
Polecam.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

super

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Dobry produkt i możliwość zainstalowania na dwóch kompach ... Fajnie ...Podoba mi się ...:)

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Dobry

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Super produkt

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

Jest dobrze i niedrogo

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

bardzo dobry produkt polecam wszystkim

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Opinia potwierdzona zakupem

fantastyczna oferta! bardzo łatwa instalacja... Polecam

1 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

złodziejstwo!!!!

1 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Co to znaczy roczna subskrybcja?
za rok przestanie działać, i trzeba znów zapłacić?
dobre
:)
do wydojenia klienta

4 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Ktoś wie może ile kosztuje odnowienie subskrypcji tego pakietu na kolejny rok??

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Bardzo dobra oferta! normalny pełny Office na komputer i dodatkowo mam pełnego Offica na iPada. W zestawie też minuty na Skype do wygadania. Ogólnie jest naprawdę ok.

5 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

#Józiu o czym ty baranq piszesz :) i co ty porównujesz, fakt listy możesz sobie pisać....

4 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

Dlaczego pani na reklamie mówi dwajścia zamiast dwadzieścia gigabajtów?.

4 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

#józef - nie wyzywaj, to po pierwsze. A po drugie do zaawansowanych działań (o których masz pewnie mgliste pojęcie) Open Office (Libre Office) się nie nadaje. Ot tyle. Do pisania listów możesz sobie używać :)

1 na 5

Subskrypcja Office 365 Personal 32/64 Bit PL 1 rok

open office jest darmowy barany

Więcej opinii

Jeśli potrzebny jest nam prosty sprzęt do korzystania z Internetu, inny niż smartfon lub pełnowymiarowy laptop, mamy do wyboru właściwie 3 możliwości: możemy wybrać tablet multimedialny, mobilny notebook o niewielkich rozmiarach albo urządzenie 2w1, czyli sprzęt, który łączy obie te funkcje.

Firma Navitel znana jest z nawigacji samochodowych i wideorejestratorów, jednak tym razem wypuściła na rynek tablet.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); });}[/script]