MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Program Norton Antivirus Basic

nr kat.: 1339126
Program Norton Antivirus Basic

Opis i specyfikacja


Symantec Norton Antivirus Basic

Nie poprzestawaj na niekompletnej, nieskutecznej ochronie.

Większość bezpłatnych i podstawowych rozwiązań zabezpieczających chroni komputer przed wirusami. Niestety wirusy to tylko część spośród wielu zagrożeń pochodzących z sieci. Powodem do zmartwienia są również złodzieje tożsamości, oszustwa w sieciach społecznościowych, niebezpieczne transakcje online i wyłudzanie danych przy użyciu wiadomości e-mail. Program Norton AntiVirus Basic chroni komputer przed działaniami przestępców i zaawansowanymi zagrożeniami internetowymi.

Przygotuj się na przyszłe zagrożenia.

Program Norton AntiVirus Basic zapewnia całodobowe monitorowanie i korzysta z globalnej sieci zabezpieczeń, wykrywając i eliminując nawet całkiem nowe zagrożenia. W przypadku bezpieczeństwa online nie warto bowiem używać przestarzałych rozwiązań. Dodatkowo nie musisz już oglądać irytujących reklam wyświetlanych w bezpłatnym oprogramowaniu.

Dzięki automatycznym aktualizacjom będziesz zawsze na bieżąco.

Dzięki programowi Norton AntiVirus Basic możesz bez obaw przechowywać na komputerze dużą kolekcję zdjęć, muzyki, plików i dokumentów finansowych. Automatyczne aktualizacje w tle dają pewność, że masz dostęp do najnowszych funkcji ochrony komputera i cennych plików.

Zaufaj oryginalnemu, czołowemu programowi antywirusowemu.

Ochrona przed wirusami to sedno naszych działań. Oryginalne oprogramowanie antywirusowe Norton powstało w 1989 roku. Ponad ćwierć wieku później nadal wyznaczamy standardy w zakresie szybkości i wydajności programów zabezpieczających. Tylko oprogramowanie Norton zdobyło aż 37 nagród redakcji czasopisma PC Magazine — to więcej niż w przypadku jakiejkolwiek innej firmy.


Charakterystyka

Producent

Norton

Platforma

PC

Producent

norton

Wydawca

Nortonlifelock

Wydawca PL

Nortonlifelock

Wersja językowa

Polska

Techniczne

Producent

Norton

Rodzaj

Program

Rodzaj programu

Bezpieczeństwo

Wymagania sprzętowe

Producent

Norton

System operacyjny

Microsoft Windows Vista/7/8/8.1/10

Licencja

Producent

Norton

Ilość licencji

Licencja dla 1 stanowiska

Okres licencji

1 rok

Opinie

5/5

Anna Rybska

Norton

Program wręcz idealny. Ale bez płyty i co ważne i podstawowe w informacji jest błąd. Nie instalujemy przez norton com ale" Pobieranie produktu Norton zakupionego w sklepie detalicznym.

5/5

piotr

norton

Produkt spełnia moje potrzeby

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

Todem

Dużo kłopotów, za duże pieniądze.

Nortona używam od 8 lat i nigdy mnie nie zawiódł jako zabezpieczenie komputera. Uważam natomiast, że produkt powinien być dużo tańszy w wersji, tylko "paska kodu" ponieważ sprawia dużo problemów z instalacją, przy zmianie na inny rodzaj. Przecież, to ta sama firma. Kiedy można było kupić wersje płytowe, nie było problemów z instalacją. Teraz, Norton przerzucił wszystkie niedogodności na klientów. A, nie po to kupuje się produkt żeby się z nim męczyć podczas instalacji. Dwa lata temu wkładałem płytkę wpisywałem klucz produktu, bez względu jaki rodzaj produktu nabyłem i po kłopocie. Kosztował tyle samo, co teraz sam klucz. Od przyszłego roku szukam programu innej firmy, z płytą instalacyjną.

Opinia potwierdzona zakupem
Program Norton Antivirus Basic ×
Program Norton Antivirus Basic

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy