Program Panda Global Protection 2015 (3 stanowiska, 1 rok)

nr kat.: 1266505 PANDA SECURITY

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
 
Panda Global Protection 2015 (3 stanowiska, 1 rok)
 
Maksymalne bezpieczeństwo wszystkich urządzeń dzięki najlepszemu oprogramowaniu antywirusowemu.


Główne cechy:
  • Maksymalna ochrona dla wszystkich urządzeń. Oprogramowanie zostało wyposażone we wszystkie funkcje niezbędne do ochrony twojego komputera PC, Mac® czy urządzenia Android™, danych i rodziny przed wszelkiego rodzaju typami zagrożeń, nawet tymi, które nie są jeszcze znane. Korzystaj z ochrony przed oprogramowaniem złośliwym w czasie rzeczywistym. Surfuj, kupuj i graj online bez żadnych obaw. Uwaga: Pakiet Panda Global Protection zapewnia użytkownikom prawo do zainstalowania 1 licencji na komputerze Mac®.
  • Szyfrowanie plików. Twój komputer, zewnętrzny dysk twardy oraz napęd USB nierzadko zawierają dokumenty, które nie powinny znaleźć się w niepowołanych rękach. Przechowuj bezpiecznie wszystkie ważne dokumenty i zachowaj komfort psychiczny, wiedząc, że prywatność twoich informacji nie jest zagrożona. Ponadto możliwe jest bezpieczne usuwanie plików, tak aby nie można było ich odzyskać, nawet z wykorzystaniem narzędzi używanych w kryminalistyce czy hakerskich sztuczek.
  • Menedżer haseł. Menedżer haseł jest niezwykle łatwy w obsłudze, umożliwiając zarządzanie dostępem do wszystkich kont internetowych za pomocą jednego hasła głównego. Już nigdy nie zapomnisz żadnego hasła!
  • Kontrola rodzicielska. Oferowane przez nas oprogramowanie antywirusowe zapewnia ochronę rodziny przed nieodpowiednimi treściami w Internecie (takimi jak pornografia, narkotyki, broń itp.). Kontrola rodzicielska zapewnia dzieciom swobodę korzystania z Internetu, a jednocześnie pozwala kontrolować zachowania, które są niepożądane.
  • PC Tuneup. Oprogramowanie antywirusowe obejmuje również funkcję PC Tuneup, która czyści system ze zbędnych plików typu cookie i plików tymczasowych, które mogą spowalniać jego działanie. Czyszczenie komputera umożliwia jego pracę na najwyższych obrotach.
Charakterystyka

Producent

Panda Security

Platforma

PC

Producent

Panda Security

Wydawca

Panda Security

Wydawca PL

Panda Security

Wersja językowa

Polska

Rodzaj programu

Program antywirusowy i zabezpieczający

Techniczne

Producent

Panda Security

Rodzaj

Program

Wymagania sprzętowe

Producent

Panda Security

Procesor

300 MHz

Dysk twardy

240 MB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

256 MB

System operacyjny

Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1

Licencja

Producent

Panda Security

Ilość licencji

Licencja dla 3 stanowisk

Okres licencji

1 rok

3 na 5

Opinia pochodzi od:

Zainstalowałem na 2 ...

Zainstalowałem na 2 komputerach, na 3 stanowisku mam problem już 2 dzień nie mogę zainstalować.

Aktualności

Więcej

Program Panda Global Protection 2015 (3 stanowiska, 1 rok) ×
Program Panda Global Protection 2015 (3 stanowiska, 1 rok)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]