Program Pinnacle Studio 20

nr kat.: 1316159 COREL

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Pinnacle Studio 20

Stwórz imponujące filmy, łącząc swoją nieograniczoną pomysłowość i kreatywność z profesjonalnymi narzędziami do edycji wideo Pinnacle Studio 20.

Rozpocznij pracę z wykorzystaniem tematycznych szablonów lub precyzyjnie edytuj materiały na 6-ścieżkowej osi czasu. Połącz materiały pochodzące z dwóch kamer dzięki możliwości edytowania nagrań z wielu kamer i dodaj przykuwające wzrok animacje stworzone za pomocą nowych narzędzi do animacji poklatkowej. Nadaj im wyjątkowego charakteru za pomocą ponad 1500 efektów specjalnych 2D/3D, zadziwiających tytułów oraz dopasowanej ścieżki dźwiękowej. A na koniec podziel się swoimi filmami online, eksportuj je do popularnych urządzeń lub przygotuj dopracowane płyty DVD dzięki ponad 20 szablonom menu.

Edycja nagrań z dwóch kamer

 • Pracuj z nagraniami pochodzącymi z dwóch kamer, aby stworzyć bardziej dynamiczne filmy. Dzięki funkcji edytowania nagrań z wielu kamer Pinnacle Studio 20 każdą scenę możesz zaprezentować z dwóch ujęć, przełączać między nimi, wycinać lub usuwać zbędne elementy oraz dodawać przejścia. Automatycznie połączysz klipy dzięki Synchronizacji Audio lub wykorzystaniu znaczników, daty/godziny lub ręcznego dopasowywania. Rezultaty swojej pracy możesz również wykorzystać do stworzenia efektu Picture-in-Picture.

Edycja wideo HD za pomocą metody Przeciągnij-Upuść

 • Narzędzie SmartMovie pozwala na automatyczną edycję wideo, tworząc oszałamiające filmy w mgnieniu oka. Wystarczy przeciągnąć i upuścić nagrania wideo, zdjęcia i muzykę, którą chcesz wykorzystać w swoim projekcie, a inteligentna funkcja Pinnacle Studio 20 wykona resztę za Ciebie. Swój film możesz podejrzeć, wprowadzać zmiany i dostosowywać do swoich wymagań, edytując go na osi czasu. Wykreuj dopracowane i efektowne filmy, oszczędzając swój cenny czas!

Animacja poklatkowa

 • Stwórz kinowe animacje oraz filmy w jakości FullHD. Wykorzystaj możliwości przetwarzania edytora i obiektywu lustrzanki cyfrowej, aby przedstawić swoją historię klatka po klatce. Podłącz aparat i w pełni kontroluj jego ustawienia, wyświetlanie nałożonych klatek, regulowanie odstępu oraz przechwytywanie poszczególnych kadrów automatycznie lub manualnie, bezpośrednio z oprogramowania Pinnacle Studio 20.

Efekty specjalne, przejścia i szablony

 • Dodaj emocji i udoskonalaj swoje filmy, stosując wybrane spośród ponad 1500 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść. Uatrakcyjnij je używając tematycznych szablonów montażu – ślubnych, sportowych, wakacyjnych, sci-fi, komiksowych i wielu innych. Dzięki nim osiągniesz profesjonalne efekty za pomocą kilku kliknięć i nadasz filmom wymarzony wygląd.

Większa kontrola i szybsze efekty

 • Zmień statyczne obrazy w atrakcyjniejsze i bardziej emocjonujące, używając uproszczonych funkcji panoramowania i powiększania. Zainteresuj odbiorców dzięki łatwemu do przygotowania efektowi Picture-in-Picture. Koryguj dźwięk jeszcze szybciej niż do tej pory, stosując wygodne suwaki.

Edytowanie na osi czasu

 • Skorzystaj z precyzyjnej edycji nagrań wideo na 6-ścieżkowej osi czasu w Pinnacle Studio 20. Wybierz obszar przycinania w klipie źródłowym i przenieś wybrany fragment na oś czasu. 6 ścieżek pozwoli stworzyć wyrafinowane i profesjonalne obrazy-w-obrazie i wielowarstwowe efekty HD z dokładnością co do klatki. Wypróbuj też funkcję Storyboard, aby zaplanować i śledzić rozwój swojej historii oraz ułatwić kolejne etapy pracy.

Łatwe importowanie multimediów

 • Importuj swoje wideo i zdjęcia manualnie lub automatycznie z dowolnych urządzeń – kamer, aparatów cyfrowych, kamer internetowych, tabletów, smartfonów, przenośnych rejestratorów audio i wielu innych. Pinnacle Studio 20 obsługuje również format VFR, co umożliwia edytowanie nagrań z iPhone’a 6 i innych urządzeń najnowszej generacji. Z programem zaimportujesz dźwięk zarówno z urządzeń obsługujących taśmy i analogowych[1], jak i pliki audio w formacie 5.1 surround. Po raz pierwszy zapewnia on także obsługę opcji importu nagrań w standardzie kompresji HEVC (H.265) do procesorów Intel szóstej generacji i niektórych kart NVIDIA.

Ulubione efekty

 • Za pomocą jednego kliknięcia dodasz najczęściej używane efekty, filtry i przejścia do sekcji Ulubionych, co pozwoli je błyskawicznie odnaleźć i wykorzystać ponownie. Oceniaj te elementy stosując pięciogwiazdkową skalę, aby posortować zawartość swojej Biblioteki i bez trudu nią zarządzać.

Szybkie rozwiązania najpopularniejszych problemów

 • Obrócenie obrazu lub skorygowanie kolorów nie będzie już żadnym problemem. Pinnacle Studio 20 zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia do dokonania drobnych poprawek – obracania, przycinania, powiększania, eliminowania efektu czerwonych oczu, ulepszenia kolorów czy stabilizacji chwiejnego obrazu.

Główne cechy:

 • Edytuj tak jak ci wygodnie. Rozpocznij pracę nad swoim projektem z tematycznymi szablonami montażu lub połącz wybrane zdjęcia i materiały wideo i edytuj je na 6-ścieżkowej osi czasu. Pracuj z potężnymi narzędziami do tworzenia imponujących filmów.
 • Poprawiaj i udoskonalaj. Przycinaj, przesuwaj, powiększaj i porządkuj swoje klipy w bibliotece zanim wykorzystasz je w swoim filmie. A potem używaj ich ponownie w kolejnych projektach.
 • Wyraź siebie. Wykreuj zadziwiające animacje poklatkowe dzięki funkcji Stop Motion oraz wykorzystaj, edytuj i synchronizuj nagrania z dwóch kamer.
 • Dodaj emocje. Bądź kreatywny i skorzystaj z ponad 1500 efektów specjalnych 2D i 3D, aby zaskoczyć i zachwycić swoich odbiorców. Dodaj najczęściej używane efekty, filtry i przejścia do swoich Ulubionych za pomocą jednego kliknięcia.
 • Zmontuj swój film. Bez trudu przygotuj film przeciągając i upuszczając potrzebne elementy w automatycznym trybie SmartMovie lub rozpocznij pracę z tematycznymi szablonami wideo. Zaplanuj swój projekt korzystając z narzędzia Storyboard a następnie precyzyjnie edytuj na osi czasu.
 • Podziel się swoimi filmami. Opublikuj gotowe filmy w sieci lub eksportuj je bezpośrednio do popularnych urządzeń. Z łatwością nagraj płyty DVD i nadaj im wyjątkowy charakter dzięki ponad 20 szablonom menu i rozdziałów.
Charakterystyka

Producent

Corel

Platforma

PC

Producent

Pinnacle

Wydawca

Pinnacle

Wydawca PL

APN Promise

Wersja językowa

Polska

Techniczne

Producent

Corel

Rodzaj

Program

Rodzaj programu

Grafika i Multimedia

Wymagania sprzętowe

Producent

Corel

Procesor

Intel Core i3

Dysk twardy

8 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

4 GB

Karta graficzna

Zgodna z DirectX 9.0

System operacyjny

Microsoft Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Inne

Wymagane połączenie z Internetem podczas instalacji i aktualizacji

Licencja

Producent

Corel

Ilość licencji

Licencja dla 1 stanowiska

Okres licencji

Bezterminowa

Aktualności

Więcej

Program Pinnacle Studio 20 ×
Program Pinnacle Studio 20

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]