Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Program Pinnacle Studio 20 Ultimate

Program Pinnacle Studio 20 Ultimate

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program Pinnacle Studio 20 Ultimate

 • Program Pinnacle Studio 20 Ultimate
- + Dopasuj

Program Pinnacle Studio 20 Ultimate

raty online: 30x17,30
Podczas składania zamówienia,  masz możliwość skorzystania z Rat przez Internet. Zarówno, umowa sprzedaży jak i umowa kredytu, w niniejszym przypadku, zostają zawarte na odległość.

Masz również możliwość  skorzystania z Rat za pośrednictwem każdej placówki sklepu naszej sieci. W niniejszym przypadku, umowa sprzedaży oraz umowa kredytu zostają zawarte w placówce Media Markt.

Podmioty gospodarcze nie są objęte możliwością korzystania ze sprzedaży na Raty.

Klikając w link możesz sprawdzić jakie dokumenty są Ci potrzebne, aby uzyskać kredyt.
raty 30x17,30 raty Oblicz ratę
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Pinnacle Studio 20 Ultimate

Program Pinnacle Studio 20 Ultimate oferuje kreatywne opcje i funkcje kontroli pozwalające edytować materiały wideo w profesjonalny sposób. Twórz dynamiczne, wciągające filmy wideo z wykorzystaniem profesjonalnej jakości narzędzi, między innymi opcji edycji nagrań z kilku kamer i 6 różnych perspektyw, nowych animacji poklatkowych, a także nowych elementów sterowania do filmów wideo 360°. Nowa opcja śledzenia ruchu pozwala dodać poruszający się tekst, grafikę lub rozmycie mozaikowe do wybranej osoby lub obiektu. Mając do dyspozycji ponad 2000 efektów, nowe efekty NewBlue, a także ponad 100 nowych szablonów menu do przygotowywania płyt DVD, możesz rozwijać swoją kreatywność bez ograniczeń.

Nowości w programie Pinnacle Studio 20 Ultimate

 • Śledzenie ruchu Łatwe dodawanie ruchomego tekstu lub grafiki do obiektów w celu wyróżnienia wybranych elementów w nagraniu wideo lub ich zamazania z zastosowaniem rozmycia mozaikowego.
 • Animacja poklatkowa  Podłącz aparat, dobierz ustawienia i przechwytuj obraz klatka po klatce, aby uzyskać wspaniałe animacje i efekty szybkiego ruchu.
 • Ustawianie przezroczystości ścieżek Łatwa w obsłudze opcja ustawiania przezroczystości ścieżek pozwala dopasować ich poziom krycia, aby były jednocześnie widoczne po nałożeniu.
 • Edycja nagrań wideo 360° Możliwość edycji nagrań wideo 360°, dodawania tytułów lub konfigurowania ścieżek oraz przekształcania do postaci standardowego wideo.
 • Kreatywne efekty NewBlue Ponad 900 wzorców oraz ponad 75 modułów dodatkowych od lidera rynku — firmy NewBlue wraz z jej nową kolekcją efektów Video Essentials III — pozwala na niemal nieograniczone poszerzanie możliwości twórczych.
 • Pinnacle MyDVD Aplikacja Pinnacle MyDVD zawiera ponad 100 profesjonalnych szablonów, co umożliwia opracowywanie projektów dysków z menu, rozdziałami i muzyką.
 • Edytor nagrań z wielu kamer Pozwala na scalanie materiałów z maksymalnie 6 kamer, synchronizowanie klipów ze ścieżką audio i łatwą zmianę perspektywy.
 • Optymalizacja pod kątem obsługi najnowszych formatów Obsługa standardu HEVC (H.265) oferuje wyższy poziom kompresji, lepszą jakość i mniejszy rozmiar plików.

Główne cechy:

Profesjonalne narzędzia

 • Zaawansowana edycja i narzędzia audio pozwalające na uzyskiwanie profesjonalnych rezultatów.
 • Precyzyjna edycja dzięki wykorzystaniu klatek kluczowych.
 • Dostosowywanie obszaru roboczego do swoich potrzeb.
 • Praca z dowolną liczbą ścieżek w jakości 4K, HD lub 3D.

Filmy profesjonalnej jakości

 • Krystalicznie czysty dźwięk dzięki funkcji wyciszania dźwięku tła.
 • Ulepszona aplikacja Live Screen Capture pozwalająca na nagrywanie dźwięków oraz obrazu z ekranu komputera.
 • Tworzenie zaawansowanych efektów obrazu w obrazie i wielowarstwowych.
 • Efekt zielonego ekranu (ang. green screen) umożliwiający umieszczanie osób na dowolnym tle.

Nieograniczone możliwości twórcze

 • Ponad 2000 efektów 2D/3D, tytułów i szablonów umożliwiających wzbogacenie projektów.
 • Zwiększanie atrakcyjności filmów dzięki ponad 900 wzorcom i ponad 75 modułom dodatkowym od lidera w branży — firmy NewBlue.
 • Szybkie radzenie sobie z typowymi kłopotami, korygowanie kolorów i stabilizowanie poruszonych nagrań.
 • Dodawanie ścieżek dźwiękowych z biblioteki Scorefitter (materiały do bezpłatnego wykorzystania).

Najnowsze technologie i formaty

 • Obsługa nowych formatów, w tym standardu HEVC (H.265) i elementów sterowania filmami wideo 360°.
 • Ulepszone funkcje inteligentnego kodowania oraz odtwarzania filmów w formacie 4K/HD.
 • Możliwość przesyłania filmów bezpośrednio do serwisów społecznościowych, nagrywania na dysku lub eksportu i udostępniania na najnowszych urządzeniach.
Charakterystyka

Producent

Corel

Platforma

PC

Producent

Pinnacle

Wydawca

Pinnacle

Wydawca PL

APN Promise

Wersja językowa

Polska

Techniczne

Producent

Corel

Rodzaj

Program

Rodzaj programu

Grafika i Multimedia

Wymagania sprzętowe

Producent

Corel

Procesor

1.8 GHz

Dysk twardy

8 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

2 GB (32-bitowy)/4 GB (64-bitowy)

Karta graficzna

Zgodna z DirectX 9.0

System operacyjny

Microsoft Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Inne

Połączenie internetowe niezbędne podczas instalacji, rejestracji i aktualizacji produktu. Do korzystania z produktu wymagana jest rejestracja.

Zgodnie z oczekiwaniami, gigant z Cupertino odsłonił karty i zaprezentował nowe modele urządzeń Apple w najważniejszych kategoriach. Zobaczyliśmy odświeżone wersje MacBooka, iPada Pro oraz iMaca. Naprawdę jest o czym opowiadać! Poznaj najważniejsze informacje!

Ekrany wyświetlające obraz w najwyższej możliwej rozdzielczości 4K Ultra HD stają się coraz popularniejsze. Gdy zaczęły pojawiać się na rynkum podchodzono do nich z pewną dozą ostrożności - i słusznie, bo jeszcze rok czy dwa lata temu, mimo posiadania ekranów, nie mieliśmy dostępnych zbyt wiele możliwości, żeby obaczyć video tej jakości.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel