Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Program PWN Multimedialny atlas historyczny PWN. Edycja 2009

Program PWN Multimedialny atlas historyczny PWN. Edycja 2009

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program PWN Multimedialny atlas historyczny PWN. Edycja 2009

  • Program PWN Multimedialny atlas historyczny PWN. Edycja 2009
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Program PWN Multimedialny atlas historyczny PWN. Edycja 2009

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Multimedialny atlas historyczny PWN. Edycja 2009, to interaktywny atlas, zawierający mnóstwo atrakcyjnych materiałów audiowizualnych, traktujących o historii. Program zawiera około 130 map w wysokiej rozdzielczości, uzupełnionych o ponad 6500 schematów i ilustracji, obrazujących kluczowe wydarzenia z przeszłości, ponad 37000 haseł encyklopedycznych z zakresu historii i dziedzin pokrewnych, 1000 kalendariów opisujących życia i dokonania najważniejszych postaci historycznych, około 600 nagrań dźwiękowych prezentujących starożytne języki oraz fragmenty historycznych dzieł sztuki z dziedziny muzyki, literatury i filmu, animacje pozwalające poznać plany strategiczne i podstępy wojenne stosowane podczas bitew, które zmieniły bieg historii, multimedialny przewodnik po najważniejszych dziełach architektury i sztuki Multimedialny atlas historyczny PWN. Edycja 2009 zawiera 50 gier sprawdzających i utrwalających wiedzę użytkownika. Podczas korzystania z programu użytkownik może skorzystać z opcji multimedialnej wędrówki poprzez przestrzeń i czas: od obu Ameryk po Daleki Wschód i Australię, od pierwszych przejawów twórczości po sztukę nowożytną.
Charakterystyka

Wydawca

PWN

Wydawca PL

PWN

Wersja językowa

Polska

Wymagania sprzętowe

Procesor

Intel Pentium III , 500 MHz

System operacyjny

Microsoft Windows 2000 , Microsoft Windows XP

Wszyscy chyba wiemy, czym jest dysk twardy, zarówno w komputerze PC, jak i laptopie czy smartfonie. Ten element odpowiada za magazynowanie wszelkiego rodzaju danych.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel kino domowe