WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN to program przeznaczony do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży. Produkt zawiera mechanizm ewidencjonowania środków trwałych (do 5 w wersji START), oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe. Wśród podstawowych funkcji programu znalazły się: możliwość prowadzenia kartotek odbiorców, dostawców i innych kontrahentów, urzędów skarbowych wraz z adresami u numerami kont bankowych, pracowników i stawek podatkowych. W opcjach związanych z deklaracjami podatkowymi: obsługa trzech podmiotów gospodarczych, rozliczanie podatku VAT w obrocie krajowym, zagranicznym i wewnątrz Unii Europejskiej; możliwość zrobienia wydruku deklaracji VAT-7,VAT-7K, VAT-UE, VAT-UE/K na formularzach lub na czystych kartkach; rozliczanie podatku na zasadach ogólnych; przyporządkowanie do firmy wybranej liczby wspólników, właścicieli i dowolny podział dochodu; możliwość uwzględniania udziałów zmiennych w czasie. Wśród opcji dostępnych w ramach ewidencji księgowych znalazły się: możliwość dokonywania wpisów do księgi z równoległym księgowaniem w odpowiednich rejestrach zakupu i sprzedaży VAT w jednym oknie, co znakomicie skraca czas potrzebny na zaksięgowanie dużej liczby dokumentów, sumowanie wpisów za dowolny okres oraz chronologiczne uporządkowanie wpisów. Program pozwala na prowadzenie rejestrów VAT, w tym podatek VAT należny i naliczony oraz prowadzenie obsługi wynagrodzeń. Użytkownik ma możliwość prowadzenia kartotek pracowników umożliwiających generowanie dokumentów rejestracyjnych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Aplikacja samodzielnie nalicza zaliczki na podatek dochodowy i składki do ZUS w tworzonych listach płac. Kolejną funkcją jest obsługa umów o dzieło i zlecenie, natomiast dla umów trwających dłużej jak jeden miesiąc tworzone są harmonogramy zapłat oraz generowane są kolejne rachunki. WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN to również prowadzenie ewidencji środków trwałych zgodnie z obowiązującymi przepisami, drukowanie tabel amortyzacyjnych, oraz ewidencja przebiegu pojazdów dla potrzeb obliczania kosztów eksploatacji. Program daje możliwość zdefiniowania jednego samochodu, a następnie rejestracji zarówno przejazdów jak i rozchodów do danego pojazdu. Produkt współpracuje z współpracuje z Systemem Obsługi Magazynów i Sprzedaży WF-MAG dla Windows i programem Płatnik.
Charakterystyka

Producent

Wa-Pro

Producent

WA-PRO

Wydawca

MS Systems

Wydawca PL

MS Systems

Wersja językowa

Polska

Linia

Start

Wymagania sprzętowe

Producent

Wa-Pro

Procesor

Intel Pentium III, 600 MHz

System operacyjny

Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 98 SE, Microsoft Windows ME, Microsoft Windows NT, Microsoft Windows XP

Inne

MS-SQL Server w wersji 2000 Desktop Edition

Urządzenia peryferyjne

Karta graficzna, Klawiatura, Mysz, Napęd CD

Funkcje

Producent

Wa-Pro

Podstawowe zastosowania

Obsługa firm

Dodatkowe zastosowania

Prowadzenie księgowości

Licencja

Producent

Wa-Pro

Rodzaj licencji

Licencja na 1 firmę, Pudełko

Typ licencji

Komercyjna

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

  • Minimum formalności 1
  • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
  • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
  • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
  • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
  • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

    2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

    Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN
Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN ×
Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]