Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

  • Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN
- + Dopasuj

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

raty Oblicz ratę
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN to program przeznaczony do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży. Produkt zawiera mechanizm ewidencjonowania środków trwałych (do 5 w wersji START), oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe. Wśród podstawowych funkcji programu znalazły się: możliwość prowadzenia kartotek odbiorców, dostawców i innych kontrahentów, urzędów skarbowych wraz z adresami u numerami kont bankowych, pracowników i stawek podatkowych. W opcjach związanych z deklaracjami podatkowymi: obsługa trzech podmiotów gospodarczych, rozliczanie podatku VAT w obrocie krajowym, zagranicznym i wewnątrz Unii Europejskiej; możliwość zrobienia wydruku deklaracji VAT-7,VAT-7K, VAT-UE, VAT-UE/K na formularzach lub na czystych kartkach; rozliczanie podatku na zasadach ogólnych; przyporządkowanie do firmy wybranej liczby wspólników, właścicieli i dowolny podział dochodu; możliwość uwzględniania udziałów zmiennych w czasie. Wśród opcji dostępnych w ramach ewidencji księgowych znalazły się: możliwość dokonywania wpisów do księgi z równoległym księgowaniem w odpowiednich rejestrach zakupu i sprzedaży VAT w jednym oknie, co znakomicie skraca czas potrzebny na zaksięgowanie dużej liczby dokumentów, sumowanie wpisów za dowolny okres oraz chronologiczne uporządkowanie wpisów. Program pozwala na prowadzenie rejestrów VAT, w tym podatek VAT należny i naliczony oraz prowadzenie obsługi wynagrodzeń. Użytkownik ma możliwość prowadzenia kartotek pracowników umożliwiających generowanie dokumentów rejestracyjnych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Aplikacja samodzielnie nalicza zaliczki na podatek dochodowy i składki do ZUS w tworzonych listach płac. Kolejną funkcją jest obsługa umów o dzieło i zlecenie, natomiast dla umów trwających dłużej jak jeden miesiąc tworzone są harmonogramy zapłat oraz generowane są kolejne rachunki. WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN to również prowadzenie ewidencji środków trwałych zgodnie z obowiązującymi przepisami, drukowanie tabel amortyzacyjnych, oraz ewidencja przebiegu pojazdów dla potrzeb obliczania kosztów eksploatacji. Program daje możliwość zdefiniowania jednego samochodu, a następnie rejestracji zarówno przejazdów jak i rozchodów do danego pojazdu. Produkt współpracuje z współpracuje z Systemem Obsługi Magazynów i Sprzedaży WF-MAG dla Windows i programem Płatnik.
Charakterystyka

Producent

WA-PRO

Wydawca

MS Systems

Wydawca PL

MS Systems

Wersja językowa

Polska

Linia

Start

Wymagania sprzętowe

Procesor

Intel Pentium III , 600 MHz

System operacyjny

Microsoft Windows 2000 , Microsoft Windows 98 SE , Microsoft Windows ME , Microsoft Windows NT , Microsoft Windows XP

Inne

MS-SQL Server w wersji 2000 Desktop Edition

Funkcje

Podstawowe zastosowania

Obsługa firm

Dodatkowe zastosowania

Prowadzenie księgowości

Licencja

Rodzaj licencji

Licencja na 1 firmę , Pudełko

Wszyscy chyba wiemy, czym jest dysk twardy, zarówno w komputerze PC, jak i laptopie czy smartfonie. Ten element odpowiada za magazynowanie wszelkiego rodzaju danych.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel kino domowe