Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

  • Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN
- + Dopasuj

Program WA-PRO WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN

  • Dostępny!
  • Wysyłamy z magazynu w 24h
  • Dostawa od 0,-
  • Gdzie kupić
dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN to program przeznaczony do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży. Produkt zawiera mechanizm ewidencjonowania środków trwałych (do 5 w wersji START), oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe. Wśród podstawowych funkcji programu znalazły się: możliwość prowadzenia kartotek odbiorców, dostawców i innych kontrahentów, urzędów skarbowych wraz z adresami u numerami kont bankowych, pracowników i stawek podatkowych. W opcjach związanych z deklaracjami podatkowymi: obsługa trzech podmiotów gospodarczych, rozliczanie podatku VAT w obrocie krajowym, zagranicznym i wewnątrz Unii Europejskiej; możliwość zrobienia wydruku deklaracji VAT-7,VAT-7K, VAT-UE, VAT-UE/K na formularzach lub na czystych kartkach; rozliczanie podatku na zasadach ogólnych; przyporządkowanie do firmy wybranej liczby wspólników, właścicieli i dowolny podział dochodu; możliwość uwzględniania udziałów zmiennych w czasie. Wśród opcji dostępnych w ramach ewidencji księgowych znalazły się: możliwość dokonywania wpisów do księgi z równoległym księgowaniem w odpowiednich rejestrach zakupu i sprzedaży VAT w jednym oknie, co znakomicie skraca czas potrzebny na zaksięgowanie dużej liczby dokumentów, sumowanie wpisów za dowolny okres oraz chronologiczne uporządkowanie wpisów. Program pozwala na prowadzenie rejestrów VAT, w tym podatek VAT należny i naliczony oraz prowadzenie obsługi wynagrodzeń. Użytkownik ma możliwość prowadzenia kartotek pracowników umożliwiających generowanie dokumentów rejestracyjnych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Aplikacja samodzielnie nalicza zaliczki na podatek dochodowy i składki do ZUS w tworzonych listach płac. Kolejną funkcją jest obsługa umów o dzieło i zlecenie, natomiast dla umów trwających dłużej jak jeden miesiąc tworzone są harmonogramy zapłat oraz generowane są kolejne rachunki. WF-KaPeR Księga podatkowa i ryczałt. START. WIN to również prowadzenie ewidencji środków trwałych zgodnie z obowiązującymi przepisami, drukowanie tabel amortyzacyjnych, oraz ewidencja przebiegu pojazdów dla potrzeb obliczania kosztów eksploatacji. Program daje możliwość zdefiniowania jednego samochodu, a następnie rejestracji zarówno przejazdów jak i rozchodów do danego pojazdu. Produkt współpracuje z współpracuje z Systemem Obsługi Magazynów i Sprzedaży WF-MAG dla Windows i programem Płatnik.
Charakterystyka

Producent

WA-PRO

Wydawca

MS Systems

Wydawca PL

MS Systems

Wersja językowa

Polska

Linia

Start

Wymagania sprzętowe

Procesor

Intel Pentium III , 600 MHz

System operacyjny

Microsoft Windows 2000 , Microsoft Windows 98 SE , Microsoft Windows ME , Microsoft Windows NT , Microsoft Windows XP

Inne

MS-SQL Server w wersji 2000 Desktop Edition

Funkcje

Podstawowe zastosowania

Obsługa firm

Dodatkowe zastosowania

Prowadzenie księgowości

Licencja

Rodzaj licencji

Licencja na 1 firmę , Pudełko

Napisz pierwszy komentarz

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
* pola wymagane

Zbliżające się wielkimi krokami targi Poznań Game Arena jak co roku obfitować będą w moc atrakcji. Po raz pierwszy w ich historii, na imprezie pojawi się Media Markt. PGA rozpocznie się 21 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Jaką kupić mysz dla gracza? Odpowiednio dobrane myszy gamingowe pomogą graczom wznieść się na wyżyny ich możliwości. Zobacz przegląd myszy gamingowych!

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel kino domowe