Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Program Windows 10 Pro 64Bit PL (OEM)

Program Windows 10 Pro 64Bit PL (OEM)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Program Windows 10 Pro 64Bit PL (OEM)

 • Program Windows 10 Pro 64Bit PL (OEM)
- + Dopasuj

Program Windows 10 Pro 64Bit PL (OEM)

Raty Oblicz ratę

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
 
Windows 10 Pro 64Bit PL OEM
 
Windows 10 Pro to doskonały partner w interesach. Szybkie uruchamianie, rozbudowane znajome menu Start i nowe sposoby pracy, a do tego innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online. Windows 10 Pro ma wszystkie funkcje Windows 10 Home, a dodatkowo ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia maszyn wirtualnych i wielu innych zadań.Główne cechy:


 • Rozbudowane, znajome menu Start zapewnia szybki dostęp do ulubionych funkcji.
 • Szybkie i płynne działanie. Obsługuje wszystko, czym dysponujesz.
 • Microsoft Edge, zupełnie nowa przeglądarka, która pomaga w pracy.
 • Dzięki zawsze włączonym aktualizacjom masz zapewnione najnowsze funkcje i zabezpieczenia.
 • Dołącz do domeny firmowej lub szkolnej i zyskaj dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek.
 • Lepsze zabezpieczenia dzięki szyfrowaniu danych i ochronie z funkcją BitLocker.
 • Logowanie do pulpitu zdalnego i tworzenie maszyn wirtualnych za pomocą funkcji Hyper-V.

Przyjazny i bardziej znajomy niż kiedykolwiek
 
 • Znajomy i łatwy w użyciu. Wróciło znajome, lecz ulepszone menu Start, które zapewnia łatwy dostęp do ważnych funkcji. Dodatkowo Windows obsługuje znacznie więcej urządzeń i programów, także te, którymi już dysponujesz.
 • Działa szybko i płynnie. Windows 10 szybko startuje i szybko wznawia działanie, a aplikacje działają tak płynnie, że nawet starsze komputery pracują jak nowe.  Nowa funkcja Oszczędzanie baterii pozwala pracować i bawić się dłużej niż kiedykolwiek.
 • Pełny spokój. Windows 10 ma więcej zabezpieczeń niż kiedykolwiek wcześniej. Zawsze włączone aktualizacje zapewniają dostępność najnowszych funkcji i zabezpieczeń.
 • Kompatybilność Windows 10.  Windows 10 jest kompatybilny z programami działającymi w Windows 7 lub Windows 8/8.1.  Twoje dokumenty i pliki są zachowywane, więc nie musisz się martwić, że utracisz część pracy.
Najbardziej osobisty i produktywny

 • Ciepłe powitanie. Dzięki funkcji Windows Hello komputer wita Cię po imieniu i pozwala zalogować się spojrzeniem lub dotykiem — jest to szybszy i bezpieczniejszy sposób, który nie wymaga wpisywania hasła.*
 • Zupełnie nowa przeglądarka. Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka, dzięki której korzystasz z Internetu tak, jak lubisz. Możesz nawet pisać ręcznie** lub na klawiaturze na stronach internetowych oraz łatwo udostępniać swoje uwagi.
 • Wielozadaniowość. Dysponujesz nowymi sposobami organizacji pracy i zwiększania produktywności.  Możesz przyciągać na ekranie do czterech aplikacji i tworzyć pulpity wirtualne, gdy potrzebujesz więcej miejsca.
 • Doskonały do biura. W Windows 10 doskonale działa światowej klasy pakiet oprogramowania biurowego, w tym Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Pakiet Microsoft Office jest sprzedawany osobno.
*Funkcja Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
**Zależnie od sprzętu.

Odpowiedni dla firm

 • Dołącz do domeny. Możesz połączyć się z domeną firmową lub szkolną albo z usługą Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych urządzeń.
 • Lepsze szyfrowanie. Zyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker wspomagające ochronę danych za pomocą szyfrowania danych i zarządzania zabezpieczeniami.
 • Logowanie zdalne. Windows 10 umożliwia logowanie za pomocą pulpitu zdalnego do firmowego komputera, dzięki czemu możesz korzystać z niego z domu i w podróży.
 • Maszyny wirtualne. Tworzenie i używanie maszyn wirtualnych za pomocą funkcji Hyper-V, dzięki czemu na jednym komputerze w tym samym czasie może działać kilka systemów operacyjnych.
 • Twoje aplikacje w Sklepie. Windows 10 umożliwia stworzenie własnej sekcji prywatnych aplikacji w Sklepie Windows, co zapewnia wygodny dostęp do aplikacji firmowych.
Charakterystyka

Platforma

PC

Producent

Microsoft

Wydawca

Microsoft

Wydawca PL

Microsoft

Wersja językowa

Polska

Techniczne

Rodzaj

Program

Wymagania sprzętowe

Procesor

1 GHz

Dysk twardy

20 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

1 GB (32-bitowy)/2 GB (64-bitowy)

Inne

Ekran o rozdzielczości 800 x 600 lub większej Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty) Niektóre funkcje wymagają konta Microsoft Odtwarzanie płyt DVD wymaga osobnego oprogramowania Musisz zaakceptować załączone Postanowienia licencyjne, dostępne także pod adresem microsoft.com/useterms

Licencja

Ilość licencji

Licencja dla 1 stanowiska

Okres licencji

Bezterminowa

Aktywacja

TAK

Jak co roku miłośnicy piłki nożnej, gdy doczekali się już kolejnej odsłony FIFA i Pro Evolution Soccer, odliczają dni do premiery nowego Football Manager.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel kino domowe