Punkt dostępowy ASUS RP-N53

nr kat.: 1225739 ASUS

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Asus RP-N53 to dwuzakresowy bezprzewodowy rozszerzacz zasięgu 802.11a/b/g/n z prędkościami 300 Mbps (2.4 GHz) i 300 Mbps (5 GHz). Sprawia, że stabilny i szybki internet staje się dostępny w każdym miejscu dla notebooków, tabletów, smartfonów, konsoli gier i telewizorów Smart TV.

Korzyści:


  • Dwupasmowy bezprzewodowy rozszerzacz zasięgu 802.11a/b/g/n skończy z brakiem sygnału Wi-Fi w domu
  • Wskaźniki siły sygnału pasm 2.4 GHz i 5 GHz pozwoli ustawić wzmacniacz w odpowiedniej odległości od routera
  • Strumieniowanie muzyki z aplikacją ASUS AiPlayer i protokołami strumieniowania bezprzewodowego
  • Szybka konfiguracja i bezproblemowa łączność
  • Zwiększone pokrycie sygnałem dzięki mocnym antenom wewnętrznym MIMO
  • Podłączany bezpośrednio do gniazdka
  • Dyskretna lampka LED, którą można włączać i wyłączać

Wi-Fi w każdym miejscu


Asus RP-N53 zapewnia pełne pokrycie sygnałem i eliminuje martwe strefy dzięki wewnętrznym antenom MIMO. Dzięki funkcjonalności wzmacniacza zwiększa zasięg bezprzewodowej sieci domowej. Nawet w najbardziej niedostępnych miejscach szybki internet staje się dostępny dla notebooków, tabletów, smartfonów, konsoli gier i telewizorów Smart TV. Dzięki silnemu sygnałowi możesz cieszyć się grami i multimediami HD niezależnie od tego, gdzie jesteś.

 


Dwupasmowy rozszerzacz zasięgu


RP-N53 zapewnia dwupasmową łączność sieciową nawet, jeśli korzystasz z routera jednopasmowego. Dzięki przepustowości 300Mbps zarówno na paśmie 2.4GHz, jak i 5GHz, podwoisz swoje osiągi! Pasmo 2.4GHz pozwala na wykonywanie codziennych, podstawowych czynności, natomiast pasmo 5GHz doskonale nadaje się do strumieniowanie filmów HD i grania online.
Wskaźniki siły sygnału pasm 2.4 GHz i 5 GHz

RP-N53 posiada umieszczone z przodu wskaźnik LED pokazujący siłę sygnału pasm 2.4GHz i 5GHz. RP-N53 najlepiej umieścić pomiędzy routerem, a miejscem, do którego chcemy doprowadzić sygnał bezprzewodowy. Urządzenie działa najlepiej, kiedy odbiera silny sygnał bezprzewodowy z routera, co można sprawdzić dzięki wskaźnikowi siły sygnału znajdującemu się na przednim panelu RP-N53. Wskazuje on siłę sygnału obu częstotliwości - im dłuższy jest podświetlony pasek, tym silniejszy jest sygnał.
Szybka konfiguracja i bezproblemowa łączność

Instalacja RP-N53 nie wymaga płyty ze sterownikami, ani nawet myszki, czy klawiatury. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS i konfiguracja jest już gotowa. Urządzenie zapewnia optymalną wydajność, która przekłada się na płynne i szybkie działanie internetu. Aby uzyskać większą kontrolę, RP-N53 można podłączyć do komputera za pomocą kabla Ethernet i przejść bezpośrednio na stronę konfiguracji lub szybko skonfigurować wszystko bezprzewodowo za pomocą tabletu lub smartfona, nie są przy tym potrzebne żadne płyty ani aplikacje.Radio internetowe


Słuchaj swoich ulubionych stacji przez Internet dzięki strumieniowaniu na żywo i webcastingowi. Strumienie odtwarzane są poprzez graficzny interfejs użytkownika i dedykowaną aplikację.
Zobacz video:

Techniczne

Antena

Wewnętrzna, 2x wbudowana

Gniazdo antenowe

Nie posiada

Gniazda sieciowe

1x 10/100

Zasilanie

Sieciowe

Inne

Bezpośrednia kontrola muzyki i oświetleniaPodłączany bezpośrednio do gniazdka elektrycznegoPosiada z tyłu dodatkową diodę LED; która może służyć jako lampka nocnaPrędkość transmisji danych [Mbps]: 300 + 300Radio internetowe

Charakterystyka

Tryby pracy

Wzmacniacz sygnału

Przepustowość

300 + 300 Mbps

Zarządzanie

Przeglądarka WWW

Zabezpieczenia

WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS, 64/128-bit WEP

Standardy sieciowe

IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n

Fizyczne

Szerokość [mm]

45

Wysokość [mm]

85

Głębokość [mm]

31

Ogólne

Producent

Asus

Okres gwarancji

36 miesięcy

Załączone wyposażenie

Brak

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Aktualności

Więcej

Punkt dostępowy ASUS RP-N53 ×
Punkt dostępowy ASUS RP-N53
Punkt dostępowy ASUS RP-N53

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]