Porównywarka (0)
PLN

Serwer NAS QNAP TS-230

nr kat.: 1428363
Serwer NAS QNAP TS-230
Serwer NAS QNAP TS-230
Serwer NAS QNAP TS-230
Serwer NAS QNAP TS-230
Serwer NAS QNAP TS-230
Serwer NAS QNAP TS-230
Serwer NAS QNAP TS-230
Serwer NAS QNAP TS-230
Akcesoria w zestawie do 40% taniej!
 • Interfejs sieciowy: 1x 10/100/1000 (RJ-45)
 • Usługi: Agent IFTTT , Agent Qmiix , Chromecast , Container Station , Hybrid Backup Sync , iSCSI target , myQNAPcloud , Notes Station 3 , Przechowywanie danych w chmurze , Qcontactz , Qfiling , Qfinder Pro , Qsirch , Qsync , QuMagie , QUSBCam2 , QVPN , Q’center , Resource Monitor , Serwer AFP , Serwer CIFS/SMB , Serwer DLNA , Serwer FTP , Serwer pobierania plików , Serwer WebDAV , Sieciowy odtwarzacz multimedialny , Stacja fotograficzna , Stacja monitoringu , Stacja wideo , VJBOD Cloud , Wake-on-LAN
 • Zainstalowane dyski: Brak
 • Złącza: 1x USB 2.0 , 2x USB 3.1 Gen 1 (Typ A)
 • Zobacz pełną specyfikację

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacja

Lekki, cichy i wszechstronny model Qnap TS-230 to Twój idealny serwer NAS na początek. Obudowa w eleganckim odcieniu błękitu sprawia, że ten serwer NAS łatwo wpasuje się w Twoje wnętrza i będzie stymulował inteligentną i ciekawą rozrywkę. Dzięki modelowi TS-230 możesz centralnie tworzyć kopie zapasowe i przechowywać całe swoje cyfrowe zbiory, zapewniając łatwy dostęp do nich, ich synchronizację i udostępnianie oraz możliwość tworzenia migawek w celu ochrony ważnych plików, budując w ten sposób kompletny domowy portal rozrywkowy do strumieniowania zdjęć, muzyki i filmów do wielu urządzeń w domu i poza nim. Serwer TS-230 to kolejne po laptopie i smartfonie urządzenie, które musisz mieć!

Korzyści:

 • Podstawowy serwer NAS z funkcją migawek, która umożliwia ochronę plików i danych przed przypadkowym usunięciem i atakami szkodliwego oprogramowania.
 • Centralnie przechowuj zdjęcia prywatne i rodzinne, muzykę i filmy; łatwo przeglądaj, organizuj i udostępniaj pliki multimedialne oraz strumieniuj filmy, serwując doskonałą rozrywkę.
 • Sprzętowe dekodowanie H.264 i transkodowanie w czasie rzeczywistym zapewniają płynne odtwarzanie materiałów audiowizualnych.
 • Usługa myQNAPcloud umożliwia łatwy dostęp do plików na serwerze NAS przez Internet, zarządzanie nimi i udostępnianie ich.
 • Aplikacja HBS pozwala tworzyć kopię zapasową plików z NAS lub synchronizować te pliki ze zdalną pamięcią masową lub obszarem pamięci masowej w chmurze, zapewniając niezawodne funkcje kopii zapasowej i przywracania danych.
 • Pełni ona funkcję prywatnej, bezpiecznej chmury i obsługuje ochronę konta użytkownika, blokowanie adresów IP, 2-etapowe uwierzytelnianie, dostęp przez szyfrowane połączenie i wiele innych funkcji.


Qsync - synchronizacja plików między urządzeniami jak w Dropboxie
Jeśli Dropbox nie wystarczy Ci już do przechowywania danych to dzięki Qsync model TS-230 zmienia się w bezpieczne centrum danych umożliwiające synchronizację plików. Każdy plik wysłany do serwera NAS zostanie udostępniony wszystkim powiązanym urządzeniom, np. komputerom, laptopom i urządzeniom mobilnym. Qsync przydaje się zwłaszcza osobom często przebywającym w podróży, gwarantuje dostęp do najnowszej wersji plików na wszystkich podpiętych urządzeniach. Qsync oferuje różne metody synchronizacji plików i udostępniania plików w grupie, co bardzo zwiększa elastyczność współpracy w projektach realizowanych zespołowo.

Zastosowane technologie