MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 1088

Serwer NAS SYNOLOGY DiskStation DS218j

nr kat.: 1358702 SYNOLOGY

Outlet

1088,-

Zaoszczędzisz 326,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Serwer NAS SYNOLOGY DiskStation DS218j
Dysk HDD WD Red 4 TB WD40EFRX
Dysk HDD WD Red 4 TB WD40EFRX
Kup zestaw
Serwer NAS SYNOLOGY DiskStation DS218j
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Serwer NAS SYNOLOGY DiskStation DS218j
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Synology DiskStation DS218j to wszechstronny i ekonomiczny 2-kieszeniowy serwer NAS do domowego i osobistego przechowywania danych w chmurze. Umożliwia bezproblemowe udostępnianie danych, przesyłanie strumieniowe multimediów i synchronizację chmury.

Korzyści:

  • Prędkość ponad 113 MB/s podczas odczytu sekwencyjnego i 112 MB/s podczas zapisu sekwencyjnego
  • Kopie zapasowe w czasie rzeczywistym chronią przed utratą dużych ilości danych
  • Dwurdzeniowy procesor CPU ze sprzętowym mechanizmem szyfrowania
  • Synchronizacja plików między urządzeniami
  • Łatwy dostęp do plików z QuickConnect
  • Dostęp z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnych dla systemów iOS/Android™/Windows


Wszechstronne osobiste rozwiązanie chmurowe 24/7

Synology DS218j to 2-kieszeniowy serwer NAS, dedykowany dla użytkowników domowych. Wspomagany przez dwurdzeniowy procesor, serwer DS218j zapewnia doskonałą przepustowość sekwencyjną wynoszącą ponad 113 MB/s podczas odczytu i 112 MB/s podczas zapisu w konfiguracji RAID1 w środowisku Windows®1. Dzięki mechanizmowi szyfrowania sprzętowego DS218j zapewnia szybkość transmisji zaszyfrowanych danych wynoszącą 105 MB/s podczas odczytu i 58 MB/s podczas zapisu1.


Niski pobór mocy

Serwer NAS DS218j posiada z przodu wskaźniki LED z funkcją automatycznego sterowaniem harmonogramem jasności, umożliwiającą ograniczenie możliwych zakłóceń wizualnych w nocy. DS218j zużywa tylko 17,48 W podczas dostępu i 7,03 W podczas hibernacji dysku twardego, dzięki czemu jest wystarczająco energooszczędny i tani w eksploatacji, by służyć jako osobisty serwer pamięci masowej 24/7.


Wszechstronne centrum multimedialne


Zarządzanie treściami multimedialnymi w DS218j jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki różnego rodzaju narzędziom. Intuicyjna aplikacja Photo Station umożliwia bezproblemowe organizowanie zdjęć w dostosowanych kategoriach, inteligentnych albumach lub w publikacjach na blogach, a następnie łączyć je z witrynami serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Flickr czy Weibo za pomocą kilku kliknięć myszą. Aplikacja Audio Station posiada wbudowaną wtyczkę do tekstów piosenek, dostęp do radia internetowego oraz możliwość obsługi głośników DLNA® i AirPlay®, umożliwiając odtwarzanie w wysokiej jakości. Aplikacja Video Station pozwala wyświetlać filmy i programy TV w trybie online lub bezpośrednio przy użyciu aplikacji DS video w urządzeniach Apple TV.Udostępnianie plików między platformami

 
Dzięki obsłudze szerokiej gamy protokołów sieciowych serwer Synology DS218j umożliwia bezproblemowe udostępnianie plików między platformami Windows, Mac® i Linux®. Integracja z usługą AD i LDAP w systemie Windows umożliwia szybkie i proste wdrożenie serwera DS218j w dowolnym istniejącym otoczeniu sieciowym bez konieczności tworzenia takich samych kont użytkowników. Oprogramowanie Cloud Sync zapewnia synchronizację osobistych plików przechowywanych na serwerze DiskStation z kontami w usługach Dropbox, Dysk Google™, Microsoft OneDrive, Baidu czy Box. Pakiet Cloud Station umożliwia synchronizację plików na wielu urządzeniach – komputerach z systemami Windows, Mac, Linux, a także tabletach i smartfonach z systemami iOS i Android™, zapewniając łatwą aktualizację danych. DS218j to bezproblemowe udostępnianie plików i zwiększone bezpieczeństwo, nawet przy połączeniu HTTPS przez Internet, posiadające wbudowaną zaporę sieciową i mechanizmy automatycznego blokowania wielu adresów IP i włamań na konto.Dostępność niezależenie od miejsca i czasu

Firma Synology oferuje aplikacje mobilne, które umożliwiają korzystanie z własnej biblioteki multimedialnej nawet podczas podróży. Dostępne na platformach iOS, Android™ i Windows Phone® aplikacje DS photo, DS audio, DS video i DS file zapewniają dostęp do serwera Synology NAS przy użyciu rozwiązań Photo Station, Audio Station, Video Station i File Station. Dodatkowo możesz skorzystać z aplikacji DS get, aby zdalnie zarządzać i monitorować zadania pobierania do aplikacji Download Station.


1. Wydajność może zmieniać się w zależności od środowiska, sposobu użytkowania i konfiguracji.


Kupując serwer NAS SYNOLOGY DiskStation DS218j w MediaMarkt otrzymujesz w zestawie pakiet wsparcia Care Pack. Pakiet Care Pack wydłuża okres gwarancji Twojego serwera NAS o dodatkowy rok (do 36 miesięcy w przydaku 2-letniej gwarancji podstawowej). Dodatkowo z pakietem Care Pack masz do dyspozycji profesjonalne wsparcie techniczne świadczone przez doświadczonych inżynierów autoryzowanego serwisu. Dzwoń, jeśli tylko potrzebujesz wsparcia, a pomożemy odpowiedzieć na każdą potrzebę.

Dlaczego warto kupić serwer NAS z pakietem CARE PACKZakup serwera NAS wraz z Care Pack w MediaMarkt


Zakup serwera NAS bez pakietu Care Pack

Dodatkowy rok gwarancji w cenie
Standardowy okres gwarancyjny / przy niektórych modelach możliwość wykupienia dodatkowych pakietów gwarancyjnych
Priorytetowy tryb rozpatrywania gwarancji i prowadzenia naprawy
Standardowy tryb rozpatrywania gwarancji / przy niektórych modelach możliwość wykupienia dodatkowych pakietów gwarancyjnych (np. NBD)
Telefoniczne i mailowe wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów autoryzowanego serwisu (pierwsza instalacja, konfiguracja, asysta przy rozwiązywaniu problemów, pomoc przy aktualizacji oprogramowania)
Wsparcie społeczności na forach internetowych / przy niektórych modelach możliwość wykupienia dodatkowych pakietów wsparcia
Możliwość uzyskania wsparcia przez połączenie zdalne inżyniera z Klientem
Wsparcie społeczności na forach internetowych / przy niektórych modelach możliwość wykupienia dodatkowych pakietów wsparcia
Gwarancja door-2-door bezpośrednio do autoryzowanego serwisu producenta
Gwarancja standardowa


Zastosowane technologie

DLNA DLNA

iSCSI iSCSI

USB 3.0 USB 3.0

24 miesiące + 12 miesięcy Care Pack 24 miesiące + 12 miesięcy Care Pack

Techniczne

Rodzaj urządzenia

Serwer plików (NAS)

Zainstalowane dyski

Brak

Format dysków

2.5 cala, 3.5 cala

Łączna pojemność zainstalowanych dysków

0 TB

Interfejs dysków

SATA

Maksymalna ilość dysków

2

Maksymalna pojemność

24 TB (2 dyski twarde 12 TB)

Kieszenie na dyski

2x 3.5"

Interfejs sieciowy

1x 10/100/1000 (RJ-45)

Złącza

2x USB 3.0

Pamięć

512 MB RAM

Procesor

Marvell Armada 385 88F6820 2x 1.3 GHz

Przyciski

Reset, Zasilanie

Zasilanie

Sieciowe

Zastosowane technologie

DLNA iSCSI Synology Hybrid RAID (SHR) USB 3.0

Inne

Zużycie energii: 17.48 W (dostęp) / 7.03 W (hibernacja dysków twardych)

Charakterystyka

Tryby RAID

0, JBOD, 1

Systemy plików

EXT3 (tylko dysk zewnętrzny), EXT4, FAT (tylko dysk zewnętrzny), HFS+ (odczyt z nośników zewnętrznych), NTFS (tylko dysk zewnętrzny)

Usługi

Chat, Cloud Station Server, iSCSI target, Kopia zapasowa, Przechowywanie danych w chmurze, Serwer DLNA, Serwer pobierania plików, Serwer VPN, Stacja monitoringu, Stacja wideo, Synology QuickConnect, Wake-on-LAN

Fizyczne

Wysokość [mm]

165

Szerokość [mm]

100

Głębokość [mm]

225.5

Waga [g]

880

Ogólne

Producent

Synology

Kolor

Biało-czarny

Linia

Disk Station

Seria/model

DS218j

Załączone wyposażenie

Pakiet akcesoriów, Przewód RJ-45, Przewód zasilający, Zasilacz sieciowy

Okres gwarancji

24 miesiące + 12 miesięcy Care Pack

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

4 na 5

Mirek

Opinia potwierdzona zakupem

DS 218j

Produkt spełnia oczekiwania. Cicha praca, bezproblemowa konfiguracja.
Jedyny mały problem - i za to jedna gwiazdka mniej - to wadliwe oprogramowanie do sporządzania kopii danych z tego urządzania na dysk USB. Ale problem da się obejść.
Pozostałe funkcje (a jest ich du