Porównywarka (0)
PLN

Tablet graficzny WACOM Intuos Pro Medium PTH-660-N

nr kat.: 9999819794
Tablet graficzny WACOM Intuos Pro Medium PTH-660-N
Tablet graficzny WACOM Intuos Pro Medium PTH-660-N
Outlet Stan: dobry Szczegóły

Opis i specyfikacja

Wacom Intuos Pro zapewnia pełną kontrolę nad twoimi kreacjami. Dzięki wrażliwemu na nacisk rysikowi Wacom Pro Pen 2 i smukłej konstrukcji tabletu możesz rysować w niewyobrażalnych szczegółach.Artyści i projektanci mają własny przepływ pracy. Podczas gdy niektórzy artyści pracują wyłącznie cyfrowo, inni wolą rozpocząć proces twórczy na papierze. Nowa seria tabletów Intuos Pro spełnia oba te wymagania. Jeśli wolisz pracować całkowicie cyfrowo, wybierz standardową wersję Intuos Pro.


Korzyści:


  • Wielokrotnie nagradzany Intuos Pro M2 to idealny tablet do rysowania do cyfrowego szkicowania, profesjonalnego projektowania grafiki i mody, edycji zdjęć, modelowania 3D, ilustracji i wielu innych.
  • Dzięki dołączonemu Wacom Pro Pen 2 z 8192 poziomami czułości nacisku i 60 poziomami wykrywania nachylenia w każdym kierunku, tablet piórkowy Wacom gwarantuje maksymalną precyzję i absolutnie naturalne wrażenia z pisania
  • 6 dowolnie programowalnych przycisków ExpressKeys, w połączeniu z adaptowalnym pierścieniem Touch Ring i powierzchnią wielodotykową, umożliwia wyjątkowo intuicyjną pracę i przyspiesza jej przebieg 
  • Wymagania systemowe: połączenie USB / Windows 7 lub Mac OS X 10.10 lub nowszy / Bluetooth Classic do bezprzewodowego połączenia z komputerem PC lub Mac / połączenie internetowe w celu pobrania sterowników i oprogramowania
  • W zestawie: Wacom Intuos Pro S dla prawo- i leworęcznych / Bezbateryjny Wacom Pro Pen 2 / Uchwyt na długopis z 6 standardowymi końcówkami, 4 filcowe końcówki / Kabel USB / Skrócona instrukcja obsługi

Wacom Intuos Pro wyznacza nowe standardy w profesjonalnych, kreatywnych tabletach piórkowych. Wyjątkowa wydajność pióra i super cienka konstrukcja tabletu umożliwiają pracę z niespotykaną precyzją i pełną swobodą. Ciesz się intuicyjną kreatywną kontrolą podczas ilustrowania i edytowania zdjęć i filmów. Konfigurowalne przyciski ExpressKeys, pierścienie dotykowe i menu kołowe zapewniają ogromny wzrost wydajności. Urządzenie można również wygodnie podłączyć do komputera PC lub Mac za pomocą zintegrowanego bezprzewodowego interfejsu Bluetooth lub kabla USB. Ciesz się niesamowitą kontrolą i precyzją dzięki Wacom Pro Pen 2. Ma 8192 poziomy czułości na nacisk i niski próg aktywacji, dzięki czemu rozpoznaje nawet najbardziej płynne uderzenia. Możesz rysować praktycznie bez opóźnień iz naturalnym wykrywaniem nachylenia. Technologia rezonansu elektromagnetycznego zapewnia, że pióro nie potrzebuje baterii i nie wymaga ładowania.
Wacom Intuos Pro to super cienka taca wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak czarne, anodowane aluminium i tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym. W dostarczonym stalowym uchwycie na długopisy znajdują się również wymienne końcówki pióra, które zapewniają to samo uczucie, co zwykłe ulubione pióra.
Wacom Intuos Pro M2 jest mniejszy i bardziej kompaktowy niż poprzedni model. W ten sposób zajmuje mniej miejsca na biurku, a Ty masz miejsce, którego potrzebujesz na swoje kreacje.Tablet jest wyposażony w sześć przycisków ExpressKeys specyficznych dla aplikacji i pozwala zwiększyć produktywność dzięki wstępnie zdefiniowanym lub zaprogramowanym skrótom. Touch Ring oferuje również intuicyjną kontrolę nad obrotem powierzchni roboczej, rozmiarem pędzla, przewijaniem i innymi funkcjami.

Dzięki wrażliwej na dotyk technologii multi-touch firmy Wacom możesz używać palców do powiększania, przewijania i nawigowania po swojej pracy, tak jak na smartfonie. W zależności od tego, jak chcesz pracować, możesz włączyć lub wyłączyć funkcję multi-touch za pomocą przełącznika z boku tabletu.
Dzięki funkcji Bluetooth tabletu Wacom Intuos Pro możesz tworzyć cyfrowe dzieła i modyfikować je na komputerze bez kłopotów z kablami. Alternatywnie możesz podłączyć tablet bezpośrednio do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB.


Techniczne

Obszar roboczy [mm]

224 x 148

Ilość poziomów nacisku

8192

Interfejs

Bluetooth, USB

Inne

Wielodotyk

Funkcje

Przyciski funkcyjne

8

Inne

Dla prawo i leworęcznych

Oprogramowanie

Wspierane systemy operacyjne

Mac OS X 10.10 lub nowszy, Windows 7 lub nowszy

Fizyczne

Głębokość [mm]

8

Szerokość [mm]

219

Wysokość [mm]

338

Ogólne

Producent

Wacom

Linia

Intuos

Kolor

Czarny

Załączone wyposażenie

Kabel USB, Kolorowe pierścienie identyfikacyjne, Pióro, Podstawka do pióra, 10 wymiennych końcówek pióra

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Raty i leasing