
Klienci widzieli również
Akcesoria
15.6" Duży ekran
1119 gUltralekka konstrukcja
Powiększone klawisze
Powiększone płaskie klawisze ułatwiają pisanie.
Większy skok klawiszy
Zwiększony skok klawiszy z 1,5 mm do 1,65 mm, w porównaniu do starszych modeli, pomaga zmniejszyć obciążenie dłoni.
Szerszy touchpad
Szerszy touchpad w porównaniu z poprzednim modelem LG gram zwiększa wygodę pracy bez użycia myszy.
Szybkość transmisji danych do 40 Gb/s
Zasilanie**
Ekran o rozdzielczości do 5K
Bezpieczny przycisk zasilania
Wystarczy dotknąć przycisku zasilania, aby włączyć laptopa i od razu się zalogować.
Ładowanie wejściowe i wyjściowe
Technologia zasilania przez USB-C™ pozwala na jednoczesne zasilanie laptopa i ładowanie podłączonego do niego urządzenia.
Aplikacja LG Virtoo
Zainstaluj aplikację, aby połączyć swojego laptopa gram ze smartfonem i móc wygodnie korzystać z jego funkcji na komputerze.
Procesor to główny układ, który steruje pracą komputera. Od jego wydajności zależy szybkość wykonywanych operacji.
Informuje o ilości rdzeni procesora. Liczba rdzeni to termin dotyczący sprzętu określający liczbę niezależnych centralnych jednostek obliczeniowych w jednym składniku komputerowym (płytce półprzewodnikowej lub układzie scalonym).
Wątek (wątki przetwarzania) to pojęcie dotyczące oprogramowania określające podstawową kolejność instrukcji, które mogą zostać przetworzone przez jeden rdzeń procesora.
Częstotliwość pracy procesora podawana w gigahercach. Im większa jest ta częstotliwość, tym produkt (najczęściej procesor) szybciej wykonuje nasze polecenia. Nie można porównywać częstotliwości pracy procesorów kilku różnych producentów ze względu na różnice konstrukcyjne.
To maksymalna częstotliwość jednego rdzenia, z jaką może działać procesor korzystający z technologii Intel Turbo Boost lub AMD Turbo Core. Częstotliwość Turbo może być niższa od podanej w zależności od obciążenia, temperatury, konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu.
Pamięć podręczna procesora (ang. CPU cache) w tej pamięci procesor przechowuje najczęściej używane dane, do których musi mieć bezpośredni dostęp. Im więcej pamięci tym lepiej.
Wielkość pamięci operacyjnej zainstalowanej na komputerze.
Informuje o częstotliwości (taktowaniu zegara) pracy pamięci RAM podawana w MHz.
Rodzaj pamięci masowej zbudowany w oparciu o pamięć flash. Dyski SSD charakteryzują się duża wydajnością dzięki minimalnemu czasowi dostępu do danych oraz brakiem ruchomych części.
Informuje o wbudowanym napędzie optycznym.
Dedykowana karta graficzna oferuje zazwyczaj większą wydajność od karty zintegrowanej.
Rodzaj układu w notebooku odpowiedzialnego za wyświetlanie grafiki. Wartość zawiera nazwę producenta oraz nazwę modelu układu graficznego (karty graficznej).
Przekątna ekranu podawana w calach. Jeden cal to 2.54 cm. Im większa przekątna, tym większy obraz, ale również i większe wymiary notebooka.
Natywna rozdzielczość ekranu podawana w pikselach (punktach). Rozdzielczość podawana jest w formie ilość punktów poziomych x na ilość punktów pionowychy. Parametr określający liczbę pikseli obrazu wyświetlanych na ekranie w bieżącym trybie pracy monitora komputerowego, telewizora a także każdego innego wyświetlacza, którego obraz budowany jest z pikseli.
Informuje o technologii produkcji matrycy LCD.
Częstotliwość odświeżania określa ilość obrazów wyświetlanych na ekranie w ciągu jednej sekundy, wyrażana w hercach (Hz).. Wysoka częstotliwość odświeżania zapewni doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia.
Informuje o rodzaju karty sieciowej pozwalającej połączyć notebook z przewodową siecią komputerową poprzez łącze RJ-45. Określenie przez adapter oznacza, że laptop nie posiada dedykowanego złącza RJ-45 tylko adapter na USB, który zazwyczaj jest dołączony do produktu lub wymaga dokupienia.
Informuje o rodzaju złącz USB.
Interfejs USB 3.1 gen 1 (dawniej USB 3.0) oferuje przepustowość na poziomie 5 Gb/s. Posiada gniazdo typu A, które jest kompatybilne ze starszymi standardami USB 2.0.
Interfejs USB 3.1 gen 2 oferuje przepustowość na poziomie do 10 Gb/s. Gniazdo typu C nie jest kompatybilne ze starszymi akcesoriami ze złączami USB 2.0 i 3.0 ze względu na to, iż jest węższe i mniejsze ale co ważne posiada symetryczną konstrukcję, dzięki czemu skończą się kłopoty z niewłaściwym podłączaniem wtyczki USB. USB 3.1 typu C może obsługiwać kilka standardów łączności, w tym DisplayPort, PCI Express, a także Thunderbolt.
Złącza umożliwiające podłączenie zewnętrznego źródła lub wyjścia dla dźwięku i obrazu.
Specjalne gniazda przystosowane do podłączania do notebooka dodatkowych urządzeń. Wartości wyliczeń informują o technologii i konstrukcji złącza.
Dostarczony wraz z produktem system operacyjny. Notebook może mieć zainstalowaną nowszą wersję systemu, niż wymieniona, w przypadku gdy producent oferuje darmową aktualizację do najnowszej wersji.