MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)

Anteny WiFi do routera (2)

Sortuj i filtruj
  • Zysk [dBi]: 6
  • Złącze: RP-SMA/m
  • Typ: Antena kierunkowa

Towar z ekspozycji

Odbiór w wybranych sklepach

Gdzie odebrać

  • Zysk [dBi]: 8
  • Złącze: RP-SMA/ż
  • Typ: Antena dookólna

Towar z ekspozycji

Odbiór w wybranych sklepach

Gdzie odebrać

20 40 100 liczba produktów

Aktualności

Więcej

AMD czy Intel? Który procesor sprawdzi się do gier, a który do pracy?
AMD czy Intel? Który procesor sprawdzi się do gier, a który do pracy?

AMD czy Intel? To pytanie można sobie zadać, szukając idealnego procesora lub analizując gotowe zestawy komputerowe. Z tego artykułu dowiesz się więcej na temat rodzajów procesorów, żeby łatwiej dobrać odpowiednią opcję.

Karta graficzna dedykowana a zintegrowana – czym się różnią? Czy mogą działać razem?
Karta graficzna dedykowana a zintegrowana – czym się różnią? Czy mogą...

Karta graficzna jest jednym z elementów wpływających na wydajność komputera – zwłaszcza w grach. Czasem, przeglądając specyfikację sprzętu, widzimy, czy występuje grafika zintegrowana, czy dedykowanaAle co to znaczy i jak przekłada się na cenę oraz działanie urządzenia? Wyjaśniamy te kwestie i doradzamy, którą opcję lepiej wybrać.

Matryca VA czy IPS? A może TN? Rodzaje matryc w monitorach
Matryca VA czy IPS? A może TN? Rodzaje matryc w monitorach

Zakup odpowiedniego monitora komputerowego to ważna decyzja. Oprócz jego rozdzielczości oraz rozmiarów należy zwrócić uwag także na to, jaką ma matrycę. Czy lepsza będzie matryca VA czy IPS, a może TN? Przedstawiamy porównanie matryc w monitorach.

Mocne anteny WiFi TP-Link, Pentagram i innych producentów, którymi można zastąpić słabsze, fabryczne, odkręcane anteny WiFi montowane w najbardziej popularnych routerach. Co zrobić gdy zasięg sieci WiFi jest zbyt słaby? Przyczyną takiego problemu, który występuje w wielu domach są po prostu zbyt niskiej jakości anteny WiFi. Czasami wystarczy tylko lepiej ustawić router. A co jeżeli to nie pomoże? Rozwiązaniem wcale nie musi być kupno nowego routera. Jest nim po prostu kupno nowych, lepszych modeli, które na pewno poprawią zasięg bezprzewodowej sieci w domu. Moc anteny WiFi i jej zasięg zależy od wartości dBi. Im jest ona większa, tym lepiej. Należy jednak uważać na kierunkowe anteny WiFi. Jeżeli nie będą one zwrócone w kierunku miejsca, w którym znajduje się router, to sygnał sieci może być słaby lub w ogóle niedostępny. Lepszym wyborem mogą okazać się dookólne anteny WiFi, zwłaszcza jeżeli antena ma być przykręcona do adaptera WiFi podłączonego do portu USB laptopa. W przypadku komputerów stacjonarnych najczęściej wystarczy jedynie mocna karta lub adapter i zwykła kierunkowa antena WiFi.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy