Porównywarka (0)
PLN

Wideodomofon IP FERGUSON FS1DB

nr kat.: 1340923
Wideodomofon IP FERGUSON FS1DB
Wideodomofon IP FERGUSON FS1DB
Wideodomofon IP FERGUSON FS1DB
Wideodomofon IP FERGUSON FS1DB
Rabaty do 98%!

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną

Opis i specyfikacja

Inteligentny wideodomofon IP Wi-Fi/Ethernet Ferguson FS1DB to nowoczesny dzwonek do mieszkań i domów, który pozwala na odbiór audio i wideo bezpośrednio na swoim smartfonie czy tablecie. Dzięki połączeniu internetowemu, będziesz wiedział, kto dzwoni do Twoich drzwi nie będąc w domu. Zwrotne połączenie audio, pozwoli na rozmowę z osobą dzwoniącą. Dzięki dalekiemu zasięgowi podświetlenia, możesz zobaczyć także najbliższą okolicę, co w nocy ma niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa.


Korzyści:


 • Inteligentny wideodomofon IP Wi-Fi/Ethernet
 • Możliwość instalacji na zewnątrz i wewnątrz budynków
 • Odporny na działanie wody (IP66) i pyłu
 • Jakość rejestrowanego obrazu 720p
 • Funkcja Night Vision - 4 diody LED, doświetlenie 10m
 • Łatwy w użyciu dzięki aplikacji mobilnej
 • Przesyła obraz wprost do Twojego smartfonu lub tabletu
 • Wbudowany czujnik ruchu może pełnić funkcję monitoringu
 • Dodatkowy dzwonek wewnętrzny RF
 • Dwukierunkowa komunikacja, dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi
 • Stanowi element systemu Ferguson SmartHome. Może być używana samodzielnie.Bezprzewodowa i przewodowa łączność

Wideodomofon łączy się z internetem zarówno za pomocą bezprzewodowej sieci Wi-Fi, jak i kablowego połączenia Ethernet. Jeśli zasięg sieci bezprzewodowej nie dociera do odległej furtki to stabilne połączenie zapewnisz łącząc urządzenie kablem Ethernet, który zapewni doskonałą jakość połączenia bez względu na panujące warunki. Docenisz prostą konfigurację urządzenia, po prostu uruchom dedykowaną aplikację i ciesz się swoim urządzeniem.


Jakość rejestrowanego obrazu 720p
Wideodomofon rejestruje obraz w jakości HD co powzoli rozpoznać swojego rozmówcę, nawet bez potrzeby zmuszania go do podchodzenia do wideodomofonu. Szeroki kąt widzenia (135 stopni) pozwala objąć wzrokiem nie tylko osoby czy obiekty umieszczone na wprost wideodomofonu ale szerszą perspektywę. Urządzenia doskonale sprawuje się w nocy dzięki czterem diodom LED podświetlającymi scenerię niewidocznymi dla ludzkiego oka promieniami podczerwonymi. Dzięki dalekiemu zasięgowi podświetlenia, możesz zobaczyć także najbliższą okolicę, co w nocy ma niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi istnieje możliwość komunikacji głosowej z osobą stojącą przy wideodomofonie.Do użycia na zewnątrz i wewnątrz budynków

Wideodomofon HD Wi-Fi spełnia normy wodoodporności i pyłoszczelności IP66, co oznacza, że może pracować w każdych warunkach pogodowych. Możesz go zamontować w pomieszczeniu jak również na zewnątrz. 


Wbudowany czujnik ruchu

Wykorzystaj wideodomofon jako monitoring, dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, który w przypadku wykrycia ruchu może wysłać powiadomienie na smartfon użytkownika.

Dodatkowy dzwonek wewnętrzny

Oprócz wideodomofonu w zestawie znajduje się wewnętrzny dzwonek RF, który pozwala usłyszeć dzwonek nawet wtedy, gdy zwykle go się nie słyszy. Poddasze, piwnica lub basen przy basenie - teraz i w tych pomieszczeniach dowiesz się, czy ktoś czeka przy drzwiach.Łatwy w użyciu dzięki aplikacji mobilnej
Dedykowana aplikacja mobilna pozwala na bezproblemową obsługę wideodomofonu. Rozmawiaj i zobacz swoich gości będąc nawet na drugim końcu świata.

Techniczne

Typ akcesorium

Wideodomofon

Smart

Tak

Dedykowany model

Ferguson SmartHome

Funkcje

Łączność Wi-Fi

Inne

Certyfikat IP66; Port Ethernet; Rozdzielczość: 1280x720/704x576/320x240; Ogniskowa: 2.5 mm; Przysłona: F2.5; Kąt widzenia: 135 stopni; Wbudowany mikrofon i głośnik; Czujnik ruchu; Tryb nocny

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary [cm]

11.7 x 6.4 x 2.36 mm

Ogólne

Producent

Ferguson

Załączone wyposażenie

Akcesoria montażowe, Wewnętrzny dzwonek RF

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Opinie