E-KOD Kod aktywacyjny Gra PC Star Wars Jedi: Upadły Zakon

nr kat.: 1471775
 • Producent: Respawn Entertainment
 • Platforma: PC
 • Gatunek: Akcja, Przygodowa, Science-fiction, TPP (Third-Person Perspective)
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): PEGI: 16, Przemoc
 • Nośnik: Wersja elektroniczna
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt elektroniczny

Klienci widzieli również

Gra PC Battlefield 2042
149,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Razem raźniej
149,99 zł
Gra PC FIFA 23
119,99 zł
Gra PC Farming Simulator 22
179,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Miejskie Życie
119,99 zł
Gra PC Farming Simulator 22 Platinum Edition
169,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Ranczo
159,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Wyspiarskie życie
119,99 zł
Gra PC Trine 4: The Nightmare Prince
117,97 zł
Ash of Gods: Redemption
109,99 zł
Gra PC Immortals Fenyx Rising
139,99 zł
Gra PC Watch Dogs Legion
139,99 zł
Gra PC Outward
167,97 zł
Dodatek do gry World of Warcraft Battle for Azeroth
169,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Cztery pory roku
119,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Psy i koty
119,99 zł

Opis i specyfikacja

Przeżyj przygodę obejmującą swoim rozmachem całą galaktykę w Star Wars Jedi: Upadły zakon™ – nowej, trzecioosobowej grze akcji studia Respawn Entertainment. W tej grze dla pojedynczego gracza o wciągającej fabule wcielasz się w padawana Jedi, który cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną Rozkazem 66, bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów. Na drodze ku odbudowie Zakonu Jedi przyjdzie ci poskładać w całość kawałki swojej przeszłości, ukończyć szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy i opanować sztukę władania mieczem świetlnym. Wszystko to pozostając o krok przed Imperium i jego zabójczymi inkwizytorami. W trakcie doskonalenia swoich zdolności gracze będą toczyć porywające pojedynki używając miecza świetlnego i Mocy, zupełnie jak w filmowej sadze Gwiezdnych Wojen. Gracze będą musieli podejść do walki w metodyczny sposób, analizując atuty i słabości oraz polegając na sprytnym użyciu swojego treningu Jedi, aby pokonać przeciwników i rozwiązać stojące im na drodze zagadki. Fani Gwiezdnych Wojen rozpoznają kultowe miejsca, broń i wrogów, a także zetkną się z całkiem nowymi postaciami, lokacjami, stworzeniami, droidami i oponentami. W trakcie autentycznej opowieści ze świata Gwiezdnych Wojen gracze trafią do galaktyki opanowanej przez Imperium. Jako cudem ocaleli Jedi będą walczyć o przetrwanie, odkrywając sekrety dawno wymarłej cywilizacji na drodze ku odbudowie Zakonu Jedi, który Imperium usiłuje wymazać z kart historii.

GŁÓWNE CECHY

Porywające filmowe pojedynki – Jedi: Upadły zakon pozwala poczuć się jak Jedi za sprawą innowacyjnego systemu walki mieczem świetlnym: ciosów, parad i uników uzupełnionych o wachlarz potężnych zdolności Mocy, które okażą się niezbędne, aby pokonać przeszkody stojące na drodze gracza. Opracowany system jest intuicyjny, ale wymaga treningu i praktyki, aby móc go opanować w trakcie przygody, ucząc się ciągle nowych technik i zdolności.

Początek nowej opowieści o Jedi – Jako niedoszły padawan, który ucieka przed Imperium, musisz ukończyć swoje szkolenie Jedi, zanim imperialni inkwizytorzy odkryją twój plan wskrzeszenia Zakonu Jedi. U boku byłego Rycerza Jedi, zrzędliwego pilota i nieustraszonego droida spróbujesz uciec przed podstępnymi machinacjami Imperium w trakcie tej fabularnej przygody. Odkrywaj i pokonuj liczne wyzwania związane z walką, eksploracją i rozwiązywaniem zagadek.

Galaktyka czeka na Ciebie – Prastare puszcze, omiatane wiatrem urwiska i złowieszcze dżungle to unikalne środowiska, które będziesz odkrywać w Jedi: Upadły zakon, mając pełną wolność wyboru, gdzie skierujesz swoje kroki. Wraz z odblokowaniem nowych technik i zdolności otworzą się przed tobą możliwości powtórnego przemierzenia map w zupełnie nowy sposób, dzięki używaniu Mocy do eksploracji. Jednak nie zwlekaj, bowiem Imperium depcze ci po piętach, chcąc pozbyć się wszelkich pozostałości po Zakonie Jedi.

Uzyskaj dostęp do kulis opowieści dzięki Edycji Specjalnej Star Wars Jedi: Upadły zakon, w skład której wchodzi:

- Skórka kosmetyczna BD-1
- Skórka kosmetyczna Modliszki
- Cyfrowy album grafik
- Zakulisowe materiały wersji reżyserskiej zawierające 90 minut nagrań z powstawania gry

Jak to działa:

1. Wprowadź kod na www.ea.com/redeem
2. Pobierz i graj

Regulamin gry STAR WARS Jedi: Upadły zakon™

DO ROZPOCZĘCIA GRY WYMAGANE SĄ POŁĄCZENIE Z INTERNETEM, KONTO EA, ZAAKCEPTOWANIE UMOWY UŻYTKOWNIKA EA (terms.ea.com/pl) I UMOWY UŻYTKOWNIKA ORIGIN (www.ea.com/pl-pl/legal), INSTALACJA APLIKACJI ORIGIN (www.origin.com/download) ORAZ PRZYJĘCIE DO WIADOMOŚCI OBOWIĄZYWANIA ZASAD OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I PLIKÓW COOKIE EA (privacy.ea.com/pl). DOSTĘP DO ZAWARTOŚCI OPROGRAMOWANIA JEST OGRANICZONY DO JEDNEGO KONTA EA I NIE MOŻNA GO PRZEKAZAĆ INNEJ OSOBIE PO DOKONANIU ZAKUPU. ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO EA, KONIECZNE MOŻE BYĆ UKOŃCZENIE 16. ROKU ŻYCIA (WYMAGANY WIEK MOŻE BYĆ RÓŻNY, SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ POD ADRESEM https://o.ea.com/ea/child-access-pl). AKTUALIZACJE ZAWARTOŚCI MOGĄ BYĆ POBIERANE AUTOMATYCZNIE, WYMAGAĆ DODATKOWEGO MIEJSCA NA DYSKU I WIĄZAĆ SIĘ Z OPŁATAMI Z TYTUŁU KORZYSTANIA Z POŁĄCZENIA INTERNETOWEGO. EA MOŻE SUKCESYWNIE DOSTARCZAĆ OKREŚLONĄ BEZPŁATNĄ ZAWARTOŚĆ LUB AKTUALIZACJE. Możesz zrealizować zamówienie w swoim preferowanym języku, ale korespondencja wysłana do Ciebie będzie w domyślnym języku sklepu Origin dla Twojego regionu. Ceny wszystkich produktów cyfrowych sprzedawanych w pewnych krajach (bliższe informacje na ten temat znajdziesz w Warunkach sprzedaży) zawierają podatek VAT/GST (jeśli taki podatek obowiązuje w danym kraju). Przekazujesz swoje dane osobowe firmie Electronic Arts Inc., 209 Redwood Shores Parkway, Redwood City, CA 94065, USA, która jest stroną umowy Safe Harbor między Stanami Zjednoczonymi a Szwajcarią, z zastrzeżeniem naszych Zasad ochrony danych osobowych i korzystania z plików cookie. Twoje dane będą przetwarzane w krajach, które mogą zapewniać słabszą ochronę danych niż Twój kraj zamieszkania.

  Charakterystyka

 • Platforma
  PC
 • Producent
  Respawn Entertainment
 • Wydawca
  Electronic Arts Inc.
 • Wydawca PL
  Electronic Arts Polska
 • Wersja językowa
  Polska (dubbing)
 • Gatunek
  Akcja Przygodowa Science-fiction TPP (Third-Person Perspective)
 • Linia
  Star Wars
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI)
  PEGI: 16
  Przemoc

  Techniczne

 • Rodzaj
  Gra
 • Tryb gry
  Single player
 • Nośnik
  Wersja elektroniczna

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)