E-KOD Kod aktywacyjny Gra PC Unravel Two

nr kat.: 1471762
 • Producent: Coldwood Interactive AB
 • Platforma: PC
 • Gatunek: co-op, Logiczna, Platformowa, Zręcznościowa
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online, PEGI: 7
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt elektroniczny

Klienci widzieli również

Gra PC Must Have: Gothic: Complete Collection
29,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Cztery pory roku
79,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Wiejska sielanka
79,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Psy i koty
79,99 zł
Gra PC Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca
59,99 zł
Gra PC PKK Twierdza 3 Złota Edycja
29,99 zł
The Sims 4: Spotkajmy się
79,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Śnieżna eskapada
79,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Wyspiarskie życie
79,99 zł
Gra PC The Sims 4: Przytulny I Czyściutki Zestaw Startowy
48,99 zł
Dodatek do gry Euro Truck Simulator 2: Iberia
89,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Miejskie Życie
79,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Życie Eko
79,99 zł
The Sims 4 Witaj w pracy (dodatek)
79,99 zł
Karta Pre-paid FIFA 17 2200 POINTS
59,97 zł
Gra PC PKK DOOM Classic Complete
29,99 zł

Opis i specyfikacja

Zwycięzca – D.I.C.E. Najlepsza gra rodzinna roku.

Kiedy odcinasz się od przeszłości, nawiązujesz nowe więzi. W Unravel Two stworzysz własnego Yarny’ego, a następnie zbudujesz relacje z innymi Yarnymi w trybie lokalnej kooperacji lub samodzielnie. Pielęgnuj przyjaźń i wspieraj towarzyszy w trakcie wspólnych podróży. Twoja opowieść zacznie się w chłodnej i nieprzyjaznej krainie, ale w miarę podążania za zewem przygody wszystko wokół zacznie rozkwitać nowym życiem. Zanurz się we wciągającej opowieści pełnej energii, żywiołowości i inspiracji – ale uważaj na potwory. Do każdego wyzwania podchodź z pozytywnym nastawieniem i bez lęku, aby rozbudzić świat wokół siebie i odkryć nierozerwalną nić przyjaźni.

Najważniejsze cechy:

Dwóch Yarnych – zawsze! Nawiąż więź ze znajomymi i innymi graczami w płynnym trybie współpracy. Wspierajcie się nawzajem w wykonywaniu wymagających zadań i wspólnie przemierzajcie cudowne światy. Możesz też stworzyć dwóch Yarnych i grać samodzielnie. W trakcie swoich przygód będziesz odblokowywać specjalne umiejętności.

Świat dziwów. Podziwiaj piękną, inspirowaną Skandynawią przyrodę i przemierzaj obszary miejskie, obserwując świat oczami Yarny’ego. W miarę czynionych postępów świat wokół będzie rozkwitał i ewoluował, odkrywając przed tobą nowe zadania i nowe miejsca do zbadania. Zabawne łamigłówki.

Odkryj wiele różnych sposobów zabawy. Skacz, ślizgaj się, bujaj i biegaj szybciej niż kiedykolwiek wcześniej w świecie pełnym łamigłówek i przygód, aby znaleźć iskrę łączącą Cię z innymi .

Ujmująca fabuła. Wkrocz do świata, w którym emocje manifestują się jako przyjazne postacie, spełnione relacje, a nawet straszne potwory. W jaki sposób wykorzystasz nadzieję i miłość, by pokonać zwątpienie i strach? Wkrocz do wciągającej i pełnej dramaturgii opowieści ukazującej potęgę optymizmu w obliczu niepewności.

Jak to działa:

1. Wprowadź kod na www.ea.com/redeem
2. Pobierz i graj

Regulamin gry Unravel Two

DO ROZPOCZĘCIA GRY WYMAGANE SĄ POŁĄCZENIE Z INTERNETEM, KONTO EA, ZAAKCEPTOWANIE UMOWY UŻYTKOWNIKA EA (terms.ea.com/pl) I UMOWY UŻYTKOWNIKA ORIGIN (www.ea.com/pl-pl/legal), INSTALACJA APLIKACJI ORIGIN (www.origin.com/download), PRZYJĘCIE DO WIADOMOŚCI OBOWIĄZYWANIA ZASAD OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I PLIKÓW COOKIE EA (privacy.ea.com/pl) ORAZ REJESTRACJA Z UŻYCIEM JEDNORAZOWEGO KODU PRODUKTU. REJESTRACJA KODU PRODUKTU JEST OGRANICZONA DO JEDNEGO KONTA EA NA TAKI KOD. WYKORZYSTANEGO KODU PRODUKTU NIE MOŻNA PRZEKAZAĆ INNEJ OSOBIE. KOD ZACHOWUJE WAŻNOŚĆ CO NAJMNIEJ TAK DŁUGO, JAK DŁUGO DOSTĘPNE BĘDĄ FUNKCJE ONLINE. EA MOŻE ZAPEWNIAĆ OKREŚLONE BEZPŁATNE TREŚCI DODATKOWE I/LUB AKTUALIZACJE, JEŚLI I KIEDY BĘDĄ DOSTĘPNE. ABY UZYSKAĆ DOSTĘP DO FUNKCJI ONLINE, KONIECZNE MOŻE BYĆ UKOŃCZENIE 16. ROKU ŻYCIA (WYMAGANY WIEK MOŻE BYĆ RÓŻNY. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE NA http://o.ea.com/ea/child-access-pl). Możesz zrealizować zamówienie w swoim preferowanym języku, ale korespondencja wysłana do Ciebie będzie w domyślnym języku sklepu Origin dla Twojego regionu. Ceny wszystkich produktów cyfrowych sprzedawanych w pewnych krajach (bliższe informacje na ten temat znajdziesz w Warunkach sprzedaży) zawierają podatek VAT/GST (jeśli taki podatek obowiązuje w danym kraju).  Przekazujesz swoje dane osobowe firmie Electronic Arts Inc., 209 Redwood Shores Parkway, Redwood City, CA 94065, USA, która jest stroną umowy Safe Harbor między Stanami Zjednoczonymi   Szwajcarią,   zastrzeżeniem naszych Zasad ochrony danych osobowych i korzystania z plików cookie. Twoje dane będą przetwarzane w krajach, które mogą zapewniać słabszą ochronę danych niż Twój kraj zamieszkania.

  Charakterystyka

 • Platforma
  PC
 • Producent
  Coldwood Interactive AB
 • Wydawca
  Electronic Arts Inc.
 • Wydawca PL
  Electronic Arts Polska
 • Wersja językowa
  Angielska wersja językowa
 • Gatunek
  co-op Logiczna Platformowa Zręcznościowa
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI)
  Online
  PEGI: 7

  Techniczne

 • Rodzaj
  Gra
 • Tryb gry
  Single / multiplayer
 • Tryb multiplayer
  Internet / wspólny ekran
 • Liczba graczy
  1-2
 • Nośnik
  Wersja elektroniczna

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)