E-KOD Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące

nr kat.: 1459442
 • Producent: Microsoft
 • Platforma: PC
 • Nośnik: Wersja elektroniczna
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt elektroniczny

Klienci widzieli również

Gra PC Mount & Blade II: Bannerlord
189,99 zł 119,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Cztery pory roku
79,99 zł
Gra PC Cyberpunk 2077
119,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Wiejska sielanka
79,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Śnieżna eskapada
79,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Licealne lata
109,99 zł
Gra PC Battlefield 2042
109,99 zł
Gra PC FIFA 21 Edycja Standardowa
109,00 zł
Gra PC FIFA 22
139,99 zł
Gra PC Farming Simulator 22
149,99 zł
Gra PC Assassin’s Creed Valhalla
189,99 zł
Gra PC Farming Simulator 19 Edycja Premium
169,99 zł
Karta Pre-paid FIFA 23 2800 FIFA Points PC
97,99 zł
Gra PC Far Cry 6
199,99 zł
Gra PC Farming Simulator 22 Platinum Edition
169,99 zł
Gra PC Need for Speed Heat
159,99 zł

Opis i specyfikacja

OPIS PRODUKTU:*

Graj ze znajomymi w setki wysokiej jakości gier na komputerach z systemem Windows za jedną niską opłatę miesięczną. Wraz z subskrypcją otrzymujesz dodatkowo członkostwo EA Play, które daje Ci dostęp do najlepszych tytułów Electronic Arts na PC z takich serii jak Battlefield™ i STAR WARS™. A do tego wyciśniesz więcej z gier, które kochasz, dzięki ekskluzywnym wyzwaniom i nagrodom w grach, specjalnej zawartości dostępnej tylko dla użytkowników i wczesnym wersjom próbnym wybranych, nowych tytułów od EA. Korzystaj z aplikacji Xbox na komputer, aby pobierać i cieszyć się nowymi grami od Bethesda Softworks oraz kultowymi seriami od Xbox Game Studios, takimi jak Halo, a także grami niezależnymi i światowymi hitami oraz ulubionymi grami na komputer, takimi jak Age of Empires IV i Microsoft Flight Simulator. Uzyskaj zniżki dla zarejestrowanych użytkowników na wybrane gry z biblioteki PC Game Pass i powiązane dodatki. Dzięki rozmaitym grom na komputer z każdego gatunku i wciąż dodawanym nowym tytułom każdy znajdzie coś dla siebie*.

img-kv-desimg-kv-mob

PC GAME PASS

Graj ze znajomymi w setki wysokiej jakości gier na komputerach z systemem Windows za jedną niską opłatę miesięczną.

img-kv-desimg-kv-mob

W GAME PASS SĄ GRY NA KOMPUTER

Sprawdź, jak gra się w rozmaite gry na komputer z każdego gatunku — stale dodajemy nowe tytuły, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

img-kv-desimg-kv-mob

DODATKOWE KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKÓW

Image alt text
Graj już w dniu premiery

Korzystaj z aplikacji Xbox na komputer, aby pobierać i cieszyć się nowymi grami od Bethesda Softworks oraz kultowymi seriami od Xbox Game Studios, a także grami niezależnymi i światowymi hitami oraz ulubionymi grami na komputer.

Image alt text
EA Play

W zestawie otrzymasz konto EA Play, które zapewnia dostęp do biblioteki najlepszych tytułów od Electronic Arts, ekskluzywne nagrody i zawartość tylko dla użytkowników na komputerach osobistych. 

Image alt text
Zniżki na gry

Uzyskaj dostępne tylko dla użytkowników zniżki i oferty na wybrane gry i dodatki do gier z biblioteki PC Game Pass

Image alt text
Aplikacja Xbox na komputery z systemem Windows

Korzystaj z aplikacji Xbox, aby przeglądać gry, grać w tytuły na komputer i łączyć się oraz rozmawiać ze znajomymi na różnych urządzeniach.

JAK TO DZIAŁA

1

Odwiedź stronę xbox.com/xbox-app, aby pobrać aplikację Xbox.

2

Zaloguj się w aplikacji za pomocą swojego konta Microsoft.

3

Przejdź do menu Ustawienia, aby zrealizować kod i już — możesz grać.

4

Aby zacząć korzystać z usługi EA Play na komputerze, połącz konta Xbox i EA za pomocą aplikacji Xbox w systemie Windows i zainstaluj aplikację EA Desktop.

PRZEJDŹ NA POZIOM ULTIMATE

Wznieś się na wyższy poziom dzięki Xbox Game Pass Ultimate i uzyskaj wszystko, co oferuje PC Game Pass, a do tego dostęp do setek wysokiej jakości gier, w które możesz grać ze znajomymi na telefonie, tablecie czy konsoli, oraz ekskluzywne korzyści dla członków*. Poniżej możesz porównać plany.

img-kv-desimg-kv-mob

WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE PLAN

* Ważne informacje:

 • Aktywacja na stronie microsoft.com/redeem.

  Aby grać na komputerze z systemem Windows 10/11: po zrealizowaniu kodu postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie xbox.com/pcgamepass.

  Obowiązują postanowienia i wyjątki regulaminu. Zawartość katalogu gier zmienia się z czasem i różni zależnie od regionu i urządzenia. Wymagany jest system Windows 10/11 (z aktualizacjami); nie dotyczy S mode i urządzeń ARM. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: xbox.com/pcgamepass, ea.com/ea-play/terms i ea.com/ea-play. Wymagania: pobieranie, aplikacje, znaczna ilość miejsca na dysku, łącze szerokopasmowe (mogą obowiązywać opłaty) i konto Microsoft. Warunki: zobacz stronę xbox.com/subscriptionterms. Gry, funkcje i usługi różnią się w zależności od regionu/platformy i mogą zostać wycofane. Jeśli gra zostanie usunięta z katalogu, musisz ją kupić, aby móc kontynuować korzystanie z zakupionych treści w grze. Dla obecnych członków Game Pass Ultimate obowiązuje współczynnik konwersji; konwersje są ostateczne. Z wyjątkiem sytuacji przewidzianych przez prawo, kody nie podlegają zwrotowi. Oferta podlega postanowieniom Umowy o świadczeniu usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa).  

  Xbox Cloud Gaming (beta): wymaga obsługiwanej gry; wymagany może być obsługiwany kontroler Bluetooth (do nabycia osobno). Wybrane regiony i urządzenia. Obowiązują limity dotyczące przesyłania strumieniowego; dostępność serwerów i czas oczekiwania mogą być inne od przedstawionych. Zawartość katalogu gier zmienia się z czasem i różni zależnie od regionu i urządzenia. Wymagane jest połączenie z Internetem, obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych. Aplikacje wymagają systemu Windows 10/11 (z aktualizacjami); nie dotyczy S mode i urządzeń ARM. xbox.com/cloudgaming

  Logo EA i Battlefield są znakami towarowymi firmy Electronic Arts Inc.Wszelkie prawa zastrzeżone. Wyprodukowano na licencji Electronic Arts Inc. STAR WARS© & TM 2019 Lucasfilm Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  AIRBUS i inne znaki produktowe i usługowe firmy Airbus są chronionymi znakami towarowymi firmy Airbus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Na oficjalnej licencji firmy Airbus. Nazwy, emblematy, projekty kadłubów i logo Cessna są znakami towarowymi i własnością intelektualną Textron Innovations Inc., a Microsoft Corporation używa ich na mocy licencji. Nazwy, emblematy, projekty kadłubów i logo CubCrafters są znakami towarowymi i własnością intelektualną CubCrafters, a Microsoft Corporation używa ich na mocy licencji.

  Charakterystyka

 • Platforma
  PC
 • Producent
  Microsoft
 • Wydawca
  Microsoft
 • Wydawca PL
  Microsoft

  Techniczne

 • Rodzaj
  Klucz produktu
 • Nośnik
  Wersja elektroniczna

  Funkcje

 • Okres subskrypcji
  3 miesiące

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)