E-KOD Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące

nr kat.: 1459442
 • Producent: Microsoft
 • Platforma: PC
 • Nośnik: Wersja elektroniczna
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt elektroniczny

Klienci widzieli również

Dodatek do gry The Sims 4 Wiejska sielanka
139,99 zł 79,99 zł
Gra PC Battlefield 2042
149,99 zł 109,99 zł
Gra PC Humankind Limited Edition - Steel Case
169,99 zł
Gra PC F1 2021
149,00 zł
Gra PC Farming Simulator 22
169,99 zł
Gra PC Far Cry 6
179,99 zł
Gra PC Bus Simulator 21 - Day One Edition
89,99 zł
Gra PC Iron Harvest
199,99 zł 189,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Śnieżna eskapada
129,99 zł 79,99 zł
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku
129,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Życie Eko
129,99 zł 79,99 zł
Gra PC Star Wars Jedi: Upadły Zakon
149,99 zł 74,99 zł
Gra PC Sniper Ghost Warrior Contracts 2
109,99 zł 89,99 zł
Gra PC FIFA 22
139,99 zł 99,99 zł
Gra PC It Takes Two
149,99 zł 79,99 zł
Dodatek do gry The Sims 4 Miejskie Życie
119,99 zł 79,99 zł

Opis i specyfikacja

OPIS PRODUKTU:*

Graj ze znajomymi w ponad 100 wysokiej jakości gier na komputerach z systemem Windows za jedną niską opłatą miesięczną. Wraz z subskrypcją otrzymujesz dodatkowo członkostwo EA Play, które daje Ci dostęp do najlepszych tytułów Electronic Arts na PC z takich serii jak Battlefield™ i STAR WARS™. A do tego wyciśniesz więcej z gier, które kochasz, dzięki ekskluzywnym wyzwaniom i nagrodom w grze, specjalnej zawartości dostępnej tylko dla członków oraz wczesnym testom wybranych nowych tytułów EA. Korzystaj z aplikacji Xbox na PC, aby pobierać i cieszyć się nowymi grami, takimi jak Halo Infinite i Forza Horizon 5 od Xbox Game Studios, a także kultowymi seriami, takimi jak DOOM od Bethesda Softworks, grami niezależnymi i światowymi hitami oraz ulubionymi grami na PC, takimi jak Age of Empires IV i Microsoft Flight Simulator. Uzyskaj zniżki członkowskie w wysokości do 20% na wybrane gry z biblioteki PC Game Pass oraz do 10% na niektóre dodatki do gier. Dzięki rozmaitym grom na PC z każdego gatunku i wciąż dodawanym nowym tytułom każdy znajdzie coś dla siebie.

img-kv-desimg-kv-mob

XBOX GAME PASS NA PC

Graj ze znajomymi w ponad 100 wysokiej jakości gier na komputerach z systemem Windows za jedną niską opłatą miesięczną. Już nigdy nie będziesz się nudzić, ponieważ cały czas dodajemy nowe gry, w które warto zagrać.

img-kv-desimg-kv-mob

ODKRYJ SWOJĄ NOWĄ ULUBIONĄ GRĘ

W ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC graj w ponad 100 wysokiej jakości gier na komputery stacjonarne z systemem Windows.

img-kv-desimg-kv-mob

GRAJ JUŻ W DNIU PREMIERY

Użyj aplikacji Xbox na komputerze, aby pobierać nowe gry i grać w nie w dniu premiery — mówimy tu o tytułach, takich jak Halo Infinite i Forza Horizon 5 od Xbox Game Studios, a także kultowych seriach, jak DOOM od Bethesda Softworks, grach niezależnych, wielkich hitach i uwielbianych produkcjach na komputery, czyli np. Age of Empieres IV i Microsoft Flight Simulator.

img-kv-desimg-kv-mob

EA PLAY

Wraz z subskrypcją otrzymujesz dodatkowo członkostwo EA Play, które daje Ci dostęp do najlepszych tytułów Electronic Arts na PC z takich serii jak Battlefield™ i STAR WARS™. A do tego wyciśniesz więcej z gier, które kochasz, dzięki ekskluzywnym wyzwaniom i nagrodom w grze, specjalnej zawartości dostępnej tylko dla członków oraz wczesnym testom wybranych nowych tytułów EA. 

img-kv-desimg-kv-mob

ZNIŻKI NA GRY

Jako członek uzyskasz zniżki i oferty na wybrane gry i dodatki do gier z biblioteki Xbox Game Pass na PC. Dzięki rozmaitym grom na PC z każdego gatunku i wciąż dodawanym nowym tytułom każdy znajdzie coś dla siebie.

img-kv-desimg-kv-mob

PRZEJDŹ NA POZIOM ULTIMATE

Ulepsz swoje członkostwo Xbox Game Pass do wersji Ultimate, aby uzyskać wszystkie korzyści z Xbox Game Pass na PC, a także dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier, w które możesz grać ze znajomymi na telefonie, tablecie i konsoli.* Dodatkowo otrzymaj przywileje tylko dla członków. Poniżej możesz porównać plany.

img-how-it-works-img-desimg-how-it-works-img-mob
Jak to działa
 1. Odwiedź stronę xbox.com/xbox-app, aby pobrać aplikację Xbox.
 2. Zaloguj się do aplikacji za pomocą swojego konta Microsoft.
 3. Przejdź do ustawień, aby zrealizować swój kod.
 4. Przeszukaj katalog gier Xbox Game Pass na PC.
 5. Aby zacząć korzystać z usługi EA Play na komputerze, połącz konta Xbox i EA za pomocą aplikacji Xbox w systemie Windows i zainstaluj aplikację EA Desktop.
 6. Zainstaluj wybrane gry.
 7. Odkryj swoją następną ulubioną grę.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie plan

Xbox Game Pass na komputer PC

 • Graj w ponad 100 wysokiej jakości gier na komputer
 • Graj w dniu premiery w najnowsze gry od Xbox Game Studios i Bethesda Softworks, a także w wybrane tytuły niezależne i wielkie hity
 • Użyj aplikacji Xbox na komputery z systemem Windows, aby przeglądać gry, grać w tytuły na komputer i być w kontakcie ze znajomymi
 • Nawet 20% zniżki na wybrane gry z biblioteki Xbox Game Pass na komputer PC i do 10% rabatu na powiązane z nimi dodatki

OBEJMUJE TEŻ:

 

Usługa EA Play obejmuje bibliotekę najlepszych tytułów Electronic Arts, ekskluzywne nagrody i treści tylko dla subskrybentów na komputery PC

best value

Xbox Game Pass Ultimate 

Zapewnia wszystkie korzyści, które zyskujesz dzięki Xbox Game Pass na komputer PC

 • Graj w ponad 100 wysokiej jakości gier ze znajomymi na konsoli, komputerze, telefonach i tabletach*
 • Graj w dniu premiery w najnowsze gry od Xbox Game Studios i Bethesda Softworks, a także w wybrane tytuły niezależne i wielkie hity
 • Graj w chmurze na komputerach, a także telefonach i tabletach marki Apple lub z systemem Android*
 • Zyskaj bezpłatne Korzyści, takie jak m.in. dodatkowa zawartość i przedmioty jednorazowego użytku w grach
 • Nawet 20% zniżki na wybrane gry z biblioteki Xbox Game Pass Ultimate i do 10% rabatu na powiązane z nimi dodatki, Deals with Gold, Games with Gold
 • Wykonuj zadania, odbieraj punkty Microsoft Rewards i wymieniaj je na prezenty

OBEJMUJE TEŻ:

GOLD

Dołącz do największej społeczności graczy w najbardziej zaawansowanej sieci do gry wieloosobowej dzięki Xbox Live Gold z sieciowym trybem wieloosobowym na konsolach

 

Konto EA Play obejmuje bibliotekę najlepszych tytułów od Electronic Arts, ekskluzywne nagrody i zawartość tylko dla użytkowników na konsolach i komputerach

* Ważne informacje:  

 • Aby grać na komputerze z Windows 10/11: zrealizuj kod na stronie microsoft.com/redeem. Po zrealizowaniu kodu postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie xbox.com/pcgamesplan. Do grania w gry na komputerze wymagany jest system Windows 10 (z najnowszą aktualizacją) oraz aplikacja Xbox.

 • Obowiązują postanowienia i wyjątki regulaminu. Zawartość katalogu gier zmienia się w czasie oraz w zależności od regionu i urządzenia. Nieobsługiwane w systemie Windows 10 w trybie S mode i na urządzeniach ARM. Szczegóły znajdziesz na stronie xbox.com/gamepass-forpc oraz ea.com/ea-play/terms i ea.com/ea-play. Najkorzystniejsza oferta: w porównaniu do zakupu każdego członkostwa osobno. Granie w chmurze Xbox Cloud Gaming (Beta): obowiązują limity przesyłania strumieniowego. Wymaga zgodnego kontrolera (sprzedawanego oddzielnie) i obsługiwanego urządzenia; zobacz wymagania systemowe. Logo EA oraz Battlefield są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wyprodukowano na licencji Electronic Arts Inc. STAR WARS © & TM 2019 Lucasfilm Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 • Użyj aktywnego konta Xbox Game Pass na komputer PC, aby grać w gry na komputer na komputerze z systemem Windows 10/11. Usługa nie jest obsługiwana w systemie Windows 10/11 w S mode ani na urządzeniach ARM.  Jednorazowo można wykorzystać maksymalnie 36 miesięcy na konto. Wymagana jest aplikacja Xbox, system Windows 10 (wraz z aktualizacjami) oraz wolne miejsce w pamięci. Wymagania systemowe różnią się w zależności od gry; wydajność poprawia się na systemach o lepszych parametrach. Jeśli Twoje członkostwo wygaśnie lub gra zostanie usunięta, musisz ponownie aktywować swoje członkostwo lub kupić grę, aby móc nadal korzystać z dodatków lub przedmiotów do niej zakupionych. Obowiązują opłaty operatorów sieci i ograniczenia wiekowe. Do ofert rabatowych mają zastosowanie warunki i wyłączenia, które mogą się różnić. Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie lub zostać wycofane. Oferta podlega postanowieniom Umowy o świadczeniu usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Jeśli jesteś już subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate, obowiązuje przelicznik. Z wyjątkiem sytuacji wymaganych przez prawo kody nie podlegają zwrotowi. Grafiki przedstawiają gry z biblioteki.

  Halo Infinite: Premiera przewidywana na 8 grudnia 2021 r.

  Forza Horizon 5: Premiera przewidywana na 9 listopada 2021 r.

 • AIRBUS oraz inne znaki produktów i usług Airbus są chronionymi znakami towarowymi należącymi do firmy Airbus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Elementy oficjalnie licencjonowane przez firmę Airbus. Nazwy, emblematy, projekty kadłuba i loga Cessna są znakami towarowymi stanowiącymi własność intelektualną firmy Textron Innovations Inc. i są wykorzystywane na podstawie licencji udzielonej firmie Microsoft Corporation. Nazwy, emblematy, projekty kadłuba i loga Cub Crafters są znakami towarowymi stanowiącymi własnością intelektualną firmy Cub Crafters i są wykorzystywane na podstawie licencji udzielonej firmie Microsoft Corporation.

  Charakterystyka

 • Platforma
  PC
 • Producent
  Microsoft
 • Wydawca
  Microsoft
 • Wydawca PL
  Microsoft

  Techniczne

 • Rodzaj
  Klucz produktu
 • Nośnik
  Wersja elektroniczna

  Funkcje

 • Okres subskrypcji
  3 miesiące

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)