Porównywarka (0)
PLN

Figurka Starlink: Battle for Atlas - Pakiet pilota Razor Lemay

nr kat.: 1381097
Figurka Starlink: Battle for Atlas - Pakiet pilota Razor Lemay
Figurka Starlink: Battle for Atlas - Pakiet pilota Razor Lemay

Opis i specyfikacja


Starlink: Battle for Atlas - Pakiet pilota Razor Lemay

Rozszerz swoją przygodę i odnieś zwycięstwo z pakietem pilota Razor Lemay i jej zdolnością pilota: Power Chord. Odepchnij wrogów jako ta nieposkromiona fanka rocka.
Graj jako Razor Lemay, świetnie wyszkolona pilotka myśliwca i samozwańcza metalówa. Razor jest też mechanikiem Equinoxa i taktykiem bojowym. Jest twarda, dumna i nie ma czasu na bzdury. Dzięki ostrej dyscyplinie w jej drużynie panuje maksymalna koncentracja.

Pakiet startowy Starlink: Battle for Atlas jest wymagany, aby grać statkiem gwiezdnym, pilotami i pakietami uzbrojenia. Wszystkie zabawki modułowe Starlink działają wyłącznie z grą wideo Starlink: Battle for Atlas™ oraz podstawką na kontroler na PS™, Nintendo Switch™ i Xbox One.

W Starlink: Battle for Atlas, poprowadź bohaterską drużynę międzygwiezdnych pilotów do walki o wyzwolenie układu gwiazdy Atlas spod jarzma Zapomnianego Legionu. Innowacyjne modułowe zabawki pozwalają ci budować niepowtarzalne statki gwiezdne, które można personalizować w każdej chwili i dostosowywać je do wyzwań, które czekają na ciebie w tej epickiej przygodzie w otwartym świecie.

Jak się bawić zabawkami modułowymi? Podepnij modułowe zabawki do podstawki na kontroler i zobacz, jak natychmiast ożywają w grze! Stwórz własny statek gwiezdny z szerokiego katalogu skrzydeł, kadłubów, uzbrojenia i pilotów. Dostosowuj się do wyzwań w czasie rzeczywistym.

Charakterystyka

Producent

Ubisoft

Rodzaj

Figurka

Inne

Starlink: Battle for Atlas

Przeznaczenie

Dla graczy

Opinie

Figurka Starlink: Battle for Atlas - Pakiet pilota Razor Lemay ×
Figurka Starlink: Battle for Atlas - Pakiet pilota Razor Lemay

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy