Gra 3DS Pokémon Moon Fan Edition

nr kat.: 1328953 NINTENDO

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność3DS Pokémon Moon Fan Edition

Ekskluzywna wersja gry Pokemon Moon ze Steelbookiem.

Wyrusz na nową przygodę z Pokémonami!

Akcja Pokémon Sun i Pokémon Moon rozgrywa się w regionie Alola, który składa z czterech tropikalnych wysp i jednej stworzonej rękami człowieka. Tę piękną krainę zamieszkuje wiele nigdy wcześniej niewidzianych Pokemonów. Gra rozpoczyna się w momencie, kiedy główny bohater lub bohaterka przeprowadza się do regionu Alola. Gracz może wybrać imię swojej postaci i jej wygląd, a już chwilę później zostaje rzucony w wir niesamowitych przygód, podczas których napotka wiele fascynujących osób zamieszkujących Alolę.

Główne cechy:
 
  • Pokédex to przydatne narzędzie, które zapisuje informacje o wszystkich Pokemonach napotkanych i złapanych podczas gry. W Pokémon Sun i Pokémon Moon od profesora Kukui gracz otrzymuje specjalny rodzaj Pokédeksu zwany Rotom Pokédex. Mieszka w nim Pokemon o nazwie Rotom, który potrafi gnieździć się w różnorakich urządzeniach elektronicznych. Rotom Pokédex nie tylko zapisuje informacje o Pokemonach, ale posiada również własną osobowość. Wskazuje graczowi jego obecną lokalizację i cel podróży, a także służy radą, gdzie należy się udać w następnej kolejności, na podstawie rozmów gracza z innymi mieszkańcami regionu.
  • W Pokémon Sun i Pokémon Moon funkcja skanowania kodów QR pozwala graczom uzyskać dodatkowe informacje o Pokemonach. Skanując specjalne kody QR, można zarejestrować Pokemony z regionu Alola w Pokédeksie i dowiedzieć się, jakie rejony zamieszkują. Jeśli gracz zeskanuje kod QR Pokemona, którego jeszcze nie złapał, to pozna miejsce jego występowania, co pomoże mu go odszukać.
  • Battle Royal - nowy rodzaj walk. W trybie Battle Royal do walki staje aż czterech Trenerów. Każdy z nich wybiera trzy Pokemony, które wysyła na pole bitwy jeden po drugim. Starcie kończy się, jeśli na koniec tury wszystkie Pokemony danego Trenera są niezdolne do walki. W tym momencie obliczany jest ranking graczy, który zależy od liczby pokonanych Pokemonów oraz liczby własnych, wciąż aktywnych Pokemonów.

Zastosowane technologie

7 7

Charakterystyka

Producent

Nintendo

Platforma

Nintendo 3DS

Producent

Game Freak

Wydawca

Nintendo

Wydawca PL

ConQuest entertainment

Wersja językowa

Angielska

Gatunek

co-op, RPG (Role-Playing Game), Science-fiction, Turowe

Seria

Pokemon

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

7

Techniczne

Producent

Nintendo

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

Liczba graczy

1-4

W zestawie

Steelbook

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

ALOLA!

Już od dawna zamierzałem się zabrać za najnowszą część Pokémonów, więc gwiazdka i okres świąt był idealnym do tego pretekstem, by podczas wolnego zagłębić się w świat gry. Będąc wychowanym na wcześniejszych częściach, jak zawsze pokładałem spore nadzieje (czy to fanatyzm? sentyment? nie wiem) i przyznam, że nie rozczarowałem się ani trochę. a dlaczego?
Po pierwsze nowa część zaprasza nas w kompletnie nieznane do tej pory miejsca, gdzie zresztą występują znane i lubiane z wcześniejszych serii Pokemony - i tu uwaga - w zupełnie nowej formie. Nie dość, że wyglądają inaczej to i mają zupełnie nowe ataki, co jest miłym zaskoczeniem.
Po drugie, Odchodzimy od standardowej rozgrywki typu "nowe miasto, nowy leader, walka z nim, idziemy dalej" - w tej części mamy więcej do zrobienia, a spotkania z leaderami opierają się na całych zadaniach, które nieraz wymagają od nas sporo samozaparcia oraz wysilenia szarych komórek - brawo!
Po trzecie i ostatnie (mimo że mógłbym rozpisywać się wzdłuż i wszerz) nowy region (a dokładnie CZTERY!) różni się totalnie od tego, co znamy, więc starzy wyjadacze nie będą przemierzać kolejnych lokalizacji na "autopilocie" a naprawdę zainteresują się miejscami, które przemierzają. Nowi natomiast ochotnicy do zmierzenia się z Pokemonami nie poczują, że coś ich ominęło, tylko będą mogli na świeżo czerpać przyjemność z przebywania wśród Pokemonów.

Podsumowując, jeżeli graliście we wcześniejsze części - pozycja ta jest obowiązkowa. Jeżeli nie graliście - tym bardziej, bo może okazać się to świetnym początkiem waszej przyjaźni z całym uniwersum Pokemon!

Tak więc, polecam gorąco i każdego, kto chce się oderwać od szarej i pełnej smogu rzeczywistości, zapraszam na wyspy Alola!

Aktualności

Więcej

Gra 3DS Pokémon Moon Fan Edition ×
Gra 3DS Pokémon Moon Fan Edition
Gra 3DS Pokémon Moon Fan Edition
Gra 3DS Pokémon Moon Fan Edition
Gra 3DS Pokémon Moon Fan Edition
Gra 3DS Pokémon Moon Fan Edition

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]