MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra Nintendo Switch Vampyr

nr kat.: 1414520
Gra Nintendo Switch Vampyr
Gra Nintendo Switch Vampyr
Gra Nintendo Switch Vampyr
Gra Nintendo Switch Vampyr
Gra Nintendo Switch Vampyr
  • Gatunek: Akcja , Horror , RPG (Role-Playing Game) , TPP (Third-Person Perspective)
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Przemoc , Strach , 18
  • Platforma: Nintendo Switch
  • Wersja językowa: Angielska
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


Vampyr
Początek XX wieku, serce imperium brytyjskiego. Śmiertelnie groźna hiszpanka zbiera żniwo, a dzielnice Londynu opanowują śmierć, przemoc i strach. W pogrążonej w chaosie upiornej metropolii nieszczęśnicy zbyt nierozgarnięci, zdesperowani lub skazani na tułaczkę po ulicachpadająofiarą najbardziejnieuchwytnych drapieżców: wampirów.

Z odmętów pandemonium wyłania się umęczony bohater. Wciel się w lekarza, który niedawno stał się wampirem, i staraj się poznać zasady,wedługktórych musisz teraz grać.Człowiek intelektu czy bestia z nocnych koszmarów? Najcięższą walkę stoczysz sam ze sobą.

Weź udział w przygodzie przepojonej śmiercią i dramatyzmem, i staraj się okiełznać niezaspokojony głód, który stale każe ci odbierać życie zwykłym śmiertelnikom. Jako gracz zadecydujesz, w jaki sposób ujarzmi on swoje moce poprzez rozbudowane drzewko niszczycielskich umiejętności postaci, dzięki którym wpłynieszna tok rozgrywki.

Trzymaj się resztek człowieczeństwa, próbując podejmować decyzje, które ostatecznie zaważą na losie twojego bohatera, oraz poszukując odpowiedzi wśród apatycznychniedobitków pandemii hiszpanki.

Wypracuj własny styl walki, korzystając z całej gamy samodzielnie skonstruowanych broni i potężnych umiejętności wampira, by rozprawićsię z każdą z napotkanych na swojej drodze bestii.

• Zwiedź przesycony mroczną atmosferą Londyn z początków XX wieku.
• Wciel się w niedawno przeistoczonego bohatera, będącego zarazem wampirem i lekarzem, który musi zabijać i przetrwać wystarczająco długo, by wynaleźć lekarstwo na wampirzą „zarazę”.
• Kieruj swoim losem: wybory moralne przesądzą o tym, jak skończy się twoja historia. Ile jeszcze człowieczeństwa tli się w wampirze, któremu zaczyna doskwierać głód?
• Rozwijaj swoje wampiryczne moce wraz ze wzrostem doświadczenia.

Główne cechy:

• Poznawaj londyńczyków zamieszkujących ogarnięte niepokojem dzielnice brytyjskiej stolicy. Każdy z nich ma imię, historię oraz powiązania z innymi obywatelami miejscowego mikrokosmosu. Pożywiaj się na śmiertelnikach i obserwuj, w jaki sposób ich śmierć oddziałuje na rzeczywistość i fabułę opowieści.

• Walcz z ludźmi i potworami: od łowców wampirów po zdeformowane wynaturzenia… Londyńskie ulicebędą zmieniać się w śmiertelną pułapkę wraz ze spadkiem liczby cywilów.

• Żyw się śmiertelnikami lub broń ich: w żyłach każdego z mieszkańców płynie krew innej jakości, swoim szumem stale wodząca cię na pokuszenie. Broniąc śmiertelników, zyskasz więcej PD, niż zasadzając się na łowców wampirów czyhających w londyńskich zaułkach i na bulwarach. Bądź ich wybawcą lub prześladowcą.

• Ewoluuj w potężnego wampira posiadającego zestaw umiejętności ukierunkowanych na atak, manipulację oraz władanie materią ? nasyć swą wampirzą naturę i uśpij tkwiące w tobie człowieczeństwo.

• Twórz elementy ekwipunku, wykorzystując doświadczenie zdobyte w charakterze chirurga polowego. Konstruuj usprawnienia broni oraz amunicję, a także mikstury i przedmioty jednorazowego użytku, które przydadzą ci się podczas walki.
MECHANIKA ROZGRYWKI:

Nowa gra od studia DONTNOD Entertainment znanego z takich gier jak docenione przez krytyków na całym świecie „Life is strange” czy „Remember me”.

Zastosowane technologie

Przemoc Przemoc

Strach Strach

18 18

Charakterystyka

Producent

Cdp.pl

Platforma

Nintendo Switch

Producent

Dontnod Entertainment

Wydawca

Focus Home Interactive

Wydawca PL

CDP.PL

Wersja językowa

Angielska

Gatunek

Akcja, Horror, RPG (Role-Playing Game), TPP (Third-Person Perspective)

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Przemoc Strach 18

Techniczne

Producent

Cdp.pl

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

Opinie

Gra Nintendo Switch Vampyr ×
Gra Nintendo Switch Vampyr
Gra Nintendo Switch Vampyr
Gra Nintendo Switch Vampyr
Gra Nintendo Switch Vampyr
Gra Nintendo Switch Vampyr

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel