Gra PC Anno 2070 Complete Edition Exclusive

nr kat.: 1245068 UBISOFT

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
 
Anno 2070 Complete Edition
 
To już piąta część jednej z najpopularniejszych strategii ekonomicznych na rynku. Akcja przeniesiona została w niedaleką przyszłość. Do roku 2070 zmiany klimatu spowodowały drastyczne podniesienie się poziomu wód, co zafundowało ludzkości biblijny wręcz potop. W takiej sytuacji postanowiono wrócić do sprawdzonych metod i wzorem Noego wybudowano Arki, mające zapewnić naszemu gatunkowi przetrwanie i umożliwić mu odbudowę swojej dawnej potęgi na tych skrawkach lądu, które wciąż wystają ponad wodę.


Główne cechy:

  • Wersja Complete Edition zawiera pakiet dodatków: The Eden Project Complete DLC Pack, The Financial Crisis Complete DLC Pack oraz The Nordamark Conflict Complete Pack a także rozszerzenie Tajemnicza Błękitna Głębia!
  • Rozgrywka bazuje w większości na mechanizmach doskonale znanych fanom serii, które zostały jednak wzbogacone o szereg nowych opcji.
  • Po raz pierwszy w historii cyklu dostajemy możliwość pokierowania trzema frakcjami - Tycoons, Echoes oraz Tech. Ci pierwsi stawiają na przemysł i agresywną ekspansję. Za nic mają dobro środowiska, zamiast tego priorytetem jest dla nich osiąganie dużych zysków i gromadzenie surowców w najkrótszym możliwym czasie.
  • Drugie z tych stronnictw preferuje wolniejszy rozwój przemysłowy i koncentrowanie się na odnawialnych źródłach energii, co umożliwia mu zachowanie naturalnego środowiska w stanie praktycznie nietkniętym.
  • Ostatnia społeczność jest ukierunkowana na nowoczesne technologie i rozwój badań nad praktycznie każdą sferą życia. Podstawą jej egzystencji są liczne laboratoria i ośrodki badawcze.
  • Co ciekawe, frakcje nie są sobie wrogie i gra wcale nie zmusza nas do wybrania jednej z nich. Zamiast tego są po prostu ścieżkami rozwoju, które możemy swobodnie wykorzystywać i łączyć dla realizacji naszych celów. Wszystkie stronnictwa mają inne budynki, technologie oraz mieszkańców z unikalnymi potrzebami.


Zastosowane technologie

Online Online

Przemoc Przemoc

7 7

Charakterystyka

Producent

Ubisoft

Platforma

PC

Producent

Related Designs

Wydawca

Ubisoft

Wydawca PL

Ubisoft

Gatunek

Ekonomiczna, Science-fiction, Strategiczna

Seria

Anno

Linia

Ubisoft Exclusive

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online Przemoc 7

Techniczne

Producent

Ubisoft

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

W zestawie

Dodatek Tajemnicza Błękitna Głębia Pakiet dodatków The Eden Project Complete DLC Pack Pakiet dodatków The Financial Crisis Complete DLC Pack Pakiet dodatków The Nordamark Conflict Complete Pack

Wymagania sprzętowe

Producent

Ubisoft

Procesor

Intel Core 2 Duo 2 GHz

Dysk twardy

5 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

2 GB, 4 GB dla Vista/7

Karta graficzna

512 MB

System operacyjny

Microsoft Windows XP/Vista/7

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Pełen Pakiet jak w opisie, gra po Polsku.

Aktualności

Więcej

Gra PC Anno 2070 Complete Edition Exclusive ×
Gra PC Anno 2070 Complete Edition Exclusive
Gra PC Anno 2070 Complete Edition Exclusive
Gra PC Anno 2070 Complete Edition Exclusive
Gra PC Anno 2070 Complete Edition Exclusive
Gra PC Anno 2070 Complete Edition Exclusive

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]