Gra PC CDP.PL Wargame Red Dragon

nr kat.: 1233883 CDP.PL

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Seria Wargame ze studia Eugen Systems, zapoczątkowana premierą Wargame European Escalation, szybko stała się wzorem gier RTS, cenionym przez ponad 500 000 graczy.


Eugen Systems przedstawia trzeci, najambitniejszy tytuł serii, która została świetnie przyjęta zarówno przez graczy, jak i przez krytyków. Zawiera on, podobnie jak Wargame AirLand Battle, mnóstwo nowych elementów.
Wargame Red Dragon zachowuje tę samą mechanikę gry, która uczyniła serię wielkim przebojem, jednak po raz pierwszy akcja nie będzie miała miejsca w Europie, tylko w Azji Środkowej w latach 1975-1991.


Imponujące możliwości nowej wersji silnika IRISZOOM™ pozwalają na natychmiastowe przeniesienie się z widoku satelitarnego wprost w ogień walki i płynne poruszanie się pośród setek jednostek oraz bardzo realistycznego krajobrazu.
Do sił zbrojnych dostępnych w Wargame dołączyły armie 5 państw, w tym Chin i Korei Północnej, wraz z ponad 450 nowymi jednostkami. Na szczególną uwagę zasługuje wprowadzenie jednostek morskich oraz wodno-lądowych, co przy wykorzystaniu mórz i rzek otwiera nowe możliwości strategiczne. Siłę wszystkich armii oddaje zapierająca dech liczba ponad 1300 jednostek oraz pojazdów bojowych, odtworzonych z niebywałą dbałością o szczegóły na podstawie prawdziwych modeli.


Nowa kampania dla jednego gracza przenosi go w piekło wojny na terenach Korei, a sprawdzony tryb dla wielu graczy pozwoli na udział w spektakularnych bitwach nawet 20 użytkownikom jednocześnie.

 

CECHY GRY:
Ponad 1300 jednostek – odtworzonych z najwyższą dbałością o szczegóły – które wchodzą w skład armii 17 walczących państw

Ogromne mapy o powierzchni nawet 150 km2, z milionami wyświetlanych jednocześnie obiektów


Oszałamiający silnik graficzny, pozwalający na przeniesienie się z widoku satelity w sam środek bitwy z udziałem setek jednostek


Nowa, dynamiczna kampania dla jednego gracza, rzucająca go w piekielny konflikt zbrojny na terenie Korei


Sprawdzony w boju tryb dla wielu graczy, który daje możliwość stoczenia widowiskowych bitew nawet 20 użytkownikom jednocześnie!

 

Zastosowane technologie

Online Online

Przemoc Przemoc

16 16

Charakterystyka

Producent

Cdp.pl

Platforma

PC

Producent

Eugen Systems

Wydawca

Focus Home Interactive

Wydawca PL

CDP.PL

Wersja językowa

Angielska, Polska

Gatunek

RTS (Real-Time Strategy), Strategiczna, Wojenna

Seria

Wargame

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online Przemoc 16

Techniczne

Producent

Cdp.pl

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

Wymagania sprzętowe

Producent

Cdp.pl

Procesor

Intel Core 2 Duo 2.5 GHz

Dysk twardy

20 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

2 GB

Karta graficzna

256 MB

System operacyjny

Microsoft Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8

5 na 5

Witam moja opinia na temat tej gry jest taka ze ta gra WarGame Red Dragon jest najlepszą strategią we wszytkich strategiach bardzo ją lubię

Aktualności

Więcej

Gra PC CDP.PL Wargame Red Dragon ×
Gra PC CDP.PL Wargame Red Dragon
Gra PC CDP.PL Wargame Red Dragon
Gra PC CDP.PL Wargame Red Dragon
Gra PC CDP.PL Wargame Red Dragon
Gra PC CDP.PL Wargame Red Dragon

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]