Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)

nr kat.: 1102139 CENEGA
UFO: Trylogia to zestaw składający się z trzech gier strategiczno taktycznych: UFO: Kolejne Starcie, UFO: Decydujące Starcie oraz UFO: Afterlight Bitwa o Marsa. UFO: Kolejne Starcie to gra, w której użytkownik kieruje rozwojem ogólnoplanetarnej organizacji walczącej z najazdem obcych zwanych Reticulanami. Najeźdźcy chcąc zmienić ziemie w przyjazne im środowisko, powodują masowe mutacje ludzi i zwierząt, prowadzące w ostatecznym rozrachunku do powstania pokrywającej powierzchnię Ziemi biomasy. Rozgrywka ma formę zarządzania siecią baz (w których odbywa się produkcja sprzętu, badania naukowe oraz inne typy działalności) i kierowania komandosami wykonującymi rozmaite misje (odbijanie opanowanych przez obcych baz wojskowych, likwidowanie skupisk kosmitów, zdobywanie kluczowych dokumentów). Akcja UFO: Decydujące Starcie toczy się w roku 2054 i nawiązuje do wydarzeń z UFO: Kolejne Starcie. 50 lat przed wypadkami ukazanymi w grze na Ziemi wydarzyła się globalna katastrofa, zmuszając mieszkańców do ucieczki na latającą wyspę Laputę. Po latach na wyspie wybuchł jednak konflikt niszcząc ją doszczętnie. Jej mieszkańcy muszą powrócić na opuszczoną niegdyś planetę i pokonać zasiedlające ją wrogie nacje. Rozgrywka jest podobna do tej znanej z UFO: Kolejne Starcie. UFO: Afterlight Bitwa o Marsa to kolejna strategia, tym razem tocząca się na Marsie, gdzie z pomocą Reticulanów ludzie założyli bazę. Nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa osadnicy aktywowali starożytny system obronny i zmuszeni zostali do walki z nim. Ponadto ludzie utracili kontakt z macierzystą planetą. Rozgrywka polega na rozbudowie bazy (produkcja, nowe technologie oraz szkolenie żołnierzy) oraz kierowaniu oddziałem walczącym z napastnikami.

Zastosowane technologie

Przemoc Przemoc

16 16

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

PC

Producent

Altar, Cenega

Wydawca

Cenega Poland

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Strategiczna, Taktyczna

Linia

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Przemoc 16

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Nośnik

DVD

W zestawie

Gra UFO Afterlight Bitwa o Marsa, Gra UFO Decydujące Starcie, Gra UFO Kolejne Starcie

Wymagania sprzętowe

Producent

Cenega

Procesor

Intel Pentium III, 1.1 GHz

System operacyjny

Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP

Inne

DirectX 8.1

Karta dźwiękowa

Zgodna z DirectX

Kontrolery

Klawiatura, Mysz

5 na 5

dodatkowe materiały znajdowały się w wydaniu premierowym a nie w pomarańczowej serii, a poza tym gra kosztuje 9zł! :)

3 na 5

Gra ogółem spoko, lecz w opisie pisze: \"DVD z materiałami dodatkowymi, Instrukcja, Notes, Naklejki, Pocztówki, Gra UFO Afterlight Bitwa o Marsa, Gra UFO Decydujące Starcie, Gra UFO Kolejne Starcie\" A w pudełku znajdziemy jedynie instrukcję i płytę.

Aktualności

Więcej

Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)
Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK) ×
Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)
Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)
Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)
Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)
Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)
Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)
Gra PC CENEGA UFO: Trylogia (PKK)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]