Gra PC FIFA 20

nr kat.: 9999891090
Outlet
Stan: doskonały
Szczegóły
 • Gatunek: Sportowa
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online, PEGI: 3
 • Platforma: PC
 • Wersja językowa: Polska wersja językowa
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Chwilowo niedostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacjaFIFA 20

EA prezentuje Volta Football, zupełnie nowy tryb zabawy w grze EA Sports FIFA 20, ktorej ogólnoświatowa premiera odbędzie się 27 września.

Zagraj w FIFA 20 w polskiej wersji językowej przed innymi już 19 września dzięki abonamentom EA i Origin Access


Zobacz, jak w grze FIFA ożywają spotkania rozgrywane kilku na kilku.


LOS ANGELES, USA – 8 czerwca 2019 r. – Firma Electronic Arts Inc. zapowiedziała na imprezie EA PLAY zupełnie nowy sposób zabawy, który pojawi się w grze EA SPORTS™ FIFA 20. Mowa o trybie VOLTA Football*, dla którego inspiracją były mecze rozgrywane na ulicach, boiskach i halach futsalowych całego świata. Premiera gry na PlayStation®4, Xbox One i PC będzie miała miejsce 27 września 2019 r.


W VOLTA Football gracze mogą stworzyć własną postać, wyrazić swój indywidualny styl i cieszyć się realistycznym futbolem ulicznym. Ten zupełnie nowy system rozgrywki osadzony głęboko w prawdziwej piłce pozwala poczuć rytm ulicy dzięki uproszczonym sztuczkom, nowym animacjom popisów i możliwości odgrywania piłki od ściany. Więcej informacji na temat nowych funkcji i trybów VOLTA w grze FIFA 20 zawiera ta strona.


„W tym roku wprowadzamy coś zupełnie nowego – VOLTA Football, czyli tryb odzwierciedlający to, w jaki sposób wielu współczesnych piłkarzy zaczynało swoją przygodę z piłką. To prawdziwie niepowtarzalne oblicze futbolu pozwoli graczom bawić się w EA SPORTS FIFA w sposób dotąd niespotykany” – powiedział Aaron McHardy, producent wykonawczy gry EA SPORTS FIFA. „Skoncentrowaliśmy też nasze wysiłki na wprowadzeniu kilku kluczowych zmian w rozgrywce, które wprowadzają większy realizm we wszystkich obszarach gry. Ponieważ teraz w FIFA 20 gierki kilku na kilku są integralną częścią gry, każdy może przenieść to, czego się nauczy na ulicach, na wielkie stadiony i odwrotnie”.


Dodatkowo system inteligencji piłkarskiej wprowadza do gry FIFA 20 zupełnie nowe podejście do rozgrywki i podnosi poprzeczkę jakości. Teraz mecze rozgrywane na wirtualnej murawie będą jeszcze bardziej przypominały te prawdziwe. System realistycznego przebiegu spotkania sprawia, że sztuczna inteligencja gry ma większą świadomość upływu czasu, przestrzeni na boisku i ustawienia zawodników na boisku, co w efekcie daje użytkownikowi większą kontrolę nad meczem. System decydujących chwil składający się z dwóch podsystemów – nowej funkcji pewnego wykończenia, która zmienia cały sposób oddawania strzałów, aby uderzenia wykonywane w podobnych warunkach były bardziej powtarzalne; oraz funkcji kontrolowanego odbioru, która wykorzystuje system aktywnego prowadzenia piłki i obejmuje różne nowe animacje. I w końcu system fizyki piłki dodatkowo zwiększa realizm gry poprzez urozmaicenie trajektorii lotu futbolówki, wprowadzenie bardziej realistycznych starć piłkarzy i wykorzystywanie w większym stopniu praw fizyki.


Każdy, kto zamówi Edycję Ultimate gry EA SPORTS FIFA 20 w przedsprzedaży** na PS4, Xbox One lub PC, otrzyma dostęp do gry na trzy dni przed premierą, IKONĘ (w wersji pośredniej) do wyboru na wypożyczeniu na 5 meczów FIFA Ultimate Team™, do 24 złotych paczek rzadkich kart oraz specjalne stroje FUT. Dodatkowo do zamówień** złożonych przed 5 sierpnia 2019 r. dodajemy niewymiennego piłkarza „Obiecujące transfery” w FUT 20. Więcej informacji na temat zamówień w przedsprzedaży** zawiera ta strona.


Abonenci EA Access*** i Origin™ Access*** Basic mogą zagrać przez 10 godzin już 19 września 2019 r. w ramach przedpremierowej wersji próbnej. Z kolei posiadacze abonamentu Origin Access Premier na PC uzyskają tego dnia nieograniczony dostęp do pełnej wersji gry.

 

Gra FIFA 20 powstaje w studiach EA Vancouver i EA Romania. Ogólnoświatowa premiera na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC odbędzie się 27 września 2019 r. Dołącz do społeczności EA SPORTS FIFA na Facebooku i Instagramie. Zachęcamy też do obserwowania nas na Twitterze @easportspl.


* TRYB VOLTA FOOTBALL JEST DOSTĘPNY TYLKO NA PLATFORMACH XBOX ONE, PLAYSTATION 4 I PC. WIĘCEJ INFORMACJI POD ADRESEM https://www.ea.com/games/fifa/fifa-20/volta.


** PRZEDSPRZEDAŻ EDYCJI ULTIMATE DOTYCZY WYŁĄCZNIE PLATFORM PS4, XBOX ONE I PC I JEST PROWADZONA WE WSZYSTKICH KRAJACH, GDZIE MOŻNA NABYĆ PUNKTY FIFA POINTS. OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-20/fifa-20-game-and-offer-disclaimers. 


*** OBOWIĄZUJĄ WARUNKI, OGRANICZENIA I ZASTRZEŻENIA. WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONACH ea.com/pl-pl/ea-access/terms ORAZ origin.com/pl-pl/store/origin-access/terms.

  Charakterystyka

 • Platforma
  PC
 • Producent
  EA Sports
 • Wydawca
  Electronic Arts Inc.
 • Wydawca PL
  Electronic Arts Polska
 • Wersja językowa
  Polska wersja językowa
 • Gatunek
  Sportowa
 • Linia
  FIFA
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI)
  Online
  PEGI: 3

  Techniczne

 • Rodzaj
  Gra
 • Tryb gry
  Single / multiplayer
 • Tryb multiplayer
  Internet / wspólny ekran
 • Liczba graczy
  1-2
 • W zestawie
  Dodatkowa zawartość cyfrowa

  Wymagania sprzętowe

 • Procesor
  Intel Core i3 3.10 GHz
 • Dysk twardy
  50 GB wolnego miejsca na dysku
 • Pamięć RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  2 GB
 • System operacyjny
  Microsoft Windows 7/8.1/10 64-bit

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
1/5
SebastiaN 2019.11.30, 08:10

Najgorsza fifa

Najgorsza fifa w histori

5/5
Vojaaq 2019.11.24, 11:55

Jest ok

Opinia potwierdzona zakupem
5/5
Robert 2019.10.05, 09:45

Mediamarkt wywiązał się się z zamówienia super.

Zamówienie było w sklepie już z samego rana do odbioru. Co do gry, to spodziewaliśmy się dużo więcej. Jeżeli chodzi o cenę co do gry to EA Sport przesadziła.

Opinia potwierdzona zakupem