Gra PC Guild Wars 2: Heart of Thorns

nr kat.: 1287365 CDP.PL

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Guild Wars 2: Heart of Thorns zawiera także podstawową wersję gry Guild Wars 2. Brak subskrypcji. Kup grę i graj do woli. To takie proste!

W sercu dżungli Maguuma czeka na ciebie moc nowych przygód! Staw czoła rosnącym w siłę hordom Mordremotha, szukaj sojuszników wśród członków pradawnych kultur i walcz z nowymi przeciwnikami w świecie rozbudowanym również w pionie. Wznoś się na duże wysokości i szybuj na lotni wprost do serca dżungli.

Staw czoła grupowym wyzwaniom, przemierzaj dżunglę w nowych rejonach otwartego świata, poznaj nowe wątki fabularne oraz wydarzenia i zmierz się z potężnymi nowymi bossami.

Guild Wars 2: Heart of Thorns to pierwszy dodatek do gry Guild Wars 2. Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną przez Guild Wars 2 rozszerzenie rozprawia się z utartymi konwencjami gier MMO i oferuje graczom nowy standard wirtualnego świata, oparty na idei, według której od celu ważniejsza jest prowadząca do niego droga.

Gra Guild Wars 2 otrzymała ponad 100 nagród i wyróżnień. Od momentu premiery wydanych zostało ponad 40 bezpłatnych pakietów zawartości, w tym ukazujące się w odcinkach pakiety fabularne Living World™, wydarzenia okolicznościowe i zestawy nowych funkcji. Guild Wars 2 opracowuje studio ArenaNet, wielokrotnie nagradzane za nowatorskie podejście do tworzenia wirtualnych światów.

Główne cechy:

  • Nowe zdolności. System Mastery wprowadza wiele zmian do ścieżki awansupostaci. Zyskasz dzięki niemu nowe możliwości szkolenia bohatera powyżej 80. poziomu oraz otrzymasz dostęp do szeregu nowych umiejętności, m.in. korzystania z lotni, obdzierania mordremów z kory oraz budowania kolekcji, dzięki którym można tworzyć legendarną broń.
  • Specjalizacje. Niech twój styl gry rozwija się razem z tobą. Dzięki specjalizacjomprofesji zdobędziesz dostęp do broni, z której twoja postać nie mogła wcześniej korzystać, oraz do nowych cech, umiejętności i elementów mechaniki, które ujawnią przed tobą zupełnie nowe oblicze twojej profesji.
  • Nowa profesja: Revenant. Jako Revenant możesz przywoływać legendarne moce isiać chaos na polu bitwy. Rusz do walki w ciężkiej zbroi i korzystaj z potężnej mocy Mgieł.
  • Siedziby gildii. Twoja gildia przemierzyła już cały świat? Czas, by zdobyła własnykawałek gruntu. Wspólnie z innymi członkami gildii zajmij i rozwijaj wspaniałą siedzibę w samym sercu Maguumy.
  • PvP: nowy tryb Stronghold. Zbieraj surowce i rekrutuj żołnierzy. Walcz o kontrolęnad bohaterami. Broń swojej twierdzy za pomocą trebusza i przygotuj oblężenie, by pokonać mistrza wrogiej gildii! Skorzystaj z nowej funkcji tworzenia drużyn w gildii i wspinaj się po szczeblach tablicy wyników. Tryb Stronghold to zupełnie nowy styl gry PvP w Guild Wars 2!
  • WvW: nowa mapa Borderlands. Poznaj mapę Borderlands, czyli nowy wymiarwielkich bitew w trybie World vs. World. Walcz na zdradzieckich wysokościach, korzystaj z pomocy walecznych sojuszników i zrzucaj wrogów w czeluści dzięki podstępnym pułapkom. Na tej mapie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej liczą się konkretne cele – za ich osiąganie otrzymasz dostęp do nowych strategii i elementów mechaniki, które pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa.

Zastosowane technologie

Online Online

Przemoc Przemoc

Wulgaryzmy Wulgaryzmy

12 12

Charakterystyka

Producent

Cdp.pl

Platforma

PC

Producent

ArenaNet

Wydawca

NCsoft

Wydawca PL

CDP.PL

Wersja językowa

Angielska

Gatunek

Fantasy, MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) PvP (Player versus Player), RPG (Role-Playing Game)

Seria

Guild Wars

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online Przemoc Wulgaryzmy 12

Techniczne

Producent

Cdp.pl

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Massive online multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

Wymagania sprzętowe

Producent

Cdp.pl

Procesor

Intel Core 2 Quad 2 GHz

Dysk twardy

35 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

2 GB

Karta graficzna

256 MB

System operacyjny

Microsoft Windows XP(SP3)/Vista/7/8

5 na 5

Gra

Szkoda, że nigdzie w Gdańsku nei da isę kupić :/

5 na 5

super

najnizsza cena w sklepach online ,dostawa nastepnego dnia do paczkomatu

Aktualności

Więcej

Gra PC Guild Wars 2: Heart of Thorns ×
Gra PC Guild Wars 2: Heart of Thorns
Gra PC Guild Wars 2: Heart of Thorns
Gra PC Guild Wars 2: Heart of Thorns
Gra PC Guild Wars 2: Heart of Thorns
Gra PC Guild Wars 2: Heart of Thorns

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]