MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra PC Phoenix Point

nr kat.: 1420451
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point
Gra PC Phoenix Point

Opis i specyfikacja

Phoenix Point

Pudełkowe wydanie na PC zawiera:

- płytę z instalatorem Epic Game Store oraz cyfrową wersją ścieżki dźwiękowej z gry

- ulotkę z kodem na pełną wersję gry do wykorzystania w Epic Games Store

- ulotkę z kodem na pierwszy dodatek DLC pod tytułem “Krew i Tytan”* do wykorzystania w Epic Games Store


Phoenix Point rzuca gracza w wir desperackiej walki o odzyskanie Ziemi z rąk mutującego, pozaziemskiego zagrożenia. Turowa, taktyczna walka na generowanych proceduralnie mapach, zarządzanie zasobami na skalę globalną, nieskończone wariacje kolejnych rozgrywek i ostre wyzwania - Phoenix Point ma to wszystko.


Po globalnej katastrofie ekologicznej zaczął szerzyć się Pandorawirus, przekształcając wszystko, co żywe, włącznie z ludźmi, w obrzydliwe mutanty. Małe enklawy, podzielone zarówno odległością jak i przekonaniami, są ostatnim wspomnieniem po cywilizacji, która nie była w stanie zwalczyć Pandorawirusa. Projekt Phoenix, starożytny mechanizm zabezpieczenia przed globalną katastrofą, to jedyna nadzieja na ponowne zjednoczenie ludzkości w walce o planetę.


Stań na czele projektu Phoenix, dowodząc z bazy w Phoenix Point. Badaj i rozwijaj nowe technologie i techniki, planuj operacje, buduj sojusze, by zjednoczyć ludzkość - lub po prostu zniszcz każdego, kto stanie ci na drodze. Twoim zadaniem jest ocalić planetę i odbudować cywilizację, ale obce zagrożenie może kryć znacznie więcej niż może się wydawać.


Główne cechy:

Mutujące obce zagrożenie: Staw czoła nieustannie zmieniającemu się zagrożeniu ze strony kosmitów, które dostosowują się do twojej taktyki i nie dają wytchnienia, nawet gdy twój zespół rośnie w siłę i odkrywa kolejne technologie.


Turowe bitwy: wykorzystaj umiejętności całego oddziału czterech i więcej żołnierzy oraz dronów na proceduralnie generowanych mapach.


Weź bitwę na celownik: Oprócz wyposażania i dowodzenia jednostkami, Phoenix Point pozwala przejąć bezpośrednią kontrolę nad bronią żołnierza, dzięki unikatowemu systemowi swobodnego celowania w walce. Celuj w słabe punkty, broń lub kosztowności albo po prostu w środek masy.


Wielki powrót Geoscape: sprawdź sytuację na całym świecie, zaplanuj działania i zarządzaj zasobami w skali globalnej.


Głęboki i rozbudowany system rozwoju żołnierzy: dopasuj unikatowe umiejętności, broń i wyposażenie swojemu oddziałowi.


Skomplikowane i trudne bitwy z bossami: zmierz się z wielkimi, mutującymi potworami, które potrafią zarówno się bronić jak i atakować, więc wymagają dobrej strategii i celności.


Odkryj sekrety Pandorawirusa: Phoenix Point prowadzi złożoną narrację z wieloma zakończeniami, które gracz może odkryć tylko poprzez wiele rozgrywek. Odkryj tajemną historię, poznaj pochodzenie mutantów, Pandorawirusa i samego Phoenix Point poprzez eksplorację, dyplomację i badania.


Zarządzaj stosunkami dyplomatycznymi: Projekt Phoenix to nie jedyna organizacja walcząca o Ziemię. Militarna organizacja Nowe Jerycho, mistyczni Wyznawcy Anu i technofile Synedrionu oferują wyjątkowe zyski z współpracy i groźby dla oponentów. Jakie zbudujesz z nimi relacje - i czy jakiekolwiek? Decyzja należy do ciebie.


Technologia nowej generacji z klasycznymi fundamentami: Phoenix Point to projekt Juliana Gollopa, twórcy serii X-COM/UFO: Enemy Unknown w latach 90. Podtrzymanie ducha oryginalnej gry X-COM/UFO: Enemy Unknown, jednocześnie odnawiając grafikę, technologię i systemy do nowoczesnych standardów sprawiło, że Phoenix Point to klasa sama w sobie.

Zastosowane technologie

Przemoc Przemoc

16 16

Charakterystyka

Producent

Koch Media

Platforma

PC

Producent

Snapshot Games Inc.

Wydawca

Deep Silver / Koch Media

Wydawca PL

Koch Media Poland

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Science-fiction, Strategiczna, Taktyczna, Turowe

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Przemoc 16

Techniczne

Producent

Koch Media

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

W zestawie

Cyfrowy Soundtrack, Dodatkowa zawartość cyfrowa

Wymagania sprzętowe

Producent

Koch Media

Procesor

Intel Core i3

Pamięć RAM