MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered

nr kat.: 1376531
Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
Gra PC Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered

Opis i specyfikacja


Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered

Przygotuj się na powrót na Marsa dzięki odświeżonej wersji gry!

W stosunku do oryginalnej gry Red Faction Guerilla z 2009 roku zmianom zostały poddane następujące elementy:

· Całkowicie odświeżona grafika  – przerobione tekstury i poprawiona jakość oprawy graficznej
· Oświetlenie i dynamiczne cienie
· Poprawione modele shaderów i efekty postprocessing
· Dodane wsparcie dla rozdzielczości 4K

Więcej o grze Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered:

50 lat od wydarzeń fabularnych z oryginalnej gry Red Faction, fabuła umożliwia graczom wcielić się w rolę powstańczego wojownika i dołączyć do nowo powstałego ruchu Red Faction, walczącego o wyzwolenie z opresyjnych objęć Earth Defence Force. Red Faction: Guerrilla niezmiennie pozostaje tytułem opartym na ciągłej destrukcji w ogromnym, otwartym świecie, z dynamiczną partyzancką walką i z prawdziwą, opartą na zasadach fizyki demolką.

Główne cechy:

· Otwarta wojna partyzancka – Ty decydujesz kto, kiedy, gdzie i jak ma walczyć. Wykorzystaj taktykę partyzancką, improwizowaną broń i zmodyfikowane pojazdy, aby wyprowadzać powstańcze ataki na cele EDF. Inicjuj ataki w oparciu o własny styl gry, podejmuj misje w dowolnej dla siebie kolejności lub angażuj się w destrukcyjne działania, aby osłabić wpływy EDF na Marsie.

· Strategiczna destrukcja – Wykorzystaj destrukcje do zyskania przewagi taktycznej, zastawiając zasadzki lub wywołując wybuchy reakcji łańcuchowej – atakuj twierdze wroga i trwale modyfikuj środowisko gry. Wykorzystaj w pełni dynamiczne możliwości destrukcji otoczenia oparte na fizyce: detonuj materiały wybuchowe w ścianach lub podłodze, aby ustawić zasadzkę lub zwiać; zniszcz klatkę schodową, aby zatrzymać swoich prześladowców lub przejeżdżaj przez dziury wyburzone w ścianach.

· Rozwijająca się rozgrywka – Utoruj sobie drogę przez ciągle zmieniające się otoczenie i improwizuj w walce, aby pokonać EDF - mieszaj style rozgrywki, pojazdy, wybór broni i materiałów wybuchowych.

· Epicka oprawa Sci-Fi - Odkryj ogromny, bezlitosny marsjański świat: od opuszczonej placówki górniczej w Parker do lśniącej stolicy Eos, siedziby EDF; następnie przedzieraj się przez całkowicie zniszczalne środowiska otwartego świata, w których roi się od sił EDF, bojowników o Czerwonej Frakcji i szykanowanych osadników.

· Walka w trybie multiplayer - Nie ma takiej kryjówki, która ochroni wrogów przed Tobą w bardzo niszczycielskich i destrukcyjnych trybach rozgrywki wieloosobowej.

Zastosowane technologie

Online Online

Przemoc Przemoc

16 16

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

PC

Producent

Kaiko Games

Wydawca

THQ Nordic / Nordic Games

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Angielska

Gatunek

Akcja, Science-fiction, TPP (Third-Person Perspective), TPS (Third-Person Shooter)

Linia

Red Faction

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online Przemoc 16