Gra PC Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska

nr kat.: 1289898 CDP.PL

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska

StarCraft II: Legacy of the Void jest samodzielną grą - do działania nie wymaga StarCraft II: Wings of Liberty i StarCraft II: Heart of the Swarm.


Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska zawiera następujące elementy:

  • Gra Starcraft II: Legacy of the Void
  • Kolorowy Podręcznik operacyjny w twardej oprawie (w języku angielskim)
  • Filmy z gry i kulisy produkcji (w języku angielskim)
  • Ścieżka dźwiękowa na płycie CD
  • Zawartość cyfrowa: Archont – zwierzak w World of Warcraft, Poszukiwacz Otchłani – wierzchowiec w Heroes of the Storm, Protoski rewers kart w Hearthstone, portrety i skórka jednostki inspirowane rasą protosów w StarCraft II
Otchłań wzywa

Wszystko musi kiedyś dobiec końca – lecz nie lękaj się, bowiem dzięki psionicznym mocom stojących u twego boku protosów przekonasz się, że strach jest tylko złudzeniem. Poprowadź protoskich wojowników i pomóż im zjednoczyć trzy rasy w ostatecznej walce o przetrwanie przeciwko złu, które zagraża wszelkiemu życiu we wszechświecie. Zagraj w zrealizowany z wielkim rozmachem, ostatni rozdział trylogii StarCraft II i dowiedz się, kto przetrwa w obliczu zagrożenia.


Główne cechy:

  • Połącz siły niczym archont. Dzięki współpracy w trybie archonta, ty i twój znajomy możecie podzielić się kontrolą nad jedną bazą i jedną armią. Opracujcie szczegółowy plan walki i skoncentrujcie się na wyeliminowaniu swoich przeciwników.
  • Zawieraj sojusze. Dzięki współpracy w trybie sprzymierzonych dowódców, możesz połączyć siły ze znajomym i wcielić się rolę jednego z dowódców znanych z serii StarCraft. Tocz bitwy w różnych scenariuszach, awansuj na kolejne poziomy i pokaż swoje umiejętności w grze drużynowej w strategii czasu rzeczywistego.
  • Atakuj z mroku. Zgłęb nowe strategie dostępne dzięki wprowadzeniu do gry sześciu zupełnie nowych jednostek – dwóch dla każdej rasy – i poznaj nowe zdolności znanych i lubianych jednostek.
  • Dołącz do społeczności e-sportowej. Miliony graczy doświadczyły już dreszczu e-sportowych emocji i smaku zwycięstwa zarówno podczas gry jak i kibicowania faworytom oraz pretendentom – teraz twoja kolej, aby do nich dołączyć.
  • Rozegraj epilog. Po ukończeniu prologu oraz kampanii protosów dla jednego gracza, zapoznaj się ze zwieńczeniem trylogii StarCraft II i poznaj losy każdej z ras w epilogu.

Zastosowane technologie

Online Online

16 16

Charakterystyka

Producent

Cdp.pl

Platforma

PC

Producent

Blizzard Entertainment

Wydawca

Blizzard Entertainment

Wydawca PL

CDP.PL

Wersja językowa

Polska (dubbing)

Gatunek

RTS (Real-Time Strategy), Science-fiction, Strategiczna

Seria

StarCraft

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online 16

Techniczne

Producent

Cdp.pl

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

W zestawie

Dodatkowa zawartość cyfrowa, Filmy z gry i kulisy produkcji, Gra Starcraft II: Legacy of the Void, Podręcznik, Ścieżka dźwiękowa

Wymagania sprzętowe

Producent

Cdp.pl

Procesor

Intel Pentium 4

Dysk twardy

4 GB wolnego miejsca na dysku

Pamięć RAM

1 GB

Karta graficzna

128 MB

System operacyjny

Microsoft Windows XP/Vista/7

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jak zawsze plusik

Bardzo ciekawe pudełko, soundtrack brzmi epicko, jak każda muzyka od Blizzarda. Rysunki w księdze szczegółowe i rozpisane po kres możliwości. Gra 10/10 za fabułę, a przede wszystkim wstawki, dzięki których mam wrażenie jak bym uczestniczył w filmie, a nie w grał w grę strategiczną.

Aktualności

Więcej

Gra PC Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska ×
Gra PC Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska
Gra PC Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska
Gra PC Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska
Gra PC Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska
Gra PC Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]