MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra PC This War of Mine

nr kat.: 1255463
Gra PC This War of Mine
Gra PC This War of Mine
Gra PC This War of Mine
Gra PC This War of Mine
Gra PC This War of Mine

Opis i specyfikacja

 
This War Of Mine
 
W grze This War Of Mine gracz nie wciela się w postać elitarnego żołnierza – zamiast tego ma do czynienia z grupką cywili, którzy próbują przeżyć w oblężonym mieście. Zmagają się oni z brakiem żywności i lekarstw, a także ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów oraz groźnych szabrowników. Nieraz przyjdzie nam podejmować decyzje, które mogą zaważyć na tym, czy uda się przetrwać kolejną dobę. To właśnie cykl dnia i nocy będzie dyktować tempo rozgrywki: w ciągu dnia ukryci snajperzy uniemożliwią opuszczenie schronienia. O tej porze gracz skupi się na dbaniu o swoją kryjówkę oraz cywili – kluczowe będzie zajmowanie się rzeczami potrzebnymi do przetrwania. Z kolei w nocy gracz będzie musiał dokonać wyboru osoby, która wyruszy na poszukiwania jedzenia lub lekarstw, dzięki którym uda się utrzymać ludzi przy życiu. Spróbuj ochronić wszystkich albo zdecyduj się na poświęcenie jednostki. W trakcie wojny nie ma złych ani dobrych decyzji; liczy się tylko przetrwanie.

Dwa lata zajęło 11 bit studios tworzenie gry This War of Mine. W tym czasie nie pracowali jedynie nad grafiką, kodowaniem i scenariuszem. Próbowali również uchwycić prawdziwą twarz wojny. Włożyli wiele pracy w zapoznanie się ze wspomnieniami osób, które widziały wojnę na własne oczy. Pragnęli się dowiedzieć, jak wygląda prawdziwe piekło na ziemi. Dziś twórcy This War of Mine chcieliby podziękować wszystkim ludziom za ich wsparcie oraz za podzielenie się historiami swojego życia.

Wydanie zawiera dwustronny plakat z grafikami z gry.Główne cechy:
 
  • Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.
  • Przejmij dowództwo nad grupą cywili i pomóż im przetrwać wojnę.
  • Twórz przedmioty, takie jak broń, alkohol, łóżka, piece.
  • Podejmuj dramatyczne decyzje, od których zależeć będzie życie innych.
  • Losowo generowany świat i postacie przy każdym uruchomieniu nowej gry.
  • Wyjątkowy styl przywodzący na myśl rysunki wykonane węglem.Zastosowane technologie

Przemoc Przemoc

Wulgaryzmy Wulgaryzmy

18 18

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

PC

Producent

11 bit studios

Wydawca

11 bit launchpad

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Angielska, Polska

Gatunek

Survival, TPP (Third-Person Perspective), Wojenna

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Przemoc Wulgaryzmy 18

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

W zestawie

Plakat

Wymagania sprzętowe

Producent

Cenega

Procesor

Intel Core 2 Quad

Pamięć RAM

2 GB

Karta graficzna

1 GB

System operacyjny

Microsoft Windows XP(SP3)/Vista/7

Opinie

5/5

Bartosz

Gra jest bardzo ciekawa i oryginalna. Polecam

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

Mama prawie 18 latka

Syn bardzo zadowolony (dostał grę na gwiazdkę) :) Ja natomiast z opisu syna i obserwacji gry przez kilkanaście minut jestem pod olbrzymim wrażeniem. Gra realistyczna, początkowo miałam wrażenie, że może być chwilami dołująca, ale gdy przeczytałam informacje pozostawioną dla bohatera gry (coś w stylu \"Ludzie z sąsiedniego budynku są Ci bardzo wdzięczni za to że uratowałeś ich z budynku, w który trafiła bomba\") stwierdziłam, że ta gra ma również inne dno, uczy że pomaganie innym jest bardzo dobrą rzeczą. Polecam osobom, które tak jak mój syn początkowo grały w gry typu \"Age of empires\" i interesują się historią czy militariami.
Dodatkowo chciałam nadmienic coś co było dla mnie bardzo ważne przy zakupie gry i na tym mi właśnie zależało(gdyż miał to być prezent od gwiazdki) - gra jest nagrana na płycie, a nie jest grą cyfrową, czyli w pudełku nie jest kod z dostępem do gry na internecie (niektóre sklepy właśnie taką formę sprzedaży rozpowszechcniają).
POLECAM

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

jacek

Świetna gra, bardzo unikalna i klimatyczna. Rozgrywka mocno wciąga. W grze jest dużo moralnych decyzji do podjęcia, każdego dnia zastanawiamy się jak przeżyjemy kolejny dzień. Przy paru pierwszych podejściach gra wydaje się trudna, czujemy tą beznadzieję wojny, ale z każdą kolejną godziną poznajemy mechanikę gry coraz bardziej i wiemy na czym się skupić i jak dotrwać ze swoją grupą do końca wojny. To gra uznana na całym świecie i moim zadaniem jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra stworzona w Polsce!

Gra PC This War of Mine ×
Gra PC This War of Mine