MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra PC XK Urban Empire

nr kat.: 1376733
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire
Gra PC XK Urban Empire

Opis i specyfikacja


Urban Empire

Zawiera:
 
Grę Urban Empire
DLC Half Timbered Building – 7 budowli z czasów sprzed 1820 roku, które nadadzą tradycyjny, oldschoolowy wygląd twojemu imperium.
Cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry
Plakat

W Urban Empire kierujesz rodem, z którego wywodzą się kolejni burmistrzowie, rządzisz miastem i mieszkańcami przez okres 200 lat.

Rozwijaj infrastrukturę, planuj dzielnice miasta, omawiaj polityczne decyzje w radzie miasta, przekupuj lub szantażuj swoich przeciwników, respektuj demokratyczne prawa mieszkańców lub ignoruj je i rządź doskonale samodzielnie – decyzja należy do ciebie!

Zaczynając w 1820 roku, rozwijaj swoje miasto przez pięć różnych okresów historycznych, z charakterystycznymi dla każdego z okresów zagrożeniami i możliwościami. Podejmuj wyzwania swoich czasów, tocz polityczne walki, doświadczaj wydarzeń zmieniającego się świata i pionierskich wynalazków, twórz własny unikatowy Urban Empire!

Urban Empire jest pionierską odmianą gier strategicznych, które łączą w sobie zadania budowania miasta z koniecznością podejmowania politycznych decyzji, a to wszystko na przestrzeni 200 lat rozwoju historycznego, co sprawia, że mamy do czynienia z zupełnie nowym gameplayem, gdzie gracze muszą połączyć planowanie strategiczne i rozumienie polityczne, by z sukcesem zarządzać miastem jako jego burmistrz.

Główne cechy:

Wejdź w rolę burmistrza, bądź politycznym przywódcą i dowiedź swoich umiejętności występując przeciwko opozycyjnym partiom. Prowadź swoje miasto poprzez technologiczne zmiany i rewolucje ideologiczne.

Wybieraj pomiędzy 4 rządzącymi rodzinami, z 5 osobami w każdej, np. pomiędzy ceniącą sztukę i kulturę rodziną Shyuskys, czy rodziną Sant’Elias, która skupia się na postępie naukowym i dążeniu do wiedzy.

Doświadczaj 200 lat historii pełnej przełomowych wynalazków, wymagających politycznych sojuszy, stale zmieniających się warunków społecznych, z możliwością gry w czasie 5 różnych okresów historycznych.

Wprowadzaj nowe idee i technologie, takie jak elektryczne pociągi, system odprowadzania ścieków czy szkoły publiczne. Użyj swojej władzy, żeby przekonać radę miasta do swojego politycznego programu.

Twórz i zarządzaj dzielnicami miasta na wielką skalę. Dbaj o zadowolenie mieszkańców i ich potrzeby, takie jak bezpieczeństwo czy dostęp do usług publicznych.

Do 800 dynamicznych wydarzeń odzwierciedlających zawirowania miejskiego życia: wpływaj na decyzje związane z takimi kwestiami jak: prawa kobiet, pojawienie się ruchu hippisowskiego czy zmuszanie małych dzieci do pracy.


Zastosowane technologie

3 3

Charakterystyka

Producent

Cdp.pl

Platforma

PC

Producent

Reborn Games

Wydawca

Kalypso Media

Wydawca PL

CDP.PL

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Ekonomiczna, Strategiczna

Seria

eXtra Klasyka

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

3

Techniczne

Producent

Cdp.pl

Rodzaj