Gra PS4 Assassin's Creed Syndicate Edycja Charnig Cross

nr kat.: 1286972 UBISOFT

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Assassin's Creed Syndicate Edycja Charnig Cross

Edycja Assassin's Creed: Syndicate Edycja Charnig Cross zawiera:

  • Eksluzywne opakowanie kolekcjonerskie
  • Figurkę Jacoba
  • Dwustronną mapę Londynu
  • ścieżkę dzwiękową
  • Dostęp do dwóch misji "runaway Train" oraz "Konspiracja Darwina i Dickensa"

Londyn,  rok 1868. Rewolucja przemysłowa zaowocowała nowymi wynalazkami, które zmieniają życie milionów ludzi dzięki technologiom, które jeszcze niedawno wydawały się nieosiągalne. Okazje, które się rodzą wraz z nowymi czasami ściągają do Londynu rzesze ludzi pragnących wziąć udział w tworzeniu nowego świata. Świata, który nie będzie kontrolowany przez królów, cesarzy, polityków czy religie, lecz przez nowego boga: pieniądz.
 
Jednak nie każdy stanie się beneficjentem nowych czasów. Mimo, że stanowią paliwo dla silnika Imperium Brytyjskiego, robotnicy znaczą niewiele więcej niż dawni niewolnicy. Owoce ich pracy stają się łupem kilku procent na szczycie społecznej piramidy. Robotnicy żyją w biedzie i umierają młodo, w proteście niższe klasy tworzą nowy rodzaj rodziny – gangi, które schodzą do podziemia aby walczyć o przetrwanie. Ta walka trwa aż do czasu gdzy przyłączają się do nich opiekuńczy Asasyni, zdecydowani rozpalić na nowo zarzewia dawnego konfliktu, który odbije się echem w całym współczesnym Londynie.

Przedstawiamy Asasyna Jacoba Frye, który z pomocą bliźniaczej siostry Evie, zmieni los milionów w nadchodzącej grze Assassin’s Creed Syndicate. Wznieć płomienie powstania i przełam złowrogie okowy pętające Londyn. Rzuć się w wir walki, intrygi i przygody.

Główne cechy:

  • Pierwszy Asasyn u progu narodzin współczesnego świata. Jako zuchwały  Jacob Frye stajesz przeciwko wrogom uzbrojony w nowe typy broni (laskę ze szpadą, nóż kukri oraz kastet) i posiadając nowy zestaw zabójczych ruchów. Ulepszona taktyka walki z ukrycia pozwoli tropić cele, a nowe wynalazki (strzała z liną) pozwolą szybciej wspinać się na budynki i usuwać wrogów z zaskoczenia.
  • Przemierzaj Londyn ery przemysłowej. Od Pałacu Buckingham po Whitechapel, walcz i triumfuj w ogromnym, otwartym świecie Wiktoriańskiego Londynu. Przemieszczaj się stylem parkour przez poruszające się pojazdy, ścigaj wrogów, lub sam zmyl pościg. Bierz udział w wyścigach powozów, lub rozbijaj się barką po Tamizie.
  • Przejmij kontrolę nad podziemnym światem Londynu. Gracze mogą stworzyć najpotężniejszy gang Wielkiej Brytanii z Jacobem na czele. Gang  zdolny rzucic wyzwanie plutokrakom i pokonać rywali, aby wyzwolić uciśnionych. Tajne kryjówki wrogów można infiltrować przy pomocy całego arsenału środków, przydatnych także przy przejęciu władzy nad całym Londynem: od napadów na pociągi po niesienie ratunku nielegalnie zmuszanym do pracy dzieciom – nic nie powstrzyma gracza od wprowadzenia sprawiedliwości na ulice metropolii.

Zastosowane technologie

Przemoc Przemoc

Wulgaryzmy Wulgaryzmy

18 18

Charakterystyka

Producent

Ubisoft

Platforma

PlayStation 4

Producent

Ubisoft Studios

Wydawca

Ubisoft

Wydawca PL

Ubisoft

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Akcja, Science-fiction, Skradanka, TPP (Third-Person Perspective)

Seria

Assassin's Creed

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Przemoc Wulgaryzmy 18

Techniczne

Producent

Ubisoft

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

W zestawie

Dodatkowa zawartość cyfrowa, Dwustronna mapa, Ekskluzywne opakowanie, Figurka, Ścieżka dźwiękowa

Aktualności

Więcej

Gra PS4 Assassin's Creed Syndicate Edycja Charnig Cross ×
Gra PS4 Assassin's Creed Syndicate Edycja Charnig Cross
Gra PS4 Assassin's Creed Syndicate Edycja Charnig Cross
Gra PS4 Assassin's Creed Syndicate Edycja Charnig Cross
Gra PS4 Assassin's Creed Syndicate Edycja Charnig Cross
Gra PS4 Assassin's Creed Syndicate Edycja Charnig Cross

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]