Gra PS4 DmC Devil May Cry: Definitive Edition

nr kat.: 1266713 CENEGA
 
DmC Devil May Cry: Definitive Edition
 
Tworzone przez studio Ninja Theory. DmC Devil May Cry: Definitive Edition na PlayStation 4 zawiera oryginalną, stylową grę akcji, wszystkie dostępne do tej pory dodatki, w tym kampanię „Vergil’s Downfall”, jak również nowe tryby gry i dodatkowe funkcjonalności w rozgrywce, dzięki czemu ten tytuł jest godną propozycją dla fanów serii Devil May Cry.
 
DmC Devil May Cry: Definitive Edition przedstawia uwspółcześnioną historię o pochodzeniu Dantego. Dante jest młodym mężczyzną, który gardzi systemem i społeczeństwem. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest człowiekiem, lecz zarazem nie jest jednym z demonów, które dręczyły go przez całe życie. Uwięziony pomiędzy światami czuje się jak wyrzutek. Dzięki pomocy swojego brata bliźniaka, Vergila, przywódcy anarchistycznej grupy „The Order”, Dante odkrywa, co znaczy być dzieckiem demona i anielicy. Na walkę i poruszanie się w świecie gry wpływ mają demoniczne i anielskie zdolności Dantego, co znacznie wpływa na styl gry.
 


Główne cechy:
 
  • Nowością dla graczy w DmC Devil May Cry: Definitive Edition będzie możliwość zagrania bliźniakiem Dantego, Vergilem, w trybie Bloody Palace.
  • Dodatkowym wyzwaniem będą również dodane tryby Gods Must Die oraz Must Style Mode, jak również Hardcore Mode, który został przygotowany z myślą o tym, by bardziej przypominał oryginalny styl gry klasycznej serii Devil May Cry.
  • Gracze DmC Devil May Cry: Definitive Edition otrzymają także zestaw kostiumów dla Dantego i Vergila, które są inspirowane oryginalnym wyglądem z klasycznego Devil May Cry. Wysokiej jakości produkcję będzie można podziwiać w oszałamiającej rozdzielczości 1080p i płynnych 60 klatkach na sekundę na obu konsolach.
  • Balans i usprawnienia umieszczone w DmC Devil May Cry: Definitive Edition zostały przygotowane na podstawie opinii grających w DmC Devil May Cry, podobnie jak liczne modyfikatory, które będzie można włączyć na różnych planszach, w tym Turbo Mode, który dodatkowo podkręci tempo, by uczynić walkę jeszcze bardziej dynamiczną.
  • Dodane zostaną również nowe tabele rankingowe, trofea i osiągnięcia, a także funkcje społecznościowe, by wykorzystać pełny potencjał konsoli Playstation 4.

Zastosowane technologie

Przemoc Przemoc

Treści erotyczne Treści erotyczne

Wulgaryzmy Wulgaryzmy

16 16

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

PlayStation 4

Producent

Ninja Theory

Wydawca

Capcom

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

Akcja, hack'and'slash, TPP (Third-Person Perspective)

Seria

Devil May Cry

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Przemoc Treści erotyczne Wulgaryzmy 16

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

4 na 5

Bardzo dobrze odgrzany kotlet, ze świeżymi dodatkami w postaci bonusów graficznych i DLC. Ogólnie polecam dla tych co nie mieli przyjemności obcowania z tym tytułem, bo jest to bardzo nie doceniona gra, ale za to dobra

Aktualności

Więcej

Gra PS4 DmC Devil May Cry: Definitive Edition
Gra PS4 DmC Devil May Cry: Definitive Edition ×
Gra PS4 DmC Devil May Cry: Definitive Edition
Gra PS4 DmC Devil May Cry: Definitive Edition
Gra PS4 DmC Devil May Cry: Definitive Edition
Gra PS4 DmC Devil May Cry: Definitive Edition
Gra PS4 DmC Devil May Cry: Definitive Edition

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]