MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra PS4 NHL 21

nr kat.: 1435289
Gra PS4 NHL 21
Gra PS4 NHL 21
  • Gatunek: Sportowa
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online , 12
  • Platforma: PlayStation 4
  • Wersja językowa: Angielska
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


NHL 21

W EA SPORTS NHL 21 to najbardziej kreatywni, nowatorscy i śmiali zawodnicy stają się obiektem podziwu. Podążaj własną drogą do światowej sławy w rozszerzonym trybie Be A Pro i zapisz się w historii jako jeden z mistrzów ligi. Udoskonal swoją grę na lodzie dzięki nowym zagraniom, zmyłkom i zwodom zainspirowanym największymi innowatorami w lidze. Uznanie dla kreatywności, uznanie dla nowatorstwa, uznanie dla przyszłości. NHL 21. Uznanie dla wielkości.

INNOWACJA INSPIROWANA SUPERGWIAZDAMI

Znajdujesz się za siatką, a obrona sobie przysypia? Podnieś krążek i wrzuć pod poprzeczką zdumiewającym zagraniem Michigan. Wpraw bramkarza w osłupienie zmyłką Kuczerowa. Zdobądź gola z niemożliwego kąta unikalnym strzałem spomiędzy nóg tak jak Matthew Tkachuk. Pozbądź się natrętnego obrońcy, odbijając krążek od tylnej części bramki i tworząc lukę, dokładnie tak jak zrobił to Sid. Każde z tych legendarnych zagrań to niezapomniane przeżycie hokejowe; twórz własne w NHL 21.

POPRAWIONA SZTUCZNA INTELIGENCJA

Lepsza sztuczna inteligencja sprawia, że współzawodnicy mogą samodzielnie realizować zagrania i zaserwować podanie, które otworzy drogę do bramki. Poza tym zajmują lepsze pozycje i są bardziej otwarci na podania w strefie ofensywnej przy siatce. Z kolei komputerowi obrońcy wkładają więcej starań w spowalnianie przeciwnej drużyny na środku boiska i blokowanie ścieżek podań.

LEPSZA KONTROLA I ROZMIESZCZENIE BRAMKARZA

Opracowane od nowa sterowanie bramkarzem to zwiększony zakres ruchu prawym drążkiem, przez co bramkarze kontrolowani przez graczy reagują płynniej i elastyczniej.

ŚLIZGI, ODBICIA I PODRZUTY

Dodając ślizgi, odbicia i podrzuty, NHL 21 dokonuje transformacji zagrań w strefie neutralnej. Utrzymuj kontrolę nad krążkiem, prześlizgując się obok obrońców wzdłuż bandy. Omiń rywala, odbijając krążek od bandy, a nawet od tylnej części bramki. Możesz także podrzucić krążek nad klęczącym obrońcą, ośmieszając go podczas rajdu na bramkę.

DESPERACKIE OBRONY BRAMKARZA

Wirtuozeria w bramce bierze się z precyzyjnie wykonywanych ruchów – zajęcia najlepszej pozycji do zatrzymania strzału i szybkiej reakcji na nieoczekiwany obrót zdarzeń. Nowe opcje robinsonady i animacje oznaczają, że gol nie zawsze jest rzeczą przesądzoną – zawsze masz szansę wykonać niesłychaną, akrobatyczną obronę – nawet z niespodziewanej strony.

POPRAWIONE USTAWIENIE BRAMKARZA

Bramkarze sterowani przez komputer rozsądniej zajmują pozycje – potrafią się dostosować do sytuacji i skierować w stronę napastnika, tak aby zmaksymalizować szanse obrony.

WORLD OF CHEL

World of Chel ułatwia wejście do gry zarówno solo, jak i z kumplami, aby móc zwyciężać i zdobywać nagrody. W tym roku wprowadzamy sezony rankingowe – w których możesz brać udział w czterech trybach gry, aby zdobywać nagrody i grać w nowych finałach klubowych EASHL

BE A PRO

Nowy tryb Be A Pro daje Ci szansę prześledzenia ścieżki kariery gracza NHL na boisku i poza nim. Zaimponuj rekruterom, dostań się do zespołu i dąż do wspaniałości, zdobywając miejsce w pierwszej linii, grając o Puchar Stanleya i stając się najlepszym zawodnikiem w lidze. Uznanie dla przyszłości w trybie Be A Pro w NHL 21.

HUT

W tym roku wprowadzamy HUT RUSH – zoptymalizowana wersja HUT, która pozwala graczom na szybkie wejście do gier HUT, zdobywanie osiągnięć i odblokowanie nagród za stylowe akcje. Ponieważ ten system punktowy nagradza styl i kreatywność, HUT RUSH zapewni Ci moc niezapomnianych wrażeń.

HUT to tryb gry w NHL 21, który pozwala stworzyć Twój wymarzony zespół obecnych i byłych zawodników oraz legend NHL i grać nimi online. Stwórz swój skład, odbieraj nagrody i zapisz się w historii jako mistrzowski zespół.

INNE TRYBY GRY

GRAJ TERAZ

Wybierz zespół i rozpocznij szybką rozgrywkę przeciwko komputerowi lub drugiej osobie w trybie lokalnym.

SERIA RZUTÓW KARNYCH

Sprawdź skuteczność swoich zmyłek i rozegraj serię rzutów karnych przeciwko komputerowi lub innym graczom w sieci.

HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW

Graj jako świetnie zapowiadający się nowicjusz Hokejowej Ligi Mistrzów i weź udział w turnieju, w którym konkurują ze sobą najlepsze zespoły hokejowe z Europy.

VERSUS ONLINE

Graj mecze rankingowe i towarzyskie z graczami z całego świata i pnij się w tabeli światowej.

TRYB TRENINGOWY

Przećwicz podstawy sportu samodzielnie, w grupie lub weź udział w pełnej sesji treningowej, aby szlifować strategie zespołu i styl gry.

FRANCHISE

Tryb Franchise daje możliwość zmierzenia się z jednym z najważniejszych wydarzeń każdego sezonu: Trade Deadline. Poczuj presję zbliżających się terminów ostatecznych wymian zawodników dzięki uaktualnieniom w czasie rzeczywistym, kiedy Ty i inne drużyny podejmują decyzje o zawodnikach i dokonują transferów. Tak jak w przypadku prawdziwych terminów ostatecznych wymian zawodników, wartość zawodników będzie wahała się w ciągu dnia i będziesz otrzymywać powiadomienia na żywo o odbywających się transferach.

Zastosowane technologie

Online Online

12 12