MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra PS5 Planet Coaster Console Edition

nr kat.: 1434137
Gra PS5 Planet Coaster Console Edition
Gra PS5 Planet Coaster Console Edition
  • Gatunek: Ekonomiczna , Strategiczna
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): 3
  • Platforma: PlayStation 5
  • Wersja językowa: Angielska
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacjaPlanet Coaster Console Edition

Witaj w nowej erze symulacji parku rozrywki! Wciel pomysły w życie za pomocą łatwych w użyciu narzędzi, zarządzaj każdym aspektem swojego imperium   i wykorzystaj najlepsze na świecie projekty nieskończenie kreatywnej społeczności Frontier Workshop. Zaskocz i zachwyć tłumy gości wybudowanym przez siebie parkiem marzeń i zarządzaj tętniącym życiem światem, w którym możesz dopracować każdy szczegół.


Główne cechy:

Dbaj o gości – Goście reagują na zmiany cen, rozmieszczenie elementów scenerii i montaż nowych ekscytujących atrakcji w czasie rzeczywistym. Zadbaj o to, aby dobrze się bawili, a liczba gości — i Twoje zyski — szybko wzrosną.


To Ty rządzisz w swoim parku – Skorzystaj z rozbudowanego i dającego satysfakcję trybu kariery, mierz się z pełnymi wyzwań scenariuszami lub zbuduj swój wymarzony park rozrywki w nieograniczonym trybie piaskownicy.


Wybierz i korzystaj – Dzięki setkom gotowych projektów gracze na wszystkich poziomach zaawansowania mogą szybko stworzyć popularne parki rozrywki. Zacznij grę i działaj, jak chcesz i kiedy chcesz.


Uwolnij swoją kreatywność – Przekształcaj krajobrazy, modyfikuj scenerię i wytęż umysł podczas konstruowania obiektów z pojedynczych elementów. Z łatwością stworzysz swój idealny park rozrywki.


Inspiruj i daj się zainspirować – Odwiedź platformę Frontier Workshop i skorzystaj z nieskończonego źródła niezwykłych dzieł do pobrania lub podziel się własnymi projektami ze światem.

Zastosowane technologie

3 3

Charakterystyka

Producent

Cenega

Platforma

PlayStation 5

Producent

Frontier Developments

Wydawca

Frontier Developments

Wydawca PL

Cenega Polska

Wersja językowa

Angielska

Gatunek

Ekonomiczna, Strategiczna

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

3

Techniczne

Producent

Cenega

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single player

Nośnik

Blu-ray

Opinie

Gra PS5 Planet Coaster Console Edition ×
Gra PS5 Planet Coaster Console Edition