Porównywarka (0)
PLN

Gra PS5 Riders Republic

nr kat.: 1432524

Premiera: 2021-10-28

Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
  • Gatunek: co-op , Sportowa
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online , PEGI: 12
  • Platforma: PlayStation 5
  • Wersja językowa: Polska (napisy)
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


Riders Republic

Ciesz się rozbudowanym trybem wieloosobowym

Zostań częścią ogromnej sieciowej społeczności, gdzie czeka na ciebie cała lawina przeróżnych atrakcji. Szalej w błocie, na śniegu i ziemi razem z innymi graczami w czasie rzeczywistym!

Zbierz ekipę znajomych i ścigaj się z nimi w dół zbocza, obejmuj dominację nad mapami w zawodach drużynowych, sprawdź się w trybach PvP i wydarzeniach, bierz udział w wyścigach ze startu wspólnego i bądź pierwszym uczestnikiem, który przekroczy linię mety (albo jedynym, który do niej dotrze). Przygotuj się na szalone emocje!

Technologia Social Presence

Obserwuj największe sukcesy i najbardziej dotkliwe porażki innych zawodników na swoim ekranie razem z ponad 50 INNYMI GRACZAMI JEDNOCZEŚNIE! Spotykaj się w tętniącym życiem miejsach i poznaj szaleńców takich jak ty. W drogę!

Zwiedź ogrommny, otwarty świat

Od pokrytych śniegiem górskich szczytów aż po wysuszone kaniony – baw się w ogromnym, otwartym świecie, w którym rozpoznasz widoki ze słynnych parków narodowych Stanów Zjednoczonych, takich jak Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sekwoi, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain czy Grand Teton. Wszystkie zostały połączone w jedno wyjątkowe miejsce dla szalonych sportowców takich jak ty. To się dopiero nazywa wolność!

Ten żywy plac zabaw skrywa również wiele ciekawostek – znajdziesz tu przedmioty do zebrania, sporty do odkrycia, parki kaskaderskie do sprawdzenia i górskie szczyty do zdobycia. Nie zwlekaj!

Uwolnij swoją dziką naturę

Dołącz do szalonej społeczności nietuzinkowych i odważnych ryzykantów oraz poczuj się jak prawdziwy zawodowiec.

Graj w różne tryby i awansuj na kolejne poziomy oraz zdobywaj wypasiony nowy sprzęt, który pozwoli Ci wyrazić swój styl – pochwal się nim przed członkami społeczności dzięki modyfikowalnym kartom ID gracza. Bądź tym, kim chcesz, i pokaż całemu światu, na co cię stać. Zabłyśnij niczym gwiazda!

Wybierz własną ścieżkę kariery

Wdrap się na sam szczyt rankingu w trybie kariery i wypróbuj 6 różnych ścieżek kariery, dostępnych w trybie dla jednego gracza lub w trybie PvP.

Wygrywaj najbardziej prestiżowe zawody sportowe, takie jak Red Bull Rampage czy X-Games, i buduj swoją renomę podczas kolejnych sezonów mistrzostw. Zostań legendą dowolnej dyscypliny sportowej i zaznacz swoją pozycję, wygrywając mistrzostwa razem z własnym zespołem zawodowców. Jazda!

Uprawiaj różne dyscypliny sportowe

Przekraczaj granice i spychaj rywali do krawędzi, pędząc szybko i nisko w swoim wingsuicie! Rozpędź się na maksa i suń przez niebo w niezwykłych wyścigach rakietowych skrzydeł! Ruszaj!

Zajmij miejsce na szczycie

Odblokuj legendarnych sponsorów i zyskaj sławę dzięki zaproszeniom na kultowe wydarzenia. Jeszcze tylko podpis i gotowe.

Wkrocz w najnowszą generację

RIDERS REPUBLIC™ będzie działało w 60 FPS na konsolach następnej generacji i wyświetlało jednocześnie ponad 50 graczy na żywo. Niezwykle intuicyjne sterowanie postacią i kamerą, połączone z innowacyjnym systemem trików oznacza, że wszyscy gracze, niedzielni i hardkorowi, będą mieli szansę poczuć nieograniczoną radość z gry, od samego początku.

Zastosowane technologie

Online Online

PEGI: 12 PEGI: 12

Charakterystyka

Producent

Ubisoft

Platforma

PlayStation 5

Producent

Ubisoft

Wydawca

Ubisoft

Wydawca PL

Ubisoft

Wersja językowa

Polska (napisy)

Gatunek

co-op, Sportowa

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online PEGI: 12

Techniczne

Producent

Ubisoft

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet

Nośnik

Blu-ray

Opinie

Gra PS5 Riders Republic ×
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic
Gra PS5 Riders Republic