MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra Xbox One Hitman 2

nr kat.: 1377496
Gra Xbox One Hitman 2
Gra Xbox One Hitman 2
  • Gatunek: Akcja , co-op , Skradanka , TPP (Third-Person Perspective)
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online , Przemoc , 18
  • Platforma: Xbox One
  • Wersja językowa: Polska (napisy)
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


Hitman 2

Wciel się ponownie w Agenta 47, poznaj nową historię i likwiduj cele w nowych rozbudowanych lokacjach.

Najnowsza część uznanej serii skradanek – HITMAN 2. Tytuł w polskiej wersji językowej (napisy) będzie dostępny 13 listopada 2018 roku na komputerowy system rozgrywki PlayStation®4 oraz Xbox One.

Podróżuj po całym globie i namierzaj swoje cele w egzotycznych ogromnych lokacjach. Od przesiąkniętych słońcem ulic po ciemne i groźne lasy deszczowe, nigdzie nie jest bezpiecznie, gdy najbardziej zabójczy asasyn świata, Agent 47, rozpoczyna polowanie.

Przygotuj się na przeżycie historii rodem ze szpiegowskiego thrillera – twoją misją będzie eliminacja nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Kiedy poznasz prawdziwą tożsamość celu i prawdę o przeszłości 47, nic nie będzie takie samo.

Główne cechy:

· Świat twoją bronią – tylko w HITMAN 2 możesz użyć wszystkich elementów otoczenia do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa – skradaj się i sabotuj, wszystko w twoich rękach może stać się zabójczą bronią.

· Świat asasynów – HITMAN 2 posiada nie tylko zupełnie nową kampanię, lecz także świeże zadania, w tym wysoko płatne Nieuchwytne Cele, a także więcej dodawanej na bieżąco darmowej zawartości, która pokaże ci nowe drogi do przetestowania swojej morderczej wyobraźni.

· Najlepszy Hitman do tej pory – HITMAN 2 będzie zawierać wszystkie usprawnienia, jakie do tej pory pojawiły się w serii. Ulepszony system progresji gracza i poprawki w HUD/UI pomogą stać się najbardziej morderczym zabójcą w dziejach.

· Nowe drogi zabijania – zupełnie nowy sposób na granie z przyjaciółmi: zagraj w kooperacji w Sniper AssassinHitman: Sniper Assassin

Złap za snajperkę przed premierą gry Hitman 2. Jedna mapa, dwa tryby gry, trzy cele do zlikwidowania!

Zamów przed premierą grę Hitman 2, by od razu zagrać w Hitman Sniper Assassin.

Hitman Sniper Assassin zabiera graczy do górskiej rezydencji, na luksusowe przyjęcie dla zepsutych bogaczy. Twoim zadaniem będzie złapanie za snajperkę i zlikwidowanie trzech celów wraz z ich ochroniarzami. Zrób to w taki sposób, by reszta gości nie zauważyła twoich akcji i zdobądź najwięcej punktów w dwóch trybach: trybie solo z udziałem Agenta 47 albo w kooperacyjnej grze wieloosobowej przez internet jako Knight i Stone.

Grę cechują satysfakcjonująca symulacja strzelania z broni snajperskiej i różnorodność w likwidowaniu oponentów – strzałami możesz ich m.in. przywabiać w pułapki lub zepchnąć z mostu. Zastrzel ich tak, by nikt nie odkrył, że zginęli z rąk trzecich.
Zastosowane technologie

Online Online

Przemoc Przemoc