Gra Xbox One Minecraft Dungeons Edycja Ultimate

nr kat.: 9999347084
Outlet
Stan: dobry
 • Gatunek: Akcja, Fantasy, hack'and'slash, Przygodowa
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online, PEGI: 7, Przemoc, Strach
 • Platforma: Xbox One, Xbox Series
 • Wersja językowa: Polska (napisy)
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Niedostępny

Opis i specyfikacja

Opis produktu:*

Poznaj pełną historię Minecraft Dungeons od początku do końca. Kup edycję Ultimate, która zawiera podstawową grę i wszystkie sześć dodatków: Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths i Echoing Void - wszystko to za niższą cenę niż w przypadku zakupu gry i każdego dodatku osobno. Walcz z dziesiątkami wrogów, eksploruj poziomy w różnych wymiarach i odkrywaj niezliczone skarby, poznając stopniowo historię Arch-Illagera i Kuli Dominacji. To Twoja szansa na poznanie świata Minecraft Dungeons w pełni, więc odbierz swoją kopię już teraz!

backgroundbackground

Minecraft Dungeons - edycja Ultimate 

Minecraft Dungeons - edycja Ultimate zawiera podstawową grę i wszystkie sześć dodatków: Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths i Echoing Void. 

backgroundbackground

Minecraft Dungeons

Walcz w przygodowej grze akcji, inspirowanej klasycznymi dungeon crawlerami i osadzonej w uniwersum Minecrafta! Możesz grać z maksymalnie trójką przyjaciół lub zmierzyć się z lochami samotnie. Walcz z nowymi i paskudnymi wrogami na pełnych akcji, pełnych skarbów, szalenie zróżnicowanych poziomach, a wszystko to w epickiej misji pokonania złego Arch-Illagera!

backgroundbackground

Jungle Awakens

Gdy pod osłoną dżungli budzą się do życia zagrożenia, to do Ciebie należy uratowanie tych zielonych krain. Podejmuj nowe misje, walcz z nowymi stworami i zmierz się z potężnym Plugastwem Dżungli!

backgroundbackground

Creeping Winter

Zima rozprzestrzenia się po krainie, pochłaniając wszystko, czego dotknie - a w samym środku burzy znajduje się Smętna Zjawa. Znajdź źródło zepsucia i odkryj nowe zbroje, broń i artefakty!

backgroundbackground

Howling Peaks

Dziwna moc zniszczyła niegdyś samotne szczyty odległego pasma górskiego, a teraz zagraża światu. Na szczycie tego wszystkiego jest źródło rozszalałego konfliktu, Burzowy Golem, który musi zostać pokonany, zanim odejdzie wszelka nadzieja.

backgroundbackground

Flames of the Nether

Udaj się do serca Netheru w sześciu nowych misjach, które pozwolą ci odkrywać znajome biomy w zupełnie nowy sposób. Nadchodząca przygoda przyniesie nowe artefakty, broń i sprzęt dla tych, którzy są wystarczająco odważni, aby stawić czoła ognistemu gniewowi niebezpiecznych potworów Netheru. 

backgroundbackground

Hidden Depths

Odłamek z Kuli Dominacji niesiony ciemnym prądem budzi teraz stworzenia, które od dawna drzemały pod falami. Od ciebie zależy, czy uwolnisz pływy od fali zepsucia.

backgroundbackground

Echoing Void

Śledziłeś historię Arch-Illagera i znalazłeś odłamki Kuli Dominacji - teraz nadszedł czas, aby dotrzeć do finału w ostatnim rozdziale Minecraft Dungeons. Staw czoła nowym wrogom, zbieraj sprzęt i pokonuj nowe, trudne misje, aby zakończyć tę walkę - raz na zawsze.

* Ważne informacje:

Wymagana jest akceptacja Umowy Microsoft Services Agreement (microsoft.com/msa). Wymaga pobrania treści (konieczne są znaczna ilość miejsca i szerokopasmowe połączenie internetowe; obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Usługi Xbox i pomoc techniczna nie są dostępne we wszystkich regionach (xbox.com/regions). Funkcje i usługi online mogą się różnić w zależności od kraju i ulegać zmianom lub z czasem zostać wycofane. Może zawierać możliwość dokonywania zakupów w grze. Wymagane jest konto Microsoft.

Tryb wieloosobowy / tryb współpracy na konsoli Xbox wymaga członkostwa Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate (sprzedawane osobno). Gra na różnych generacjach może być ograniczona do określonych trybów i funkcji.

  Charakterystyka

 • Platforma
  Xbox One Xbox Series
 • Producent
  Mojang Studios
 • Wydawca
  Microsoft Studios
 • Wydawca PL
  Microsoft
 • Wersja językowa
  Polska (napisy)
 • Gatunek
  Akcja Fantasy hack'and'slash Przygodowa
 • Linia
  Minecraft
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI)
  Online
  PEGI: 7
  Przemoc
  Strach

  Techniczne

 • Rodzaj
  Gra
 • Tryb gry
  Single / multiplayer
 • Tryb multiplayer
  Internet / wspólny ekran
 • Liczba graczy
  1-4
 • Nośnik
  Blu-ray
 • W zestawie
  Dodatkowa zawartość cyfrowa

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)