Porównywarka (0)
PLN

Gra Xbox One NHL 21

nr kat.: 9999800174
Gra Xbox One NHL 21
Gra Xbox One NHL 21
Termometr bezdotykowy za 1 zł
Outlet Stan: dobry
  • Gatunek: Sportowa
  • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Online , PEGI: 12
  • Platforma: Xbox One
  • Wersja językowa: Angielska wersja językowa
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


NHL 21

W EA SPORTS NHL 21 to najbardziej kreatywni, nowatorscy i śmiali zawodnicy stają się obiektem podziwu. Podążaj własną drogą do światowej sławy w rozszerzonym trybie Be A Pro i zapisz się w historii jako jeden z mistrzów ligi. Udoskonal swoją grę na lodzie dzięki nowym zagraniom, zmyłkom i zwodom zainspirowanym największymi innowatorami w lidze. Uznanie dla kreatywności, uznanie dla nowatorstwa, uznanie dla przyszłości. NHL 21. Uznanie dla wielkości.

INNOWACJA INSPIROWANA SUPERGWIAZDAMI

Znajdujesz się za siatką, a obrona sobie przysypia? Podnieś krążek i wrzuć pod poprzeczką zdumiewającym zagraniem Michigan. Wpraw bramkarza w osłupienie zmyłką Kuczerowa. Zdobądź gola z niemożliwego kąta unikalnym strzałem spomiędzy nóg tak jak Matthew Tkachuk. Pozbądź się natrętnego obrońcy, odbijając krążek od tylnej części bramki i tworząc lukę, dokładnie tak jak zrobił to Sid. Każde z tych legendarnych zagrań to niezapomniane przeżycie hokejowe; twórz własne w NHL 21.

POPRAWIONA SZTUCZNA INTELIGENCJA

Lepsza sztuczna inteligencja sprawia, że współzawodnicy mogą samodzielnie realizować zagrania i zaserwować podanie, które otworzy drogę do bramki. Poza tym zajmują lepsze pozycje i są bardziej otwarci na podania w strefie ofensywnej przy siatce. Z kolei komputerowi obrońcy wkładają więcej starań w spowalnianie przeciwnej drużyny na środku boiska i blokowanie ścieżek podań.

LEPSZA KONTROLA I ROZMIESZCZENIE BRAMKARZA

Opracowane od nowa sterowanie bramkarzem to zwiększony zakres ruchu prawym drążkiem, przez co bramkarze kontrolowani przez graczy reagują płynniej i elastyczniej.

ŚLIZGI, ODBICIA I PODRZUTY

Dodając ślizgi, odbicia i podrzuty, NHL 21 dokonuje transformacji zagrań w strefie neutralnej. Utrzymuj kontrolę nad krążkiem, prześlizgując się obok obrońców wzdłuż bandy. Omiń rywala, odbijając krążek od bandy, a nawet od tylnej części bramki. Możesz także podrzucić krążek nad klęczącym obrońcą, ośmieszając go podczas rajdu na bramkę.

DESPERACKIE OBRONY BRAMKARZA

Wirtuozeria w bramce bierze się z precyzyjnie wykonywanych ruchów – zajęcia najlepszej pozycji do zatrzymania strzału i szybkiej reakcji na nieoczekiwany obrót zdarzeń. Nowe opcje robinsonady i animacje oznaczają, że gol nie zawsze jest rzeczą przesądzoną – zawsze masz szansę wykonać niesłychaną, akrobatyczną obronę – nawet z niespodziewanej strony.

POPRAWIONE USTAWIENIE BRAMKARZA

Bramkarze sterowani przez komputer rozsądniej zajmują pozycje – potrafią się dostosować do sytuacji i skierować w stronę napastnika, tak aby zmaksymalizować szanse obrony.

WORLD OF CHEL

World of Chel ułatwia wejście do gry zarówno solo, jak i z kumplami, aby móc zwyciężać i zdobywać nagrody. W tym roku wprowadzamy sezony rankingowe – w których możesz brać udział w czterech trybach gry, aby zdobywać nagrody i grać w nowych finałach klubowych EASHL

BE A PRO

Nowy tryb Be A Pro daje Ci szansę prześledzenia ścieżki kariery gracza NHL na boisku i poza nim. Zaimponuj rekruterom, dostań się do zespołu i dąż do wspaniałości, zdobywając miejsce w pierwszej linii, grając o Puchar Stanleya i stając się najlepszym zawodnikiem w lidze. Uznanie dla przyszłości w trybie Be A Pro w NHL 21.

HUT

W tym roku wprowadzamy HUT RUSH – zoptymalizowana wersja HUT, która pozwala graczom na szybkie wejście do gier HUT, zdobywanie osiągnięć i odblokowanie nagród za stylowe akcje. Ponieważ ten system punktowy nagradza styl i kreatywność, HUT RUSH zapewni Ci moc niezapomnianych wrażeń.

HUT to tryb gry w NHL 21, który pozwala stworzyć Twój wymarzony zespół obecnych i byłych zawodników oraz legend NHL i grać nimi online. Stwórz swój skład, odbieraj nagrody i zapisz się w historii jako mistrzowski zespół.

INNE TRYBY GRY

GRAJ TERAZ

Wybierz zespół i rozpocznij szybką rozgrywkę przeciwko komputerowi lub drugiej osobie w trybie lokalnym.

SERIA RZUTÓW KARNYCH

Sprawdź skuteczność swoich zmyłek i rozegraj serię rzutów karnych przeciwko komputerowi lub innym graczom w sieci.

HOKEJOWA LIGA MISTRZÓW

Graj jako świetnie zapowiadający się nowicjusz Hokejowej Ligi Mistrzów i weź udział w turnieju, w którym konkurują ze sobą najlepsze zespoły hokejowe z Europy.

VERSUS ONLINE

Graj mecze rankingowe i towarzyskie z graczami z całego świata i pnij się w tabeli światowej.

TRYB TRENINGOWY

Przećwicz podstawy sportu samodzielnie, w grupie lub weź udział w pełnej sesji treningowej, aby szlifować strategie zespołu i styl gry.

FRANCHISE

Tryb Franchise daje możliwość zmierzenia się z jednym z najważniejszych wydarzeń każdego sezonu: Trade Deadline. Poczuj presję zbliżających się terminów ostatecznych wymian zawodników dzięki uaktualnieniom w czasie rzeczywistym, kiedy Ty i inne drużyny podejmują decyzje o zawodnikach i dokonują transferów. Tak jak w przypadku prawdziwych terminów ostatecznych wymian zawodników, wartość zawodników będzie wahała się w ciągu dnia i będziesz otrzymywać powiadomienia na żywo o odbywających się transferach.

Zastosowane technologie

Online Online

PEGI: 12 PEGI: 12

Charakterystyka

Producent

Electronic Arts

Platforma

Xbox One

Producent

EA Sports

Wydawca

Electronic Arts Inc.

Wydawca PL

Electronic Arts Polska

Wersja językowa

Angielska wersja językowa

Gatunek

Sportowa

Linia

NHL

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

Online PEGI: 12

Techniczne

Producent

Electronic Arts

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Tryb multiplayer

Internet / wspólny ekran

Liczba graczy

1-12

Nośnik

Blu-ray

Gra Xbox One NHL 21 ×
Gra Xbox One NHL 21

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2021r. do 31.12.2021r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]