Gra Xbox One Ori and the Will of the Wisps Edycja Kolekcjonerska

nr kat.: 9999710951
Outlet
Stan: doskonały
Szczegóły
 • Gatunek:
  FantasyPlatformowaZręcznościowa
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI):
  PEGI: 7
 • Platforma:
  Xbox One
 • Wersja językowa:
  Polska (napisy)
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Chwilowo niedostępny
Wysyłamy w 24h

Akcesoria

Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT QAT-00002 Xbox Blue
269,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT Xbox Wireless Controller ...
258,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT QAT-00002 Xbox Carbon Bla...
269,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT QAS-00002 Xbox Robot Whit...
269,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT FST-00003 Elite 2 do Xbox...
739,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT Xbox wersja specjalna Day...
279,00 zł
Kontroler bezprzewodowy MICROSOFT TF5-00004 Biały do Xbox O...
498,00 zł

Opis i specyfikacja

Opis produktu:*

Edycja kolekcjonerska gry Ori and the Will of the Wisps pozwala graczom jeszcze mocniej zanurzyć się w pełnej urzekających grafik i przepięknej muzyki kolejnej części uwielbianej i cenionej gry przygodowej Ori and the Blind Forest. Rozpocznij zupełnie nową przygodę w rozległym i egzotycznym świecie, w którym — podczas swojej misji rozwikłania prawdziwego przeznaczenia Oriego — napotkasz potężnych wrogów i trudne zagadki. Edycja kolekcjonerska gry Ori and the Will of the Wisps zawiera*: dysk z grą, książkę ze zbiorem grafik „The Art of Ori and the Will of the Wisps” (tylko w języku angielskim), płytę CD zawierającą ścieżkę dźwiękową z muzyką fortepianową, stylowe pudełko SteelBook® z motywem złotego pióra i oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie MP3 do pobrania**.

Odkryj prawdziwe przeznaczenie Oriego

Rozpocznij zupełnie nową przygodę w rozległym i egzotycznym świecie, w którym — podczas swojej misji rozwikłania prawdziwego przeznaczenia Oriego — napotkasz potężnych wrogów i trudne zagadki.

Edycja kolekcjonerska gry Ori and the Will of the Wisps zawiera:

dysk z grą, książkę ze zbiorem grafik „The Art of Ori and the Will of the Wisps” (tylko w języku angielskim), płytę CD zawierającą ścieżkę dźwiękową z muzyką fortepianową, stylowe pudełko SteelBook® z motywem złotego pióra i oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie MP3 do pobrania**.

Daj się pochłonąć odręcznie rysowanemu światu i genialnej narracji

Odkryj prawdziwe przeznaczenie Oriego w tej emocjonującej i wciągającej grze przygodowej z oszałamiającą ścieżką dźwiękową. Poznaj rozległe, egzotyczne i niezwykle piękne środowiska.

Opanuj nowe umiejętności

Posługuj się nowymi broniami duchowymi, zaklęciami i zdolnościami zapewniającymi dynamiczną mechanikę walki w świecie Oriego. Wzmocnij nowo odkryte umiejętności Oriego i dostosuj je do swojego stylu rozgrywki, wykorzystując nowy system odłamków.

Zmierz się z epickimi wrogami i wymagającymi łamigłówkami

Stań oko w oko z potężnymi wrogami i nabierz rumieńców podczas ekscytująych sekwencji ucieczki. Szukaj pomocy wśród licznych nowych postaci, które pomogą Ci odkryć tajemnicze przeznaczenie Oriego.

Poznaj nowy, ekscytujący tryb gry

Weź udział w wyściu na szczyt tabeli liderów w całkowicie nowym trybie Próby duchowe, aby zdobyć wysokie wyniki w dostępnych w całej grze unikatowych wyzwaniach speedrunerskich. 

*Ważne informacje

 • Wyłącznie do użytku konsolami Xbox One. Dysk z grą znajduje się w pudełku. Wymagane do 30 GB wolnego miejsca na konsoli (ilość wymaganego miejsca może ulec zmianie). Niektóre funkcje i aktualizacje mogą wymagać dodatkowej przestrzeni dyskowej, sprzętu i łącza szerokopasmowego (obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych) oraz posiadania subskrypcji. Usługi Xbox i związana z nimi pomoc techniczna nie są dostępne we wszystkich krajach (xbox.com/live/countries). Rozdzielczość 4K Ultra HD jest obsługiwana tylko na konsolach Xbox One X, technologia HDR jest dostępna tylko na konsolach Xbox One S i Xbox One X; wymagany jest zgodny telewizor. Wymagana jest akceptacja umowy o świadczenie usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Gra może wymagać aktualizacji online. Funkcje i usługi online mogą różnić się w zależności od kraju i ulegać zmianom lub z czasem zostać wycofane. Najlepiej gra się online. Wymagane jest konto Microsoft.
 • **Oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie MP3 do pobrania: Wymagana jest akceptacja warunków użytkowania DropCard na stronie www.dropcards.com/terms. Obowiązują ograniczenia wiekowe. Wymaga przestrzeni dyskowej. Pobierz do 11 lutego 2021 r.

  Charakterystyka

 • Platforma
  Xbox One
 • Producent
  Moon Studios
 • Wydawca
  Microsoft Studios
 • Wydawca PL
  Microsoft
 • Wersja językowa
  Polska (napisy)
 • Gatunek
  Fantasy Platformowa Zręcznościowa
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI)
  PEGI: 7

  Techniczne

 • Rodzaj
  Gra
 • Tryb gry
  Single player
 • W zestawie
  Artbook Cyfrowa ścieżka dźwiękowa Płyta CD ze ścieżką dźwiękową Steelbook

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0