Gra Xbox One Rare Replay

nr kat.: 1282151 MICROSOFT
Charakterystyka

Producent

Microsoft

Platforma

Xbox One

Producent

Rare

Wydawca

Microsoft Studios

Wydawca PL

Microsoft

Wersja językowa

Angielska

Gatunek

Zręcznościowa

Klasyfikacja wiekowa (PEGI)

16

Techniczne

Producent

Microsoft

Rodzaj

Gra

Tryb gry

Single / multiplayer

Inne

Xbox Live

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Jedna z najlepszych ...

Jedna z najlepszych pozycji na XO. 30 lat historii gier od Rare w super cenie.

5 na 5

W ten oto sposób Xbox One staje się nie tylko wehikułem czasu, ale przede wszystkim konsolą, dzięki której mamy okazję poznać 30 wspaniałych tytułów, które wydawane były na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Poczynając od innowacyjnych produkcji wydanych pierwotnie na komputery Spectrum, przez erę NESa (w Polsce znanego jako Pegasus) z niesamowicie chwytliwym motywem muzycznym z Battletoads, aż po hity z Nintendo 64. Hity dla każdego, bo młodsi zachwycą się szaleństwem zbierania w Banjo-Kazooie, a starsi na pewno docenią nietuzinkowy humor tytułowego bohatera Conker\'s Bad Fur Day - gry, która w gronie wielu graczy osiągnęła status kultowej.

Są też smaczki dla zwolenników nowszych produkcji gdzie prym wiedzie fantastyczna Viva Pinata - piekielnie uzależniająca gra o słodkich zwierzakach wypełnionych po brzegi pysznymi cukierkami.

A cała kolekcja, na którą składa się 30 gier zamknięta jest w fantastyczne, iście teatralne opakowanie, dopakowane masą dodatkowej zawartości. Wywiady z twórcami, grafiki koncepcyjne i prezentacja elementów, które do gier ostatecznie nie trafiły czy ścieżki dźwiękowe. A dla aktywnych - dodatkowe wyzwania zmieniające zasady poszczególnych gier (a część z nich jest naprawdę wymagająca!).

Rare Replay to wyborna kolekcja wybornych gier, nie tylko dla fanów studia Rare! Za cenę, będącą równowartością około 40% standardowej ceny premierowej jakiejkolwiek nowej gry dostajemy zawartości, której starczy na setki godzin gry. Gotów jestem stwierdzić nawet, że to produkt, dla którego warto kupić konsolę!

Aktualności

Więcej

Gra Xbox One Rare Replay
Gra Xbox One Rare Replay ×
Gra Xbox One Rare Replay
Gra Xbox One Rare Replay
Gra Xbox One Rare Replay
Gra Xbox One Rare Replay
Gra Xbox One Rare Replay

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]