MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition

nr kat.: 1320839
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Gra Xbox One Watch Dogs 2 Gold Edition
Do 20 rat 0% i do 3 miesięcy spokoju od spłaty! RRSO 0%
 • Gatunek: Akcja , Science-fiction , TPP (Third-Person Perspective) , TPS (Third-Person Shooter)
 • Klasyfikacja wiekowa (PEGI): Przemoc , Treści erotyczne , Wulgaryzmy , 18
 • Platforma: Xbox One
 • Wersja językowa: Angielska , Polska
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja


Watch Dogs 2 Gold Edition

Złota Edycja gry Watch Dogs 2 zawiera:

 • Grę Watch Dogs 2
 • Przepustkę sezonową: dodatkowa zawartość do ściągnięcia: misje dodatkowe i przedmioty do personalizacji
 • Cyfrowy pakiet Deluxe: 2 pakiety do personalizacji ze strojami Marcusa i skórkami na jego samochód, dron i broń (Motyw Street Art, Motyw Punkowy)
 • Bonus przedsprzedażowy: Zabójca Zodiak

Season Pass gwarantuje dostęp do następujących DLC, gdy te tylko zostaną wydane:

 • Paczka T-Bone – Uzyskaj dostęp do legendarnego hackera Raymonda „T-Bone” Kenneya. Dodatkowo pojawi się też tryb Mayhem – rozgrywka co-op, która polega na grze PVP.
 • Ludzkie warunki – 3 nowe wątki, kilka godzin gry! Dodatkowo nowe misje co-op oraz nowy przeciwnik – Jammer.
 • Bez kompromisu – Nowy wątek fabularny, stawiający nas na przeciwko rosyjskiej mafii. Nowy tryb co-op – Showd0wn(survival).

Dodatkowo Season Pass gwarantuje dostęp early acces do dwóch paczek:

 • Root Access Bundle – stroje, pojazdy, skiny do drona oraz bronie. Ponad to pojawi się nowa misja - Zodiac Killer.
 • Psychodelic Pack – Dowolnie modyfikuj wygląd Marcusa, broni, drona i samochodu - wszystko w psychodelicznym stylu.

Ubisoft przedstawia drugą część Watch Dogs - gry znakomicie przyjętej przez środowisko graczy z całego świata. Nad produkcją pracował zespół pod przewodnictwem Ubisoft Montreal, które ma na swoim koncie takie tytuły jak Far Cry, Assasin’s Creed, Prince of Persia, Tom Clancy’s Splinter Cell czy Tom Clancy’s Rainbow Six.

Akcja gry dzieje się w 2016 roku w San Francisco. Głównym bohaterem jest Marcus Holloway piekielnie utalentowany młody haker, który należy do grupy Dedsec. Twoim głównym przeciwnikiem jest Centralny System Operacyjny ctOS 2.0 wprowadzony na terenie amerykańskich miast pod pretekstem uczynienia ich bardziej bezpiecznymi, a zarazem wydajnymi. Oczywiście to tylko przykrywka, która ma na celu ustanowienie całkowitej kontroli nad mieszkańcami oraz manipulacji ich życiem przez skorumpowane korporacje. Poza górnolotnymi celami, członkowie Dedsec lubią także dobrą zabawę, co skutkuje lżejszym klimatem gry niż w poprzedniej części.

Główne cechy:

 • Rozbudowany świat – twórcy gry postarali się o przygotowanie naprawdę dużego terenu, który możesz w pełni eksplorować. Wiernie zachowano również klimat San Francisco, które pełne jest krętych uliczek, tętniącym życiem miejsc, biur firm technologicznych oraz tajemnic, które tylko czekają na ich odkrycie. Mechanika gry przypominająca serię Grand Theft Auto wymusza na graczu poruszanie się po mapie oraz korzystanie z jej specyfiki, co dodatkowo urozmaica rozgrywkę.

 • Hackowanie jako główna broń – konwencjonalna walka to nie wszystko. Wykorzystaj swój talent do hackowania i włamuj się do sieci miejskich, przejmuj kontrole na pojazdami oraz wpływaj na zachowanie Twoich przeciwników oraz osób postronnych w celu stworzenia dogodnej dla Ciebie sytuacji. Dosłownie każda osoba, urządzenie lub pojazd, którego używa może być przez Ciebie zhackowane. Wykaż się kreatywnością i wymyślaj najbardziej nieoczekiwane sposoby na realizacje postawionego Ci celu.
 • Różnorodne style gry – w zależności od Twoich preferencji, możesz postępować w różny sposób. Jeśli wolisz skradanie, pozostawanie w cieniu i nie wdawanie się w otwartą walkę z przeciwnikami, możesz hackować z ukrycia. W przypadku, gdy rozwiązania siłowe są Ci bliższe, możesz swobodnie korzystać z dostępnych broni.
 • Gadżety, które zmieniają rozgrywkę – umiejętności hackowania możesz wykorzystywać nie tylko do włamów na urządzenia innych. Umiejętność programowania pozwala Ci na korzystanie z własnych gadżetów, które możesz wykorzystać do realizacji Twoich celów. Korzystaj z drukarek 3D, zdalnie sterowanych samochodów, a nawet dronów!